Autor Wątek: Cargo bike rower do przewozu dzieci  (Przeczytany 8493 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gilewska

  • Gość
Cargo bike rower do przewozu dzieci
« dnia: 29 Mar 2010, 17:16:58 »
Hej!
Sprzedam cargo bike - rower transportowy do przewozu dzieci, producent Fano-Tec, rower przeznaczony do przewozu dwójki, świetny dla rodziców bliźniąt, 3 biegi, oświetlenie, pasy bezpieczeństwa dla małych. Można takim wynalazkiem wyjechać na przejazd masy i zrobić wrażenie ;) szczególnie na kierowcach samochodów z dzieciakami padającymi z nudów na tylnym siedzeniu ;)
Bardzo popularne w Holandii cargo rowery są dowodem na to że większość tras z załadunkiem można wykonać na rowerze  :)
W razie zainteresowania proszę pisać na ekspresjada(at)gmail.com
O tych rowerach więcej na stronie http://cargobikes.pl

Offline pimpf

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 434
  • Płeć: Mężczyzna
  • .:każdy dźwiga swoje brzemię:.
    • ~to~se~ je~pimpf~
Odp: Cargo bike rower do przewozu dzieci
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Mar 2010, 17:26:39 »
Czzzaaadddd :D
... jeden mały szkopuł... nie mam dzieci ;)
ale mam nadzieję, że znajdzie nabywcę bo warto takim czymś się poruszać, pokazywać że można w ten sposób również:)

Offline Skeler

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Cargo bike rower do przewozu dzieci
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Mar 2010, 19:31:11 »
Jak nasz moderator zobaczy tutaj reklame firmy, to pewnie usunie to do kosza ;-> poki tego nie zrobil, zachecam do podeslania oferty handlowej dla naszego sklepiku, bo mogly by sie w nim takie rowerki znalezc ;-)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Cargo bike rower do przewozu dzieci
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Mar 2010, 20:14:28 »
Jak nasz moderator zobaczy tutaj reklame firmy, to pewnie usunie to do kosza ;-> poki tego nie zrobil, zachecam do podeslania oferty handlowej dla naszego sklepiku, bo mogly by sie w nim takie rowerki znalezc ;-)

Nie usunie, bo konstrukcje naprawdę ciekawe, a dział ogłoszeń, służy do ogłoszeń.

Poza tym to ciekawe ogłoszenie. Widywałem sporo tego w Holandii. To, co robili z tym holendrzy, co tym wozili i w jakiej ilości - robiło wrażenie. Te rowery mają 1 wadę - są dla osób z małym domkiem i garażem, albo dla osób, które nie będą bały się rower taki zostawić pod blokiem. Wnoszenie go po schodach itp raczej nie wchodzi w rachubę.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Drex

  • Gość
Odp: Cargo bike rower do przewozu dzieci
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Mar 2010, 20:26:35 »
Jak nasz moderator zobaczy tutaj reklame firmy,
Gdyby miało polecieć, to by znikło już o 17:30. :P

A takie rowery są potrzebne, nie widzę powodów, żeby nie pokazywać możliwości jakie stwarzają dla ludzi. :) Fajne sprzęty. :]

Offline SeBeQ

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Mężczyzna
  • =============== Make Gravity Your Slave ==========
Odp: Cargo bike rower do przewozu dzieci
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Mar 2010, 23:50:40 »
Ciekawe jak ze zwrotnością. Taki mały tankowiec. Pewnie jak Raffiego jamnik :P
Pozdrawiam
SeBeQ

---> Make Gravity Your Slave <---

Offline pimpf

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 434
  • Płeć: Mężczyzna
  • .:każdy dźwiga swoje brzemię:.
    • ~to~se~ je~pimpf~
Odp: Cargo bike rower do przewozu dzieci
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Mar 2010, 06:25:35 »
skręca na pewno w prawo i w lewo. a promień skrętu. no cóż przecież {ironia}ścieżki rowerowe mają "łagodne łuki" więc nie widzę problemu{/ironia}:)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Cargo bike rower do przewozu dzieci
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Mar 2010, 08:21:16 »
Ciekawe jak ze zwrotnością.

Zwrotność jest. I tyle można o niej powiedzieć. Rower potrafi skręcać ;-)

Ale czy wioząc powiedzmy 180kg bagażu (ten większy rowerek ma taką ładowność)+30kg rower+80kg rowerzysta, jest potrzeba wykonywać nagłe manewry by np ominąć pieszego na drodze rowerowej?

