Autor Wątek: przejazd Świeczkowy Czajnika  (Przeczytany 17903 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JURO

  • Gość
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Sie 2014, 22:47:34 »
"Przejazd Świeczkowy" klimatyczny , odwiedziliśmy kilka ważnych miejsc z tym dla Woli najważniejszy.

 Ale nim ruszyliśmy...

https://www.youtube.com/watch?v=QhcERztFguk

Offline Electra

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Kobieta
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Sie 2014, 07:12:42 »
Dziekuje, pierwszy raz i nie ostatni :)
Na rondzie byłam wzruszona do łez, wspolny hymn - wspaniała sprawa, zakątek rowerzystow  - sympatyczny.
Jednak minuta ciszy...w tym roku 70 sek. dla mnie jest wymowniejsze niż dym i okrzyki.
Byłam, widziałam, ciesze się ze na własne oczy i oponki. Przejazd udany, najmniejsi uczestnicy dzielni a dorośli madrzy że uczą historii w naturalny sposób. Zauważylam ze masowo - zabezpieczajace nawyki są silne, czułam się bezpiecznie.
Dobra inicjatywa Czajniku:)

Offline Czajnik

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Sie 2014, 00:06:03 »
Podsumowując - było jak zwykle klimatycznie!

Szczególnie, budzi moją radość Wasza obecność na godzinie W. Jak startowałem 7 lat temu byłem sam z dwoma kolegami, i zaledwie może 30 osób na samym rondzie, kierowców nie liczę. Dziś przyjechało nas na rowerach z ekipy - blisko 90 osób !


To jest progresja, gratulacje że macie czas na zadumę. Nie wszystkich na to stać. Ale liczą się zawsze tylko ci co PAMIĘTAJĄ!

Dziękuję wszystkim za przybycie na przejazd, również rekordowa liczba uczestników.

Dużo ciepłych słów dla rodzin rowerowych, które przybyły na moje zaproszenie - Cosmita (z dwójką dzieci, żoną i mamą), Kasi z Włoch z synem i mojej, gdyż dzieci zniosły atrakcje hukowe z płaczem ale płaczem radości:)

Transmisje live wzbudziły ogromny szacunek w necie na całym świecie - transmisje po raz pierwszy z naszym udziałem, dostałem naście telefonów z różnych instytucji z podziękowaniami za to, że potrafię Was do tego  przekonać, więc cieszmy się razem pamięcią i szacunkiem innych.

A tu znalazłem reminiscencję z 2013:
http://wpolityce.pl/media/207554-godzina-w-na-zywo-w-internecie-minuta-ciszy-z-czterech-miejsc-w-warszawie

Zachęcam do linkowania filmów jak gdzieś jeszcze znajdziecie lub zdjęć jakich na miejscu co chwile nam media robiły.

Serdeczności - Czajnik z rodziną
w masie od maja 2003 roku, wytrwałość, konsekwencja, praca organiczna zawsze w cenie a choć efekty po latach - warto.

Offline kaczor1

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 734
    • www.kaczor2.blogspot.com
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika
« Odpowiedź #18 dnia: 04 Sie 2014, 09:22:59 »
Ja również dziękuje za bardzo przyjemny i klimatyczny (jak co roku) przejazd.
Mam również nadzieje, że w przyszłym roku uda się odwiedzić miejsca mniej oblegane/zapomniane, takie, gdzie nam łatwiej dotrzeć z racji sposobu poruszania się.
Godzina W... niesamowite doświadczenie, choć trudno się nie zgodzić z Elektrą. Mam mieszane uczucia, chyba również wolał bym, aby miasto ucichło, bo owe okrzyki bardziej kojarzą mi się ze stadionowymi zwyczajami i w dużo mniejszym stopniu skłaniają do refleksji.

Gospodarzą i uczestnikom przejazdu , jeszcze raz dziękuje.
IX Zlot Rowerów Poziomych Bełchatów 2016


"30 ucisków 2 wdechy. Bo poza życiem w internecie istnieje to prawdziwe, które czasem na chwilę się zatrzymuje"
Autor nieznany

Offline mirkas

  • Masa Turystyczna
  • Wiadomości: 7
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika
« Odpowiedź #19 dnia: 05 Sie 2014, 09:18:20 »
Uczestników z roku na rok coraz więcej, co oznacza, że potrzebujemy takich inicjatyw, zwłaszcza, że liczba miejsc godnych pamięci jest ogromna. O wielu - nie wiedziałam.
Już dziś piszę się na przyszły rok z całą rodziną.
I dzięki za dzwonek.

