Autor Wątek: "Ścieżka przecięta środkiem"  (Przeczytany 4515 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline `L`

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie jeżdżę szybko. Jeżdżę dokładnie.
"governments will use whatever technology is available to them to combat their primary enemy - which is their own population" - Noam Chomsky

Drex

  • Gość
Odp: "Ścieżka przecięta środkiem"
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Kwi 2012, 18:00:53 »
Cytuj
Jest to co prawda niezgodne z prawem, ale kto by chciał narażać się z powodu przepisów?
Czy aby na pewno? Mam obowiazek jechac DDR wiodaca w kierunku w ktorym podazam. Ta "z lewej" biegnie w przeciwnym kierunku.

Offline `L`

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie jeżdżę szybko. Jeżdżę dokładnie.
Odp: "Ścieżka przecięta środkiem"
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Kwi 2012, 01:35:43 »
Cytuj
Jest to co prawda niezgodne z prawem, ale kto by chciał narażać się z powodu przepisów?
Czy aby na pewno? Mam obowiazek jechac DDR wiodaca w kierunku w ktorym podazam. Ta "z lewej" biegnie w przeciwnym kierunku.

Tego nie widzę w tekście, ale rozbawiło mnie to:

Cytuj
??Przy jego wieloletnim doświadczeniu w mieście raczej trudno by było   mówić o jakiejkolwiek pomyłce ? uważa rzeczniczka Zarządu Dróg   Miejskich.
"governments will use whatever technology is available to them to combat their primary enemy - which is their own population" - Noam Chomsky

Offline Oli

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 466
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: "Ścieżka przecięta środkiem"
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Kwi 2012, 08:37:29 »
Tak szczerze, to na pewno jest tam jakiś absurd.
Ale to zdjęcie jest tak na maksa ch****e, że nic na nim nie widzę co by było nie tak.

Gratuluję fotografa którego wybrała gazeta do zrobienia tego zdjęcia.
« Ostatnia zmiana: 27 Kwi 2012, 09:38:57 wysłana przez Stanley »
Serwisowanie, składanie, ściąganie części na zamówienie
Właściwie wszystko co z rowerami związane

Skype: castaway.olaf

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: "Ścieżka przecięta środkiem"
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Kwi 2012, 09:52:28 »
Tego nie widzę w tekście, ale rozbawiło mnie to:
Cytuj
??Przy jego wieloletnim doświadczeniu w mieście raczej trudno by było   mówić o jakiejkolwiek pomyłce ? uważa rzeczniczka Zarządu Dróg   Miejskich.

Mnie też, bo to nic innego jak próba zakrzywiania rzeczywistości.

Telewizja co i rusz trąbi o błędach inżyniera Galasa. A to sygnalizacja zaprogramowana tak, że robią się korki, a to gdzieś oznakowanie wprowadza w błąd (sam mam kilka takich na zdjęciach). Nie popełnia błędów tylko ten, co nic nie robi, więc nie ma się czego wstydzić. O ile tylko człowiek umie się przyznać do błędu i go naprawić.

A pisanie, że doświadczenie zapewnia nieomylność jest urocze. W takim razie ja nigdy nie umrę, bo moje serce i płuca mają już dość doświadczenia by wiedzieć jak pracować poprawnie :D
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline wildzi

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 679
  • Płeć: Mężczyzna
  • Z Masą od września 2008. W Zabezpieczeniu od 2011.
Odp: "Ścieżka przecięta środkiem"
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Kwi 2012, 12:21:28 »
Oli chciał zdjęcie któe lepiej pokazuje o co tam chodzi.

Znak ktoś obrócił o 180st. Z drugiej strony jest "koniec ddr". Na poniższym zdjęciu to widać.



Co za dziadostwo. Poprostu odtworzono stan przed remontem. Nic ich nie obchodzi, że była doskonała okazja aby to zmienić.

Tłumaczenia Pani z artykułu są absurdalne. Jaka skrajnia przęsła? Przecież dla ddr wystarczy 2,5m!

Teraz żeby doprowadzić ten chodznik do prawdziwej ddr trzeba będzie wykonać kolejną poważną przebudowę za grubą kasę >:(

Nic z tego co było w uwagach ZM i śp Tomka Rolińskiego nie zrealizowano :(



[ zdjęcia "nowe" zrobiłem 25 kwietnia 2012 , te "stare" z 2 września 2011 ]
« Ostatnia zmiana: 27 Kwi 2012, 12:25:01 wysłana przez wildzi »
I jestem tatą po raz drugi!

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: "Ścieżka przecięta środkiem"
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Kwi 2012, 13:56:23 »
Według oznakowania to tam jest DROGA DLA ROWERÓW I PIESZYCH a nie chodnik jak Ci nakłamali w odpowiedzi. Napisz im, że kłamią albo oni albo oznakowanie i niech sprawdzają. Bo ciąg pieszo rowerowy musi mieć minimum 2,5 METRA SZEROKOŚCI, a tyle tam na pewno nie ma.

Z tego co widzę, to kłamstwem jest też to o podporze mostu nie do przesunięcia - do podpory dobre kilka metrów i trzeba tylko chcieć nasyp drogi poszerzyć, co jest w pełni wykonalne.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)