Taki rower nie potrzebuje ładowności. On nadrabia jej brak masą ;-)
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Drex

  • Gość
Odp: Cargo bike rower do przewozu dzieci
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Mar 2010, 09:41:03 »
Tylko niektórymi z tych rowerów nie wolno jeździć po polskich DDR. :P Są wielośladowe. xD

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Cargo bike rower do przewozu dzieci
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Mar 2010, 19:16:24 »
Tylko niektórymi z tych rowerów nie wolno jeździć po polskich DDR. :P Są wielośladowe. xD

To akurat nie koniecznie jest wadą. Ja osobiście lubiłem jeździć z przyczepką WŁAŚNIE DLATEGO.

Jak mi się nie podobała bauma, krawęzniki, czy cokolwiek na ddr - jechałem sobie jezdnią i to na pełnym legalu. Raz mnie nawet Straż Miejska zatrzymała w jakimś pierdziszewie na Pomorzu, że jadę jezdnią. I nie mogli mi wlepić mandatu, biedactwa :-P W Warszawie, dzięki przyczepce Masowej poznałem doskonale trasę przejazdu Naczelnika Bujnowskiego, spotykaliśmy się regularnie wręcz. No i znowu, nie było za co mnie ukarać, ani nawet upomnieć ;-)

A jak mi się podobał stan drogi rowerowej, jechałem nią nielegalnie - tego przepisu nie zna 98% Policjantów, pozostałe 2% i tak nie interesuje się tym, co rowerzysta robi na drodze rowerowej na wielośladowym rowerze.
« Ostatnia zmiana: 31 Mar 2010, 19:18:41 wysłana przez Raffi »
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline SeBeQ

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Mężczyzna
  • =============== Make Gravity Your Slave ==========
Odp: Cargo bike rower do przewozu dzieci
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Kwi 2010, 00:11:10 »
Cytat: Raffi
Tylko niektórymi z tych rowerów nie wolno jeździć po polskich DDR. :P Są wielośladowe
Ja mam tylko ExtraWheela... aczkolwiek na zakrętach się lekko wychyla i chyba ciągnie 2 ślad :P
Pozdrawiam
SeBeQ

---> Make Gravity Your Slave <---

Offline pimpf

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 434
  • Płeć: Mężczyzna
  • .:każdy dźwiga swoje brzemię:.
    • ~to~se~ je~pimpf~
Odp: Cargo bike rower do przewozu dzieci
« Odpowiedź #11 dnia: 01 Kwi 2010, 00:15:27 »
Cytat: Raffi
Tylko niektórymi z tych rowerów nie wolno jeździć po polskich DDR. :P Są wielośladowe
Ja mam tylko ExtraWheela... aczkolwiek na zakrętach się lekko wychyla i chyba ciągnie 2 ślad :P
skądinąd wiemy że EW potrafi wyprzedzić rowerzystę droga powietrzną więc już na pewno się nie nadaje na DDR

Offline SeBeQ

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Mężczyzna
  • =============== Make Gravity Your Slave ==========
Odp: Cargo bike rower do przewozu dzieci
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Kwi 2010, 01:28:50 »
Cytat: pimpf
skądinąd wiemy że EW potrafi wyprzedzić rowerzystę droga powietrzną więc już na pewno się nie nadaje na DDR
No jasne, bo ona jest stworzona do ciężkich terenów jak na przykład Szczyrk, albo wożenia dziwnych rzeczy po Wawie :P
Pozdrawiam
SeBeQ

---> Make Gravity Your Slave <---

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Cargo bike rower do przewozu dzieci
« Odpowiedź #13 dnia: 01 Kwi 2010, 10:28:35 »
Przede wszystkim wadą EW są wymiary bagażu jaki można nań upchnąć. Ładnie to wygląda w litrach, ale jak przychodzi co do czego i do przewiezienia jest coś gabarytowo większego (monitor CRT, pudło z 300m kabla sieciowego, komputer z obudową midi itp) to się okazuje, że się nie da na EW.

To w końcu przyczepka do turystyki, nie do transportu.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline SeBeQ

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Mężczyzna
  • =============== Make Gravity Your Slave ==========
Odp: Cargo bike rower do przewozu dzieci
« Odpowiedź #14 dnia: 06 Kwi 2010, 22:39:45 »
Cytat: Raffi
Przede wszystkim wadą EW są wymiary bagażu jaki można nań upchnąć. Ładnie to wygląda w litrach, ale jak przychodzi co do czego i do przewiezienia jest coś gabarytowo większego (monitor CRT, pudło z 300m kabla sieciowego, komputer z obudową midi itp) to się okazuje, że się nie da na EW.
To w końcu przyczepka do turystyki, nie do transportu.
Zaliczyła i Szczyrk, i Piwniczną, i PKP, i parę innych wycieczek. Woziła bagażniki samochodowe, kupę części rowerowych i chociaż monitora CRT nie przewiezie - to ma jednak sporo zalet :D Ja tam ją bardzo lubię... a może nauczyłem się z nią jeździć :>
Pozdrawiam
SeBeQ

---> Make Gravity Your Slave <---