Autor Wątek: Cyklista zatrzyma się przed pasami  (Przeczytany 40286 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MarekJ

  • Gość
Odp: Cyklista zatrzyma się przed pasami
« Odpowiedź #45 dnia: 20 Wrz 2012, 16:31:26 »
Raffi, Ty jestes rowerorrysta.  Z takimi sie nie dyskutuje. ;-)

Offline wawruch

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Cyklista zatrzyma się przed pasami
« Odpowiedź #46 dnia: 20 Wrz 2012, 19:36:44 »
Raffi

Uważam że jesteś nie obiektywny. Dopóki nie zobaczę artykułu pt. "X cytatów rowerowych dla których nie warto czy czytać Gazety Wyborczej" - w moim mniemaniu takim pozostaniesz. I pewnie nie zobaczę bo przecież pracujesz w GW więc jak byś mógł takie coś spowodować...

Celem uzupełnienia, teraz ja wkleję Ci link do artykułu (bloga nie prowadzę) dowodzącego że "nie warto czytać Gazety Wyborczej". Ot, taki mały nie obiektywizm z mojej strony po twoim nie obiektywizmie.

Proszę bardzo:
http://blog.rp.pl/blog/2012/09/20/wojciech-wybranowski-matrix-gazety-wyborczej/

Ja wiem, to nie jest tematyka rowerowa. Jak będzie jakiś artykuł o tematyce rowerowej to też Ci wkleję a póki co to musi wystarczyć.

Offline Aethor

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Cyklista zatrzyma się przed pasami
« Odpowiedź #47 dnia: 20 Wrz 2012, 21:04:59 »
No po takim dictum to ja oczywiście z wypiekami na twarzy będę czytał RZ (a zwłaszcza jej blogi) jak biblię:

"Tym tropem poszła wczoraj ?GW?. Nomen omen dopiero po tym jak nie udało się jej ?przykryć? poważnej sprawy podejrzenia inwigilacji opozycji materiałem na temat rzekomo tragicznego losu rzekomej ofiary  działań posła Kaczmarka."

/facepalm

A

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Cyklista zatrzyma się przed pasami
« Odpowiedź #48 dnia: 20 Wrz 2012, 21:59:05 »
Uważam że jesteś nie obiektywny. Dopóki nie zobaczę artykułu pt. "X cytatów rowerowych dla których nie warto czy czytać Gazety Wyborczej" - w moim mniemaniu takim pozostaniesz.

Myślę, że mogę z tym żyć. Choć jak dobrze poszukasz, to już teksty obsmarowujące media Agorowe kilka razy robiłem ;)

Inna sprawa, że faktycznie nie było ich dużo, bo w Agorze najwięcej tekstów o rowerach piszę ja. A faktycznie nieco trudno bym wytykał sobie błędy, zamiast je po prostu poprawić. Zresztą inni redaktorzy pisząc o rowerach też coraz częściej się radzą mnie co zrobić, by nie walnąć żałosnego babola. Jeszcze nie wszyscy pewnie, ale przecież ja tu pracuję od niecałych dwóch lat ;)


I pewnie nie zobaczę bo przecież pracujesz w GW więc jak byś mógł takie coś spowodować...

Całkiem prosto jest to zrobić. Piszesz, publikujesz i jest zrobione. Nieraz się redaktorzy Agorowi kłócili pomiędzy sobą publicznie, na blogach, na agorowych fanpage, czy w artykułach. Z tego co mi wiadomo, szefostwo nie robi problemów, póki dyskusja jest na poziomie, merytoryczna i na argumenty. Mnie też nigdy problemów z tym nie robiono. Nikt w tej firmie nie udaje, że wszyscy tu mają jednakowe poglądy na każdy temat.

Co więcej, możesz to nawet zrobić sam i to bez problemu. Załóż na Polsce na Rowery bloga i wytknij mi, gdzie się mylę merytorycznie w moim tekście o artykule Pani Agaty. Możesz to też zrobić tu, na forum. Show me where i'm wrong :P


Celem uzupełnienia, teraz ja wkleję Ci link do artykułu (bloga nie prowadzę) dowodzącego że "nie warto czytać Gazety Wyborczej". Ot, taki mały nie obiektywizm z mojej strony po twoim nie obiektywizmie.

Jak chcesz mi udowodnić, że w GW też pracuje trochę marnych dziennikarzy, to nie musisz - ja to doskonale wiem i nie potrzebuję do tego zbierać dowodów :) Nie wiem czy tak jest w tym przypadku, bo trudno mi ocenić dziedzinę, o której nie mam bladego pojęcia.

