Autor Wątek: Święto Niepodległości i co kto o tym myśli  (Przeczytany 4922 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Święto Niepodległości i co kto o tym myśli
« dnia: 12 Lis 2011, 16:13:56 »
Nie mieli psychiatryka w karetce  :D
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

storm

  • Gość
Odp: Odp: 11.11.11 salwy armatnie, hymn i przejazd
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Lis 2011, 17:48:15 »
Tamta to nic... ten to jest Sławny KrzyżoObrońca...



Global Moderator Comment Storm chciał chyba napisać, że z różnych pobudek osobistych, które zachowa dla siebie, dziwi się temu panu.
« Ostatnia zmiana: 14 Lis 2011, 22:46:10 wysłana przez adriansocho »

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Odp: 11.11.11 salwy armatnie, hymn i przejazd
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Lis 2011, 18:07:19 »
Kojarze że podobny defenders wypowiadał się w Trwamie o tym że kilka lat mieszkał w zlaicyzowanych krajach typu Holandia i Dania i nie mógł tego znieść. No cóż nauczył się chyba jak skutecznie popełnić samobójstwo - rozstawić się na klęczkach na drodze rowerowej  :D
 
Czyżby MĘCZENNIK  :D :D
« Ostatnia zmiana: 12 Lis 2011, 20:15:32 wysłana przez qwerJA »
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Offline IwaN_bike

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Odp: 11.11.11 salwy armatnie, hymn i przejazd
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Lis 2011, 21:12:28 »
No cóż nauczył się chyba jak skutecznie popełnić samobójstwo - rozstawić się na klęczkach na drodze rowerowej  :D

Mało, że na ścieżce rowerowej, to jeszcze na jej skrzyżowaniu (co daje prawie +50% szans na trafienie przez rowerzystę  ;D ). Może ów "krzyżak" wzywa Prezesa (Jarosława "Polskę zbaw" Kaczyńskiego), który jak każdy wielki patriota zaszył się gdzieś na 11 listopada  :P ...
« Ostatnia zmiana: 12 Lis 2011, 21:13:31 wysłana przez IwaN_bike »

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Odp: 11.11.11 salwy armatnie, hymn i przejazd
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Lis 2011, 02:59:10 »
A jak ktoś będzie mieć do mnie pytania, dlaczaczego MTB  jeźdzę po mieście, to mu pokaże ten obrazek, no ustrerki, przeszkody w jezdni i na DDR-ach  :D ;D :D
« Ostatnia zmiana: 13 Lis 2011, 16:14:33 wysłana przez qwerJA »
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

storm

  • Gość
Odp: Odp: 11.11.11 salwy armatnie, hymn i przejazd
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Lis 2011, 16:57:50 »
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,10634261,Pierwsze_wyroki_za_zamieszki__wiezienie_i_grzywny.html
Cytuj
Zapadły pierwsze wyroki wobec osób zatrzymanych 11 listopada podczas starć z policją w stolicy. - Dwóch mężczyzn skazał sąd rejonowy na trzy miesiące więzienia bez zawieszenia i 300 złotych nawiązki za naruszenie nietykalności cielesnej policjantów - mówi rzecznik Sądu Okręgowego w Warszawie Wojciech Małek.
To się nazywa: "niska szkodliwosć społeczne"?
Cytuj
Dlatego 39 z 40 rozpraw odroczono na grudzień, a obwinionych, którym grozi grzywna lub areszt, zwolniono do domów.
ŻAL.PL. Może wszystkich zwolnić i jeszcze każdemu podziękować za czynny wkład w demolkę Pl.Konstytucji? Co się tam będą ceregielić...


Cytuj
Co do awantur z ul. Wilczej, prokuratura zleciła policji, by przedstawiła zatrzymanym w tej sprawie 17 osobom zarzut udziału w agresywnym zbiegowisku publicznym (kara do 3 lat więzienia) i kierowała do sądu wnioski w trybie przyśpieszonym. Wobec osiemnastego zatrzymanego w tej samej sprawie taki wniosek jest prawnie niemożliwy, bo - jak wyjaśniła Lewandowska - osoba ta leczyła się psychiatrycznie, musi więc w jej sprawie prowadzone zwykłe śledztwo.
Art.23, punkt 1 Ustawy o Ochronie Zdrowia Psychicznego. Na co oni czekają??????? Do Tworek, w paseczki i nafaszerować Zuklopentiksolem aż się uspokoi!
Poza tym jak jest jakaś grupa (kibolstwo) co koniecznie chce walczyć to ja proponuję 2 opcje:
1. Wysłać do Afganistanu pozbawiając obywatelstwa polskiego (co by nie wrócili za chwilę). Chcą walczyć - proszę bardzo, niech sobie pobiegają po górach :D
2. Opcja druga - zamknąć na jakimś stadionie i niech się wyrżną w pień. I jeszcze można sprzedać prawa do transmisji do HBO :D


