Autor Wątek: Praca jako kurier rowerowy (pilne!!!)  (Przeczytany 14571 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Safian

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca jako kurier rowerowy (pilne!!!)
« Odpowiedź #30 dnia: 06 Paź 2010, 13:22:13 »
Wlasciwie to nie rozumiem o co wam chodzi, jako, ze ludzie zadaja pytania na temat, uzyskuja odpowiedzi tak i ja zadaje. Fakt - moglem rowniez wyslac maila, odpowiedz zapewne uzyskalbym szybko.
Raffi, dlaczego od 40h? akurat mowa wczesniej byla tylko o jednym dniu, spytalem na forum od razu jak zobaczylem, ze potrzebna jest taka osoba aby ewentualnie pojechac od razu po szkole. akurat telefonu nie mialem, wiec zadzwonilbym godzine pozniej -.-
Mackoff, sprobuj na wykladzie zadzwonic i przegladac internet w pracowni komputerowej, ciekawe, w ktorym przypadku szybciej wylecisz? w zasadzie nie wiem dlaczego jako administrator odpisujesz w taki sposob, jak sie nie podoba post (bynajmniej narusza regulamin) to go usun a nie odpisuj w stylu 12-letniego dziecka :/
Nie widze sensu kontynuowania tematu, w zasadzie moderator powinien usunac ten niepotrzebny spam.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca jako kurier rowerowy (pilne!!!)
« Odpowiedź #31 dnia: 06 Paź 2010, 20:44:47 »
Wlasciwie to nie rozumiem o co wam chodzi, jako, ze ludzie zadaja pytania na temat, uzyskuja odpowiedzi tak i ja zadaje. Fakt - moglem rowniez wyslac maila, odpowiedz zapewne uzyskalbym szybko.

O to, że w ogłoszeniu było zaznaczone, że pytania o szczegóły oferty należy zadawać telefonicznie z właścicielem firmy. Nie na forum, nie gołębiem pocztowym, a telefonicznie.

Zapewne chodziło o to, że Ania pisała to "w czyimś imieniu" i nie byłaby Ci w stanie szczegółów oferty podać. Albo nie chciała robić za głuchy telefon pomiędzy właścicielem firmy, a Tobą.

Wiem, że czytanie ze zrozumieniem nie jest ostatnio w modzie, ale warto :)

Raffi, dlaczego od 40h?

Tyle upłynęło od momentu Twojego pierwszego posta z pytaniami do posta ze stwierdzeniem, że nie masz czasu dzwonić, bo masz wykłady. Prosty wniosek, że skoro od pytania do 40h później dalej nie wiesz i pytasz mówiąc, że nie zadzwonisz, bo wykłady - to od tych 40h masz te wykłady non stop. Inaczej byłbyś w stanie w ciągu tych 40h zadzwonić do Gościa i się dowiedzieć.

Mackoff, sprobuj na wykladzie zadzwonic i przegladac internet w pracowni komputerowej, ciekawe, w ktorym przypadku szybciej wylecisz?

Maćkofff to tam niewiele wie, ile On się nastudiował? Ja Ci odpowiem.

W żadnym. Sprawdzone przez 6 lat studiów i wcześniej dwa lata szkoły policealnej. I dla lata LO (wcześniej nie mialem telefonu).
Jak miałem ważny telefon, to zwyczajnie wychodzłem na chwilę z ćwiczeń/seminarium/lekcji przed salę (po cichu). Z wykładu tym bardziej, przecież są nieobowiązkowe. I nikt mi z tego powodu problemu nigdy nie robił.

Poza tym pomiędzy wykładami na większości uczelni są przerwy pomiędzy wykładami i w te 40h to się znajdzie zwykle 5 minut na telefon.

Nie widze sensu kontynuowania tematu, w zasadzie moderator powinien usunac ten niepotrzebny spam.