No chyba, że silisz się na złośliwość? Ale to do tego musisz jednak znaleźć coś w tematyce, o której będę miał jakiekolwiek pojęcie. Do tego co podesłałeś trudno mi się odnieść. O ile na rowerach się znam dość dobrze, o tyle polityka i cały ten syf wokoło niej jest mi zupełnie obojętny, przynajmniej dopóki jakiś poseł lub dziennikarz nie bierze się za rowery.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline fionotron

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 906
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Cyklista zatrzyma się przed pasami
« Odpowiedź #49 dnia: 20 Wrz 2012, 22:59:25 »
O ile na rowerach się znam dość dobrze

@Raffi
Nie poznaję Ciebie     :)     .
Ale Jak to? - tylko "dość dobrze" znasz się na rowerach   ?
Kurcze, Twoja Skromność jest po prostu Porażająca    ;)    .

P.S. Dziś nocą wracałem z pracy do domu i jakoś nie zatrzymywałem się na pasach z sygnalizacją świetlną - "na zielonym", czy bez sygnalizacji świetlnej. Tylko po prostu zwalniałem i nadal będę tak jeździł    :)     .

« Ostatnia zmiana: 21 Wrz 2012, 00:57:12 wysłana przez fionotron »

Offline mateyko

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Cyklista zatrzyma się przed pasami
« Odpowiedź #50 dnia: 21 Wrz 2012, 02:09:14 »
jarmoni

Tak jak mówiłem - nie będę pośrednikiem bo to beznadziejny pomysł. Ja nie znam aż tak dobrze przepisów i dlatego nie wierząc w błędy Pani z Rzeczpospolitej, próbowałem dociec prawdy. Znalazłem kontakt do Pana Tomasza Pietrygi - Kierownika Serwisów Prawnych i poprosiłem o wyjaśnienie.


Jaja sobie robisz? Jak masz taktykę "wiem ale nie powiem" tym bardziej że to żadna tajemnica to chyba na złe forum trafiłeś. Albo pisz o co chodzi albo skończ pisanie w tym wątku.  >:(


Offline Trupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 731
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Cyklista zatrzyma się przed pasami
« Odpowiedź #51 dnia: 21 Wrz 2012, 09:41:58 »
W ramach przypomnienia to jest forum rowerowe i tej tematyki proszę się trzymać.

Offline wawruch

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Cyklista zatrzyma się przed pasami
« Odpowiedź #52 dnia: 21 Wrz 2012, 12:11:58 »
mateyko

To nie jest żadna taktyka "wiem ale nie powiem". Po prostu zrozum - ja się nie znam na PORD i nie mam zamiaru być niczyim adwokatem ani też pośrednikiem. Mnie ta Pani przekonała i mi to wystarczy. Nie musi Ci się to podobać.

Jeżeli chcecie wiedzieć jakich argumentów użyła - napiszcie sobie do niej. To chyba nie takie trudne, szczególnie że ktoś już napisał że się do niej o to zwrócił.

Jeżeli nie chcecie - Wasza sprawa.

A to czy będę pisał w tym wątku czy nie zależy tylko ode mnie. Nie sądzisz że się trochę zapędziłeś z tym swoim nakazem nie pisania?

Savil Owszem, zależy to również od regulaminu, który parę rzeczy nakazuje. Trzymanie się tematu na przykład, chociaż trochę.
« Ostatnia zmiana: 21 Wrz 2012, 19:06:22 wysłana przez Savil »

Offline MarioG

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Cyklista zatrzyma się przed pasami
« Odpowiedź #53 dnia: 21 Wrz 2012, 12:24:47 »
... Znowu przesadzasz :)

nikt nie zakazał lub nakazał nie pisać, to było delikatne przypomnienie... Pisz co chcesz... wątki na forum i tak umierają śmiercią naturalną kiedy wszyscy uznają, że pisać już w nich nie warto :)
W internecie każdy może być kim chce. To dziwne, że tak wielu wybiera bycie durniem...

Offline wawruch

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Cyklista zatrzyma się przed pasami
« Odpowiedź #54 dnia: 21 Wrz 2012, 12:37:16 »
Luz ;)

Cała ta sytuacja przypomniała mi o tym że nie powinienem wypowiadać się w tematach (w tym wypadku PORD) o których nic nie wiem.

