Autor Wątek: Wakacyjny wyjazd  (Przeczytany 2106 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

storm

  • Gość
Wakacyjny wyjazd
« dnia: 02 Mar 2012, 19:05:10 »
Planuję wyjazd w te wakacje, jeszcze nie wiem dokładnie gdzie, ale jakoś tak z namiotem. Mam chęć na kolejne Pomorze albo jakieś Mazury (ach te koppane górki i jeziorka), znam kilka fajnych miejsc na biwakowanie na dziko i legalnie.
Aktualnie szukam chętnych i towarzystwa, bo samemu to tak kiepsko się jedzie.
- termin - do uzgodnienia
- miejsce wyjazdu - do uzgodnienia, ale tak jak wspomniałem powyżej, najlepiej północne rejony kraju, albo takie północno-wschodnie. Może to być też podróz z punktu do punktu.
- rower/y? No ja biorę klasycznie najnormalniejszy rower na świecie, czyli SLRa. Do tego sakwy, worek i namiot. A co kto inny bierze pod siebie to jego sprawa, ale ostrzegam, że robił za parawan aero non-stop nie będę i chętnie skorzystam z osłony jakiegoś pionowca ;)
- żywność - jakoś razem - przydrożnie lub pichcone samemu
- zwiedzanie - zdecydowanie tak, jestem za
- przystanki na kapiele morskie i jeziorne - zdecydowanie tak
- dystans dniowy - raczej nie większy jak 100 km ;)


Myślę też o wyjeździe kombinowanym - z żeglowaniem na jeziorach mazurskich. Czyli dojazd na rowerze na Mazury - na miejscu pływanie jachtem - powrót podciągiem lub rowerem.


Zapraszam wszystkich chętnych do zgłaszania się i pisania w tym wątku :)


Offline mateyko

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wakacyjny wyjazd
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Mar 2012, 19:32:24 »
Mi podobałaby się opcja dojazd rowerem -> żagle -> pociąg. Btw dużo żegluję mam patent jakby się przydał.

Offline gromanik

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 817
  • Płeć: Mężczyzna
    • Białołęka dla rowerów
Odp: Wakacyjny wyjazd
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Mar 2012, 08:51:34 »
Możliwe, że ja z Kasią oraz córkami (Anią i Ulą) w wakacje będę w   Kołobrzegu - jeśli będziesz tamtędy jechał, to możemy Ci wyjechać na   spotkanie, przejechać się z Tobą jakiś kawałek i/lub pokazać Ci okolicę.   Co do dat, to dla mnie za wcześnie jeszcze na ich jednoznaczne   określenie - do Kołobrzegu planuję na Wielkanoc wyPeKaPić.