Autor Wątek: Remont Noakowskiego - kolejna DDR, która będzie mało użyteczna.  (Przeczytany 45859 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mhrok

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Remont Noakowskiego - kolejna DDR, która będzie mało użyteczna.
« Odpowiedź #60 dnia: 22 Sty 2013, 21:31:24 »
Oni Ci mówią tylko tyle, że nie mogą nic zrobić z tym, co im pokazałaś i o co prosisz. Ja poprosiłem o to, żeby ustanowili tam stały patrol i miejsce monitoringu.

Offline Olexy

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 197
  • Płeć: Kobieta
    • Warszawska Akademia Rowerowa
Odp: Remont Noakowskiego - kolejna DDR, która będzie mało użyteczna.
« Odpowiedź #61 dnia: 22 Sty 2013, 23:30:40 »
Oczywiście, że mają w dupie.
Bywam prawie codziennie w tamtych okolicach, za każdym razem kiedy tam jestem widzę zaparkowane samochody i za każdym razem dzwonię do Straży Miejskiej.
NIGDY nie widziałam tam ani jednego funkcjonariusza- ani rano, ani po południu, ani w weekendy.
Oczywiście za każdym razem słyszę, że "przyjęli zgłoszenie" i "kogoś tam wyślą".

Jestem daleka od rónych "partyzantek", ale zastanawiam się czy karne "nalepki" nie będą bardziej skuteczne. Jest szansa, że do wiosny oduczyliby się parkować. :/
Warszawska Akademia Rowerowa- zapraszamy na naukę jazdy rowerem w ruchu miejskim! www.facebook.com/WarszawskaAkademiaRowerowa

Offline uasic

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Płeć: Kobieta
Odp: Remont Noakowskiego - kolejna DDR, która będzie mało użyteczna.
« Odpowiedź #62 dnia: 22 Sty 2013, 23:40:48 »
Taksówkarze tam często siedzą w autach, ja nie czuję się aż tak mocna w walce wręcz.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Remont Noakowskiego - kolejna DDR, która będzie mało użyteczna.
« Odpowiedź #63 dnia: 23 Sty 2013, 07:05:47 »
Oczywiście, że mają w dupie.
Bywam prawie codziennie w tamtych okolicach, za każdym razem kiedy tam jestem widzę zaparkowane samochody i za każdym razem dzwonię do Straży Miejskiej.
NIGDY nie widziałam tam ani jednego funkcjonariusza- ani rano, ani po południu, ani w weekendy.
Oczywiście za każdym razem słyszę, że "przyjęli zgłoszenie" i "kogoś tam wyślą".

Warto co jakiś czas robić małą dywersję i pytać o numer zgłoszenia. A potem zadzwonić do nich ponownie np po godzinie (numer jest darmowy, nie ma co się szczypać) i podać numer pytając, co w sprawie zrobili :D
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline oelka

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 328
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kolej na rower
Odp: Remont Noakowskiego - kolejna DDR, która będzie mało użyteczna.
« Odpowiedź #64 dnia: 24 Sty 2013, 11:11:13 »
Na własne oczy tego nie widziałem, ale z wiarygodnego źródła wiem, że któregoś dnia w ubiegłym tygodniu SM urządziła na Noakowskiego akcję i odłowiła wówczas cwaniaków parkujących na DDR.

Krzysztof
Krzysztof Olszak

oelka.a.yahoo.com (.a. = @)
http://oelka.bikestats.pl/

Offline uasic

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Płeć: Kobieta
Odp: Remont Noakowskiego - kolejna DDR, która będzie mało użyteczna.
« Odpowiedź #65 dnia: 24 Sty 2013, 19:22:27 »
Dzisiaj nie dość, że mijani rowerzyści się do mnie uśmiechali w tej śnieżycy, to po odpaleniu poczty ja się uśmiałam:) Podziwiajcie:


Cytuj
Warszawa, dnia 23.01.2013 r.

I Oddział Terenowy

SM-OT1-424-7/13

                        
                        Pani
                        xxx
                           
   W odpowiedzi na pismo z dnia 10.01.2013 r. w sprawie nieprawidłowego postoju pojazdów na drodze dla rowerów przy ul. Noakowskiego w Warszawie informuję,                że  wskazany teren został objęty doraźnymi kontrolami przez patrole I Oddziału Terenowego. Wobec kierowców naruszających przepisy Prawa o ruchu drogowym, zwłaszcza regulujące zasady zatrzymywania i postoju stosowane będą prawem przewidziane sankcje.
   Jednocześnie proszę o przekazywanie informacji o wszelkich nieprawidłowościach pod bezpłatny numer telefonu alarmowego (986) Straży Miejskiej m.st. Warszawy, w miarę możliwości w czasie ich występowania.


                                                                         Z poważaniem
                                                                     Naczelnik Oddziału
                                                                          Józef Stańko

Wykonano w 2 egzemplarzach
Egz. nr 1- adresat
Egz. nr 2- a/a
Sporządził: A.K.