Ja dostałem odpowiedź od tamtej Pani - możecie wierzyć lubi nie. Nie będę nikogo przekonywał bo dalej musiałbym być tej Pani adwokatem w sprawie o której nie mam pojęcia. Uważam że to ta Pani jeżeli uzna za słuszne powinna ten temat podjąć. Nie mam zamiaru bowiem pakować się między przysłowiowe "młot i kowadło".

Ładna pogoda dziś. Miłego dnia :)

Offline fionotron

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 906
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Cyklista zatrzyma się przed pasami
« Odpowiedź #55 dnia: 21 Wrz 2012, 12:51:37 »
Rzeczywiście ładna pogoda   :)    !

To może zamiast klecić kolejne "dyrdymały" na tym wątku, to warto oderwać się choćby na chwilkę od kompa wyjść na powietrze i trochę pokręcić     :)    ?

MarekJ

  • Gość
Odp: Cyklista zatrzyma się przed pasami
« Odpowiedź #56 dnia: 21 Wrz 2012, 13:22:26 »
To nie jest żadna taktyka "wiem ale nie powiem". Po prostu zrozum - ja się nie znam na PORD i nie mam zamiaru być niczyim adwokatem ani też pośrednikiem. Mnie ta Pani przekonała i mi to wystarczy. Nie musi Ci się to podobać.

Ależ jak najbardziej jest to "wiem ale nie powiem". Nie masz argumentów, nie masz NIC. Raffiego zna tu prawie każdy i w sprawach rowerowych jest, można to tak nazwać, "ekspertem" (dla większości tu zaglądających), więc musisz postarać się bardziej jeśli chcesz podważać Jego słowa. Bo jak na razie to Ty jesteś nie wiadomo kim, mało kto Cię zna, autorytetu w środowisku nie masz żadnego. I powtórzę- jesteś z tych co "wiem, ale nie powiem.

Twoje słowo vs Raffi. 0-  1. Przegrałeś.

Offline wawruch

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Cyklista zatrzyma się przed pasami
« Odpowiedź #57 dnia: 21 Wrz 2012, 15:10:24 »
MarekJ

Ja już powiedziałem. Dostałem odpowiedź.  Niemniej jednak nie mam najmniejszego zamiaru być niczyim adwokatem w sprawie o której nie mam pojęcia. To kompletnie idiotyczny pomysł. Że niby miał bym wam wkleić tą odpowiedź i potem odpierać Wasze argumenty w sytuacji kiedy nie mam odpowiedniej wiedzy? Musiałbym być szalony, tym bardziej że z tego co widzę byłoby co najmniej pięciu na jednego.

Jeżeli ta Pani będzie chciała - odpisze Wam, jeśli nie - jej sprawa. Ja ją zachęciłem do dyskusji z Wami. Co zrobi zależy tylko i wyłącznie od niej.

A co jeśli ta Pani Wam odpisała ale żaden z Was nie chce tego tutaj zamieścić ? Nie mam obowiązku wierzyć nikomu na słowo, tym bardziej że (jak sam napisałeś) ja Was nie znam i Wy też mnie nie znacie.

Jeżeli traktujesz to jako jakąś wojnę to twoja sprawa. Jeśli lubisz być tym do którego należy ostatnie słowo i taka jest Twoja ambicja - ok, nikt Ci nie zabrania. Bądź sobie kim chcesz.

Proponuje rozwiązanie

Ja pozostanę w pozycji jak to ująłeś "autorytetu w środowisku nie masz żadnego"

A Wy pozostańcie przy swoim.

Myślę że to będzie dobre rozwiązanie. Przecież nikt nie zwróci uwagi na komentarze kogoś kto autorytetu nie ma żadnego. Wszyscy powinni być zadowoleni.

:)

« Ostatnia zmiana: 21 Wrz 2012, 15:19:30 wysłana przez wawruch »

MarekJ

  • Gość
Odp: Cyklista zatrzyma się przed pasami
« Odpowiedź #58 dnia: 21 Wrz 2012, 15:39:35 »
Ja już powiedziałem. Dostałem odpowiedź.  Niemniej jednak nie mam najmniejszego zamiaru być niczyim adwokatem w sprawie o której nie mam pojęcia.
To po co się odzywasz na temat, o którym nie masz pojęcia?

"Ja nie mam pojęcia" VS Raffi: 0 - 1

Offline jarmoni

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 91
Odp: Cyklista zatrzyma się przed pasami
« Odpowiedź #59 dnia: 21 Wrz 2012, 15:46:41 »