Autor Wątek: UWAGA! Niebezpieczeństwo dla rowerzystów w Kaminoskim Parku Narodowym!  (Przeczytany 7210 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MasterTM

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Płeć: Mężczyzna
Nie wiedziałem, gdzie to wstawić. Przeglądając najnowsze wpisy na facebooku, natrafiłem na coś takiego:

http://wkampinosie.blox.pl/2012/03/PILNE-niebezpieczenstwo-dla-rowerzystow-w.html

Nie rozumiem, jak można być takim skur.... takie linki to mogą nawet łby ucinać...

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Facet ma racje, że to pewnie na quadowców i motocyklistów, ale fakt jest faktem, że nam się też za nich dostaje. Trzeba uważać, zgłaszać "wnyki" Policji i niech łapie miłośników samowoli nim kogoś ukartupią.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Oli

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 466
  • Płeć: Mężczyzna
No to policja będzie miała z czym walczyć.
Cholernie to niebezpieczne.
Serwisowanie, składanie, ściąganie części na zamówienie
Właściwie wszystko co z rowerami związane

Skype: castaway.olaf

Offline anna

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
  • Gdybyś ujrzeć chciał nadwiślański świt!
    • rowerowy blog
co za idioci!

Offline mateyko

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna
co za idioci!

widziałem jakiś czas temu na YT widok z kamerki rowerzysty którzy  gdzieś w lesie wpadł na coś takiego zjeżdzając z górki... musiało boleć bo prędkość była ogromna, on się zatrzymał a rower pojechał dalej. przecież to może ZABIĆ. osobiście zapolowałbym w kampinosie na takiego @#$@#a

Offline anna

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
  • Gdybyś ujrzeć chciał nadwiślański świt!
    • rowerowy blog
jestem za!


Offline Publius

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Mężczyzna
Facet ma racje, że to pewnie na quadowców i motocyklistów, ale fakt jest faktem, że nam się też za nich dostaje. Trzeba uważać, zgłaszać "wnyki" Policji i niech łapie miłośników samowoli nim kogoś ukartupią.

Właśnie - jakiś pomysł jak podać przy zgłaszaniu lokalizację? No tak, można oznaczenie szlaku, okolicę, pozycję z GPS. Coś jeszcze?

Offline Oli

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 466
  • Płeć: Mężczyzna
Szlaki często idą trybkami / czasami półtrybkami, a te oddzielane są słupkami. Podać ćwiartkę w której się jest.
Czyli te cyfry które są skierowane do Ciebie.
Serwisowanie, składanie, ściąganie części na zamówienie
Właściwie wszystko co z rowerami związane

Skype: castaway.olaf

Offline wildzi

  • Zabezpieczenie
  • ******
  • Wiadomości: 679
  • Płeć: Mężczyzna
  • Z Masą od września 2008. W Zabezpieczeniu od 2011.
Taka mała refleksja mnie naszła gdy z tematem się "przespałem". Oczywiście, że wiemy na kogo są te zasadzki - na  quadowców i motocyklistów! To co wyrabiają jest najczęściej destrukcyjne dla przyrody i zwierząt, a często niebezpieczne dla samych turystów... i to w całej Polsce.
Te "wnyki i zasieki" są wyrazem desperacji, próbą wystraszenia sprawców, świadczą o kompletnej bezradności zarządców parków i policji w zapobieganiu tym dewastacjom.
I jestem tatą po raz drugi!

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Nie rozumiem, przecież policja posiada karabinki snajperskie . . .
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Nie rozumiem, przecież policja posiada karabinki snajperskie . . .

A Ty posiadasz narzędzie do potencjalnego gwałtu ;) I na dokładnie takich samych zasadach co Policja możesz go użyć  - czyli nie możesz :P
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna

A Ty posiadasz narzędzie do potencjalnego gwałtu ;) I na dokładnie takich samych zasadach co Policja możesz go użyć  - czyli nie możesz :P
Może i używa, gdyby użycie takiej broni było zakazane przez policje, jej zakup stanowił by przestępstwo niegospodarności. Po zapodaniu z megafonu komendy ''stop policja'' i salwie ostrzegawczej ze ślepaków, jak najbardziej mogą otworzyć ogień ostry. Do tego dodam że jeżeli istnieje bezpośrednie zagrożenie dla życia lub zdrowia, mogą działać w stanie wyższej konieczności.

Do tego wolno im używać amunicji penetrującej i odłamkowej, czyli tej która jest częściowo zakazana przez prawo międzynarodowe w czasie wojny (pokój mamy), pozatym są specjalne pociski, w tym snajperskie przeznaczone do unieruchamianie jednostek napędowych pojazdów :P
 
P.S.
Mniej więcej tak powinno to wyglądać  :D
Sabaton - Light in the black (polskie napisy)
« Ostatnia zmiana: 15 Mar 2012, 23:21:48 wysłana przez qwerJA »
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "