Autor Wątek: czy na Ochocie są jeszcze rowerzyści???  (Przeczytany 56276 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline chrupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 136
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: czy na Ochocie są jeszcze rowerzyści???
« Odpowiedź #30 dnia: 11 Lut 2011, 07:29:15 »
Moim zdaniem to powinno być na wiosnę co by na lato można było już coś zrobić. A u praktycznie już po wakacjach. Bez komentarza :P
Komu w drogę temu rower.

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: czy na Ochocie są jeszcze rowerzyści???
« Odpowiedź #31 dnia: 11 Lut 2011, 13:06:56 »
Raffi - zapisz a kalendarzu albo ustaw przypominajkę w komórce, samo Ci przypomni :)

Osobiście często uśmiecham się do rowerzystów na Ochocie, ale głównie kiedy jestem pieszo - bo jadąc rowerem [jezdniami, jak Jerzy] uważam na drogę i mojej niepodzielnej uwagi nie starcza mi już na nic innego, więc jeśli komuś nie odmachałam, to nie zauważyłam, przykro mi ^^'

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: czy na Ochocie są jeszcze rowerzyści???
« Odpowiedź #32 dnia: 11 Lut 2011, 20:20:33 »
Sawil nie przejmuj się  ja też jak jezdnią jadę to nie macham ,bo co kierowca pomyśli za mną? Natomiast mam ubaw jak macham na ścieżce i widzę w zamian uniesione dumnie głowy nadjeżdżających z naprzeciwka. Co do zaproszenia  Raffiego na pół roku wcześniej to trick" władz spółdzielni" (jak zostać bez kworum lokatorskim żeby przeforsować niecne plany) zapraszasz ogólnikowo z półrocznym wyprzedzeniem (masz to na piśmie) zainteresowani w natłoku spraw zapominają a Ty wtedy robisz co chcesz i wygarniasz że zainteresowani kładą na sprawę ....... Tak więc uczmy się uczmy od starszych i cwańszych. I dlatego w marcu chciałbym chociaż posłuchać co niby "moje" szanowne władze knują. Tylko prośba z kolei do naszej pani z wydziału o godzinę tych spotkań gdyz czwartki mają do siebie że trwają 24 godziny.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: czy na Ochocie są jeszcze rowerzyści???
« Odpowiedź #33 dnia: 11 Lut 2011, 20:51:24 »
Nie podejrzewam Pani Eleonory o podstęp, czy jakieś inne, niecne zamiary. Zauważ, że łatwiej byłoby Jej nie zapraszać mnie i nie informować o wszystkim całego forum. Tak samo jak nie pojawiać się na Masie na rowerze i nie interesować losem rowerzystów. To nie jest ustawowy obowiązek, jak w przypadku władz spółdzielni.

A, że Rada Dzielnicy ma jakiś plan swojej pracy na pół roku wprzód, a nie tylko "gasi pożary" jak nasz sejm, to akurat dobrze o Nich świadczy.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: czy na Ochocie są jeszcze rowerzyści???
« Odpowiedź #34 dnia: 24 Lut 2011, 18:47:37 »
Przypominam jutro mimo mrozu jedziemy (kto się odważy?) z pod "OCH"teatr o 17,15  Raczej na spóźnialskich ze względu na temperaturę nie czekamy.

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: czy na Ochocie są jeszcze rowerzyści???
« Odpowiedź #35 dnia: 25 Maj 2011, 16:39:05 »
jeżeli są to przypominam  17,15 z pod " och teatr " i jedziemy na plac BANKOWY -- zmiana startu .