01 ? 016  Warszawa, Al. Solidarności 102
Tel.:   0-22 831 80 59  fax.:  0-22 831 61 87
http://strazmiejska.waw.pl
telefon alarmowy 986

Ten sam numer pisma, ale przysłany z innego adresu. Przyszło dzisiaj o 13:12.

Offline Mhrok

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Remont Noakowskiego - kolejna DDR, która będzie mało użyteczna.
« Odpowiedź #66 dnia: 24 Sty 2013, 19:43:35 »
No, no, ja też jakiś czas temu wnioskowałem o kontrole w tym miejscu, także mają już nie jeden a co najmniej dwa wnioski. Ja moje jeszcze poparłem tym, że poszło DW do stołecznej i też im pomogło się zmobilizować. Tymczasem napiszę pismo o wyniki kontroli w tym miejscu od mojego wniosku. ;)

Offline uasic

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Płeć: Kobieta
Odp: Remont Noakowskiego - kolejna DDR, która będzie mało użyteczna.
« Odpowiedź #67 dnia: 24 Sty 2013, 20:19:21 »
Ja się zastanawiam czy wysyłanie dwóch oddzielnych wiadomości było planowane czy nie panują nad korespondencją.

Offline Mhrok

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Remont Noakowskiego - kolejna DDR, która będzie mało użyteczna.
« Odpowiedź #68 dnia: 28 Sty 2013, 18:06:03 »
To ja skrobnąłem pismo do SM z zapytaniem czemu nie zabierają stamtąd pojazdów na podstawie art. 130a PoRD. Zobaczymy co odpiszą.
Przy okazji, jakbym chciał zadzwonić na 986 dowiedzieć się o status mojego zgłoszenia a jestem poza Warszawą to gdzie mam dzwonić?

Offline uasic

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Płeć: Kobieta
Odp: Remont Noakowskiego - kolejna DDR, która będzie mało użyteczna.
« Odpowiedź #69 dnia: 28 Sty 2013, 21:23:26 »
Może na ten numer ze stopki (Tel.: 0-22 831 80 59 ).

Offline Olexy

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 197
  • Płeć: Kobieta
    • Warszawska Akademia Rowerowa
Odp: Remont Noakowskiego - kolejna DDR, która będzie mało użyteczna.
« Odpowiedź #70 dnia: 30 Sty 2013, 14:27:50 »
Wczoraj też wysłałam pismo do SM z prośbą o patrol po tym jak kierowca zaparkowanego samochodu stwierdził, ze jestem bezczelna smarkulą gdy poprosiłam (naprawdę milo!) by zjechał bo nie mogę przejechać.
Także zakładając, ze do wyborczej nie pisał nikt z Was, to wpłynęły juz cztery wnioski. ;)
Jeszcze odnośnie tego co napisał oelka- fajnie, ze rzeczywiście był tam patrol, ale widać niewystarczająco często pojawia się tam SM skoro sytuacja nie ulega poprawie. :/
Warszawska Akademia Rowerowa- zapraszamy na naukę jazdy rowerem w ruchu miejskim! www.facebook.com/WarszawskaAkademiaRowerowa

Offline Mhrok

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Remont Noakowskiego - kolejna DDR, która będzie mało użyteczna.
« Odpowiedź #71 dnia: 30 Sty 2013, 14:35:20 »
Także zakładając, ze do wyborczej nie pisał nikt z Was, to wpłynęły juz cztery wnioski. ;)
Do Stołecznej napisałem, do SM napisałem. Zobaczymy, co się stanie.
edit: http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,13317616,Odsniezona_sciezka_rowerowa__zeby_parkowaly_tam_auta_.html
« Ostatnia zmiana: 30 Sty 2013, 15:15:59 wysłana przez Mhrok »

Offline `L`

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie jeżdżę szybko. Jeżdżę dokładnie.
Odp: Remont Noakowskiego - kolejna DDR, która będzie mało użyteczna.
« Odpowiedź #72 dnia: 01 Lut 2013, 12:07:46 »
Do kogo pisać wniosek o naprawę? ZTP? Do wiadomości UM?
"governments will use whatever technology is available to them to combat their primary enemy - which is their own population" - Noam Chomsky

Offline oelka

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 328
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kolej na rower
Odp: Remont Noakowskiego - kolejna DDR, która będzie mało użyteczna.
« Odpowiedź #73 dnia: 01 Lut 2013, 14:16:20 »
Noakowskiego jako ulica dzielnicowa (Śródmieście) należy do ZTP.

Krzysztof
Krzysztof Olszak

oelka.a.yahoo.com (.a. = @)
http://oelka.bikestats.pl/

Offline Mhrok

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Remont Noakowskiego - kolejna DDR, która będzie mało użyteczna.
« Odpowiedź #74 dnia: 13 Lut 2013, 16:35:50 »

Ciekawi mnie tylko czemu przepis potrzebuje zaistnienia tabliczki, żeby mógł działać?