Offline Wujek_Drex

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika
« Odpowiedź #20 dnia: 07 Sie 2014, 21:39:50 »
No, to mój "pierwszy" post na tym forum. Na tym koncie oczywiście. :P Tym którzy mnie znają przedstawiać się nie muszę a tym którzy mnie nie znają... Może to lepiej dla nich. :D

Przejazd świeczkowy Czajnika jak co roku zaliczyłem. Poniżej linki do filmu ze środka "zadymy"- z godziny "W" oraz trochę zdjęć z Ronda Romana Dmowskiego i późniejszego przejazdu. Oglądajcie. :-)


Filmik: http://drex.waw.pl/2014/08/05/70-rocznica-wybuchu-powstania-warszawskiego/

Zdjęcia: http://drex.waw.pl/2014/08/07/przejazd_swieczkowy/

PS. Jeśli chcecie wykorzystać zdjęcia lub filmik gdziekolwiek- proszę o informację gdzie. Z góry dziękuję. :-)

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika
« Odpowiedź #21 dnia: 08 Sie 2014, 05:47:47 »
Dzięki Wujku- przyjąłeś taki pseudonim ;)- zamierzasz być tym dobrym ? Jeżeli tak to piszę się n prezenty ;D

Offline Wujek_Drex

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika
« Odpowiedź #22 dnia: 08 Sie 2014, 09:04:11 »
Hmmm... Ja dobry? :-D Poprawiles mi humor. Niektorym tutaj na wzmianke o mnie to pewnie sie cisnienie podnosi. :-P

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika
« Odpowiedź #23 dnia: 08 Sie 2014, 09:30:20 »
Hmmm... Ja dobry? :-D Poprawiles mi humor. Niektorym tutaj na wzmianke o mnie to pewnie sie cisnienie podnosi. :-P

Ciśnienie w normie. Ale po ekscesach z poprzednimi kontami, to też będziemy uważnie obserwować :)
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Wujek_Drex

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika
« Odpowiedź #24 dnia: 08 Sie 2014, 12:46:07 »
Raczej sie powinniscie cieszyc, ze po waszych cyrkach mam jeszcze ochote ludziom tu zdjecia wrzucac, bo na pewno nie robie tego dla WMK.

Offline chrupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 136
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika
« Odpowiedź #25 dnia: 09 Sie 2014, 23:43:08 »
Komu w drogę temu rower.

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika
« Odpowiedź #26 dnia: 18 Sie 2014, 18:01:37 »
Podczas przejazdu świeczkowego padła propozycja aby zorganizować przejazd na zakończenie 63 dni powstania - roboczo nazywamy " Przejazd Zakańczający " i koledzy co to proponowali proszeni są o kontakt ze mną na maila jerzy_2005@vp.pl celem zgrania daty czasu i miejsc przejazdu oraz programu. 

Offline Stalin

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 181
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika
« Odpowiedź #27 dnia: 19 Sie 2014, 15:35:08 »
Podczas przejazdu świeczkowego padła propozycja aby zorganizować przejazd na zakończenie 63 dni powstania - roboczo nazywamy " Przejazd Zakańczający " i koledzy co to proponowali proszeni są o kontakt ze mną na maila jerzy_2005@vp.pl celem zgrania daty czasu i miejsc przejazdu oraz programu. 

Zleży jak przyjąć. 2.10 - dzień zakończenia walk czy 3.10 - rzeczywista data podpisania zawieszenia broni. Akurat 3.10 wypada w tym roku piątek.

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika
« Odpowiedź #28 dnia: 19 Sie 2014, 19:38:04 »
To też do ustalenia , jeszcze jako "stary" dodam -(bo zapomniałem wczoraj) -termin zgłaszania się do końca sierpnia .

Offline mk1111

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 881
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: przejazd Świeczkowy Czajnika
« Odpowiedź #29 dnia: 15 Wrz 2014, 18:09:46 »
Wiem,że rozmawialiśmy już o tym ale mimo wszystko: Jerzy co w końcu robimy z przejazdem kończącym? Wiem, że jest mało zgłoszeń ale na dobry początek wystarczy. Z czasem się rozkręci.
życie nie znosi próżni...