Offline Oli

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 466
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: czy na Ochocie są jeszcze rowerzyści???
« Odpowiedź #36 dnia: 25 Maj 2011, 18:00:01 »
Jura, a tak startując o której tam dotrzesz?
Serwisowanie, składanie, ściąganie części na zamówienie
Właściwie wszystko co z rowerami związane

Skype: castaway.olaf

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: czy na Ochocie są jeszcze rowerzyści???
« Odpowiedź #37 dnia: 25 Maj 2011, 22:32:18 »
Może zdążę , a tak poważnie kiedyś było o 17,30 ale ze względu na spóźnialskich trzeba było gnać powyżej 24  na godzinę  a dla mnie to ma być przejażdżka a nie rajd" CCC" Garwolina >czy jakiś "bike maraton" .Wolę na" żółwika"niż na "nietoperza" a i tak te osoby wolą samotnie jeżdzić po prostu indywidualiści.

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: czy na Ochocie są jeszcze rowerzyści???
« Odpowiedź #38 dnia: 26 Maj 2011, 12:43:54 »
Są rowerzyści na Ochocie, ale jacyś tacy antypatyczni niektórzy. Jadę spory kawałek drogi z dziewczyną na kolarce [ja szybciej ruszam, ona mnie wyprzedza na prostej], to zagadałam na jakimś czerwonym. Spojrzała dziwnie i ostentacyjnie zignorowała. Pfff. Nie była na tyle ładna, żeby się przejmować ;)

Za to jeden mnie aż do kościoła odprowadził :D

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: czy na Ochocie są jeszcze rowerzyści???
« Odpowiedź #39 dnia: 26 Maj 2011, 13:19:36 »
Savil masz święta rację  ,ale o tym" jednym" napisz więcej ,może niedługo scementujesz brać rowerową uroczystością w tym kościele ;) ;)

Offline lakiana

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 145
Odp: czy na Ochocie są jeszcze rowerzyści???
« Odpowiedź #40 dnia: 26 Maj 2011, 14:00:48 »
Chyba kościół musiałby nieźle zmienić podejście ;)

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: czy na Ochocie są jeszcze rowerzyści???
« Odpowiedź #41 dnia: 26 Maj 2011, 15:06:07 »
Nie wiem, kiedy będę śpiewać w tym kościele, ale mogę dać znać ;) A do mojej uroczystości, to faktycznie, kościół musiałby drastycznie zmienić podejście. I tak jakby stracić sens istnienia ;)

Drex

  • Gość
Odp: czy na Ochocie są jeszcze rowerzyści???
« Odpowiedź #42 dnia: 26 Maj 2011, 17:31:07 »
Hyhyhy.... Tekst Jerzego mnie rozbawił... xD

Woydzio

  • Gość
Odp: czy na Ochocie są jeszcze rowerzyści???
« Odpowiedź #43 dnia: 27 Maj 2011, 00:56:35 »
Za to jeden mnie aż do kościoła odprowadził :D
Ale nie z Ochoty  :P Znaczy z Ochoty (a nawet z ochotą ;D ) odprowadził chociaż nie jest z Ochoty... Znaczy się urodzeniem jest z Ochoty... A zaraza z Wami, nie będę Wam tłumaczył zawiłości mojego życiorysu  :P
Savil masz święta rację  ,ale o tym" jednym" napisz więcej ,może niedługo scementujesz brać rowerową uroczystością w tym kościele ;) ;)
Wybacz Jerzy, ale staram się unikać ślubów  :P Zwłaszcza kościelnych  :P A już najstaranniej unikam ślubów kościelnych na których są obecne kobiety które bardzo lubię, cenię i szanuję. Czyli szanse na zobaczenie mnie i Savil na jakimkolwiek ślubie kościelnym są mniejsze niż ujrzenie kostki lodu w piekle  :P
Woydzio

Offline Oli

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 466
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: czy na Ochocie są jeszcze rowerzyści???
« Odpowiedź #44 dnia: 27 Maj 2011, 02:04:15 »
"Szarpie to sprzęgło jak spłuczkę od rezerwuaru"
Serwisowanie, składanie, ściąganie części na zamówienie
Właściwie wszystko co z rowerami związane

Skype: castaway.olaf