Autor Wątek: Godzina Dla Roweru - drugi piątek miesiąca, godz.18.00 - kolumna Zygmunta  (Przeczytany 184849 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Witam znowu mam zaszczyt zaprosić stała ekipę na comiesięczny przejazd zatłoczonymi ulicami Śródmieścia w dniu 10 czerwca o 18 z Placu Zamkowego.
Zapraszam jeszcze goręcej tych co nie mogą się przekonać do jazdy ulicą  zgodnie z przepisami drogowymi i wolą chodniki niż gładki asfalt . W gromadzie przekonać się mogą że ulica nie gryzie . W ekipie stale jeżdżącej jest już dużo osób które zdobyły już takie doświadczenie że nie ma czego się obawiać -bezpiecznie poprowadzą każdą mniej obytą z ruchem osobę .
Tych co już potrafią i nie trzeba uczyć też zapraszamy ,nie musimy tylko pokazywać się na mieście raz w miesiącu i to w wyłączonym z ruchu rejonie.
 W ostateczności jesteśmy równoprawnymi użytkownikami dróg  i pokazujmy się jak najwięcej na ulicach a jak najmniej na chodnikach.

Offline wildzi

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 679
  • Płeć: Mężczyzna
  • Z Masą od września 2008. W Zabezpieczeniu od 2011.
Jak na złość w piątek pracuję na popołudnie. Także będę was wspierał duchowo i miał was na oku ;-)
I jestem tatą po raz drugi!

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Mało nas było to i mało zdjęć
https://goo.gl/photos/pb2FAPrRb6k2Rb5PA


Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Drogie koleżanki i koledzy , tym razem w dniu 8 lipca 2016 roku musimy odwołać swój przejazd w ramach Godziny Dla Rowerów z powodu szczytu NATO i nieprzejezdności na naszej stałej trasie ścisłego Centrum .
Następnym powodem jest to że kilkoro z nas stałych uczestników będzie na wyjeździe w tym dniu .
Był pomysł aby wybrać peryferyjną trasę , lecz chyba nie o to nam chodzi aby opłotkami jeździć?-dlatego upadł .

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Mam nadzieję że wszyscy  dobrze wypoczęli i zaczęli już tęsknić za kolejną Godziną Dla Rowerów  ;D
Mam przyjemność przypomnieć , że dnia 12 sierpnia 2016 r. wypada drugi piątek miesiąca i o godzinie 18 nie będzie już problemu żeby się spotkać i pojeździć po Warszawskich ulicach zgodnie z przepisami .
Stałych i nowych uczestników zapraszamy do wspólnej przejażdżki .


Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Było nas tylko 7 osób  w tym dwie nowe , które to zostały zabrane przez Jolę na przejażdżkę po Pradze.
Reszta pojechała tradycyjnie zakończyć przejazd na Plac Zamkowy i zdjęcia tylko czterech osób resztę zdjęć Jola na początku zrobiła i pewnie niebawem wstawi .
Na razie tylko dwa -https://goo.gl/photos/YhxPgPMzGQne48dB8


Offline jolajola1

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 1 056
  • Płeć: Kobieta
  • jeżdżę w opasce żeby mi wiatr nie gwizdał w uszach
    • z roweru filmowane
nie na przejażdżkę po Pradze, tylko Poniatowskim w te i na nazad!!!
zawsze tak ciskacie tym Poniatoszczakiem, jak już niektórzy nie mogą - a dziś odpuściliście, sam M. przyznał żeście cieniasy
Serdecznie pozdrawiam Cieniasów, jeszcze Was takimi nie znałam  :P :-* :D :) ;D :o

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Te,te nie ciskaj się -lepiej wstaw zdjęcia  >:( .Dzisiaj dostaniesz "nagrodę"za wczorajsze zamieszanie na placu Trzech Krzyży .

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Zdjęcia od Pafkli z początku GDR https://goo.gl/photos/8zi4sAbGzrx5wJji7


Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Witam i znowu przypominam iż zbliża się drugi piątek miesiąca -czyli 8 września spotykamy się jak zwykle pod kolumną Zygmunta  o 18 .00 na comiesięczny przejazd ulicami Śródmieścia

Offline wildzi

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 679
  • Płeć: Mężczyzna
  • Z Masą od września 2008. W Zabezpieczeniu od 2011.
piątek to 9 września
I jestem tatą po raz drugi!

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Ups, dziękuję za czujność .  :) . Mam nadzieję że mój błąd nie popsuje frekwencji .

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Dziękuję przybyłym na wspólną przejażdżkę która zakończyła się niespodziewanie pod Uniwersytetem Warszawskim . Niestety nasza wierna uczestniczka Jola miała niewielki ale nieprzyjemny wypadek  zakończony pięcioma szwami . Zdjęcia na razie tylko mojego autorstwa-https://goo.gl/photos/SN2GQ5fqhAFJRxYD9

Offline fottoman

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tomek alias fottoman
zdrowia zatem dla joli i pozdrowienia dla wszystkich uczestników :)

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Następne zdjęcia z GDR autorstwa Pafki -https://goo.gl/photos/k735vjkTrSGXWFvK9