Autor Wątek: Zagrazajacy bezpieczenstwu rowerzystow znak.  (Przeczytany 12819 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ZEN

  • Początkujący
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zagrazajacy bezpieczenstwu rowerzystow znak.
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Lip 2012, 21:27:47 »
Nooooooo wiadomo tak najprościej. Siedzę sobie w wygodnym fotelu, wiatrak mnie chłodzi, nie męczę się, popijam herbatkę i tyłka z miejsca nie muszę ruszać ;]. A na poważnie to w wolnej chwili coś skrobnę i im zawiozę. "Użalać się"... Mi tam to jakoś strasznie nie wadzi bo jak nie widzę co jest przede mną to zwalniam i turlam się wolniutko aż jestem pewny, że przede mną droga wolna. Ale taki przykładowo dzieciak\nastolatek czy inny roztargniony może już nie być na tyle przezorny i nieszczęście gotowe. Zwłaszcza, że wiadomo w jak wielu kierowców bardzo zwraca uwagę na rowerzystów :/

Offline miroslavka

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagrazajacy bezpieczenstwu rowerzystow znak.
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Lis 2013, 19:21:10 »
Za Chiny nie mogę znaleźć wątku, gdzie o tym pisałam. Doczepiam tu.
Zezłościłam się ostatnio i wykonałam kilka zaległych telefonów. Niektóre sprawy dalej nietknięte, ale dziś napotkałam na wspaniały owoc jednego z telefonów. Na Banacha zniknęła reklama :D http://goo.gl/maps/4Nkhm Sterczy sam stelaż :D Na szczęście on nie ogranicza widoczności. :D
Dodzwoniłam się do wydziału kontroli pasa drogowego ZDM, a dokładniej do Naczelnika - Pana Topki. Wyróżnił się zdecydowanie na plus z osób, z jakimi rozmawiałam tego dnia. Kultura i zaangażowanie. A do tego szybkie efekty pracy :)

W zeszłym roku :-[ pisałam w tej sprawie do Egurro** Dance S***** ale zbyli mnie informacją, że oni nie są właścicielem nośnika:
Cytuj
(...) nośnik na którym umieszczona jest nasza reklama nie należy do
Egurro** Dance S*****, więc nie możemy podjąć się żadnych kroków w celu jego
usunięcia.

Wierzę, że odległość nośnika od skrzyżowania jest zgodna z przepisami i
pozostawia przed skrzyżowaniem wystarczająco dużo miejsca na obserwację
ruchu samochodowego.
8)