Nie chcieliśmy kasować Twoich postów ze zbędnymi pytaniami na które nikt nie miałby Ci tu szansy odpowiedzieć zanim nie wytłumaczyliśmy Ci na czym polegał Twój błąd. Teraz skoro już wiesz, że nikt Ci nie odpowie tu na te pytania i trzeba dzwonić, faktycznie kontynuowanie tematu nie ma sensu.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Ania

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca jako kurier rowerowy (pilne!!!)
« Odpowiedź #32 dnia: 19 Paź 2010, 15:54:07 »
czy ktoś chce jutro pojeździć i rozwozić paczki po Warszawie?
Patrz w lusterka, spójrz dwa razy
ROWERY SĄ WSZĘDZIE

Ania

Offline chrupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 136
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca jako kurier rowerowy (pilne!!!)
« Odpowiedź #33 dnia: 19 Paź 2010, 18:23:38 »
I znów pytanie czy można popołudniu :) Kończe o 14
« Ostatnia zmiana: 19 Paź 2010, 18:33:00 wysłana przez chrupek »
Komu w drogę temu rower.

Offline Ania

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca jako kurier rowerowy (pilne!!!)
« Odpowiedź #34 dnia: 19 Paź 2010, 23:17:52 »
Do 14 to jest paczka do zawieziewnia
Patrz w lusterka, spójrz dwa razy
ROWERY SĄ WSZĘDZIE

Ania

Offline chrupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 136
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca jako kurier rowerowy (pilne!!!)
« Odpowiedź #35 dnia: 20 Paź 2010, 08:02:12 »
No to odpadam bo ja wcześniej niż 14 z pracy nie wyjdę. :/
Komu w drogę temu rower.

Offline mateyko

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca jako kurier rowerowy (pilne!!!)
« Odpowiedź #36 dnia: 24 Paź 2010, 00:26:36 »
Jak wysokie wynagrodzenie?

Drex

  • Gość
Odp: Praca jako kurier rowerowy (pilne!!!)
« Odpowiedź #37 dnia: 24 Paź 2010, 01:01:55 »
Jak wysokie wynagrodzenie?


Takie:
Jeśli jesteś chętny to napisz maila na adres: sklep@hihawa.com
lub zadzwoń pod numer: 22 402 22 22

Offline Maćkofff

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 712
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stojaki.waw.pl
    • Stojaki.waw.pl
Odp: Praca jako kurier rowerowy (pilne!!!)
« Odpowiedź #38 dnia: 24 Paź 2010, 14:27:30 »
Drex, daruj sobie. Ludzie przez 3 strony tego wątku nie potrafią zrozumieć ze trzeba zadzwonić lub napisać mail.
___
Pozdrawiam serdecznie!

>   Parkingi rowerowe w Warszawie - Stojaki.waw.pl
>   Mapa stojaków, standardy projektowe, porady nt. bezpiecznego zostawiania roweru.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Praca jako kurier rowerowy (pilne!!!)
« Odpowiedź #39 dnia: 26 Paź 2010, 16:05:23 »
Drex, daruj sobie. Ludzie przez 3 strony tego wątku nie potrafią zrozumieć ze trzeba zadzwonić lub napisać mail.

Co z resztą jest skutecznym filtrem odsiewającym osoby nie nadające się do tej pracy z powodu na nieumiejętność czytania ze zrozumieniem. U kuriera umiejętność czytania ze zrozumieniem to jednak podstawa, by umiał doręczyć paczkę właściwej osobie.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Bear

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 373
  • Płeć: Mężczyzna
  • abrakadabra.
Odp: Praca jako kurier rowerowy (pilne!!!)
« Odpowiedź #40 dnia: 27 Paź 2010, 10:01:16 »
zjadamy i potrzebujemy świeżej krwi... zombie

Ja myślę że to jest powód, dla którego potencjalni chętni piszą wszystko na forum. Przynajmniej w razie zaginięcia będzie wiadomo gdzie szukać.

Offline Ania

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Kobieta
Odp: Praca jako kurier rowerowy (pilne!!!)
« Odpowiedź #41 dnia: 11 Sty 2011, 23:32:09 »
hop do góry.

Poszukujemy osoby do rozważenia paczek po Warszawie. Praca na dzień lub dwa dowolne dni w tygodniu (więc najlepsza np. dla osoby uczącej się dziennie, która ma np. dwa dni luźne na uczelni lub dla osoby mającej drugą pracę). Praca od godziny 11 do +- 17. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na maila hubert@hihawa.pl
Patrz w lusterka, spójrz dwa razy
ROWERY SĄ WSZĘDZIE

Ania