Autor Wątek: DDR przy al. Szucha  (Przeczytany 1783 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline em c

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 493
  • Płeć: Mężczyzna
DDR przy al. Szucha
« dnia: 15 Paź 2013, 11:10:54 »
Już niedługo będzie można jeździć. Krytyka z którą ciężko się nie zgodzić i zdjęcia tutaj:

http://www.zm.org.pl/?a=al_szucha-13a



natomiast ja mam pytanie: czy jadąc od pl. Unii Lubelskiej z zamiarem skręcenia w lewo w Litewską będę zobowiązany do jechania tą DDR?

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: DDR przy al. Szucha
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Paź 2013, 16:09:04 »
Jak widzę ten DDR to naprawdę BARDZO się cieszę, że już tamtą ulicą nie wracam ze szkoły do domu. To jakiś koszmarek będzie.

A już zupełną abstrakcją będzie połączenie tej DDR z tym co powstanie na Marszałkowskiej. Ja nie wiem jak to zrobić sensownie, więc na pewno Oni też nie wiedzą i wyjdzie koszmarek, albo przez dekadę będzie nieciągłość zanim znowu wszystko przebudują :P
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline oelka

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 328
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kolej na rower
Odp: DDR przy al. Szucha
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Paź 2013, 23:12:43 »
Do kompletu można jeszcze dołożyć ślepy ochłap DDR przed nowym biurowcem na Puławskiej, pomiędzy Waryńskiego i rogatką północną przy narożniku z Boya.
Krzysztof Olszak

oelka.a.yahoo.com (.a. = @)
http://oelka.bikestats.pl/

Offline biały

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 600
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: DDR przy al. Szucha
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Paź 2013, 08:18:23 »
Podsumowując: miasto za publiczne pieniądze wycięło kolejną ulicę z tras użytecznych dla rowerzystów.

Offline Ral

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: DDR przy al. Szucha
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Paź 2013, 08:27:12 »
Dużo powstało takich analiz z gotowymi rozwiązaniami, które później kompletnie nie zostały wzięte pod uwagę?
Kross Evado 2.0

Na masie od 04.2013r
Od 11.2013r kilka razy w zabezpieczeniu.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: DDR przy al. Szucha
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Paź 2013, 12:12:19 »
Dużo powstało takich analiz z gotowymi rozwiązaniami, które później kompletnie nie zostały wzięte pod uwagę?

Trochę było. Np koncepcja pasów rowerowych na Wojska Polskiego (miasto teraz robi drugą), koncepcja połączenia Żoliborz-Śródmieście z wykorzystaniem tunelu pieszego pod torami PKP... z nierowerowych były koncepcje placów Teatralnego, Trzech Krzyży, Tramwaj wzdłuż Modlińskiej, Tramwaj na Wilanów, czy koncepcja poszerzenia przebudowy Modlińskiej (tej ostatniej mi nie zal - las ekranów mi chcieli zrobić).

A gotowych projektów DDRek, czasem nawet niezłych jakościowo, było chyba jeszcze więcej: Waryńskiego, Jana Pawła, Wiertnicza, Powsińska, Jagiellońska...
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)