Ale absolutnie nie zgadzam się, aby te bydlęta były traktowane jak ludzie i za nasze składki NFZ byli leczeni. Nie może być tak, że uczciwie pracujący człowiek płaci składkę  nie może się dostać na prostą artro (mega-kolejka!) a kibol co w życiu nie zarobił grosza legalnie - dostaje się w I rzucie jako ciężko ranny bo pobił się z kimś na własne życzenie. To jest nie fair play!


Offline Wojtek

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 230
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Odp: 11.11.11 salwy armatnie, hymn i przejazd
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Lis 2011, 17:08:21 »
@storm - ogólnie się z tobą zgadzam, tylko taki jeden mały szczegół - nie można komuś "odebrać obywatelstwa"...
Wojtek, po prostu Wojtek... kiedyś sailing_cyclist :P

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Odp: 11.11.11 salwy armatnie, hymn i przejazd
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Lis 2011, 18:41:33 »
Panowie i Panie proszę bez polityki i drwin na "niby Nasz " wymiar sprawiedliwości , "niezawisły sąd! "Ja mam  już pogląd na struktury państwa określone ale wolę się nie kłócić i nie siać anarchii . Nie wypada nam mieszać się do tego co nie znaczy że prywatnie "swędzą mi łapy". Kiedyś miałem przykład jak chciałem pozwać sąd i wytoczyć sprawę sądowi i usłyszałem odpowiedż  żę sąd" nie ma osobowości prawnej. Byłem  tam 11.11 i na Marszałkowskiej i na placu Konstytucji  i nie mam z góry ustalonych i jedynych racji .

Rano1

  • Gość
Odp: Odp: 11.11.11 salwy armatnie, hymn i przejazd
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Lis 2011, 22:13:13 »
Panowie i Panie proszę bez polityki i drwin na "niby Nasz " wymiar sprawiedliwości
Ja już od kilku postów widzę, że sprawy zaszły za daleko.
Samo zdjęcie przedstawiające człowieka z krzyżem i obrazkiem NMP ( i tylko to) wraz z komentarzem to już duże nadużycie. Polityki i religii (w szczególności świętych symboli) nie ruszamy. Kto ma wątpliwości, odsyłam do działu ZASADY FORUM.

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Święto Niepodległości i co kto o tym myśli
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Lis 2011, 10:10:06 »
Global Moderator Comment Ludzie naśmiewający się z religii proszeni są o zmodyfikowanie postów do jutra rano. Po tym czasie sama to zrobię.

storm

  • Gość
Odp: Święto Niepodległości i co kto o tym myśli
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Lis 2011, 11:05:36 »
@Rano1 - dlaczego? To jest tylko przykład osoby, która jako jedna z wielu robi b...ałagan w tym kraju, nie wiadomo po co i o co.
@Adriansocho - jak już wstawiasz jakieś komentarze to podpisuj się jako ty, dobrze? Bo słowa:
Cytuj
Swoją drogą, z różnych pobudek osobistych, które zachowam dla siebie, dziwię się temu panu.
NIE SĄ MOJE. To nie ja napisałem to zdanie. chcesz się bawić w PRL i cenzurę oraz wyłagadzać - jedź do Korei Północnej czy do Chin.


A teraz najlepsze:
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,10637825,Zadyma_kiboli_z_lotu_ptaka__Zobacz_wideo.html
Cytuj
Najpierw spokojna Kolorowa Niepodległa, dalej kawałek zamkniętej Marszałkowskiej, a na pl. Konstytucji płonące race, dym i chaos. Taki obraz zarejestrowała kamera ze zdalnie sterowanego helikoptera, który latał 11 listopada nad Śródmieściem.
Warto obejrzeć, zwłaszcza pierwszy film, bo to on pokazuje gdzie leży prawda. Nie/stety, z dala od tej prawdy pokazywanej nam przez Kibolstwo skojarzone z PiSem. IMHO, ten filmik jest kwintesencją pewnych zdarzeń, które są dziwnie podobne do tych, jakie miały miejsce w latach '30 ubiegłego wieku w Niemczech.
W sumie tego typu sprzęt powinny mieć telewizje, aby z boku ładnie zarejestrować co się dzieje, bez wchodzenia w ogień kibolstwa, bez prowokowania niektórych zdarzeń.


Drex

  • Gość
Odp: Święto Niepodległości i co kto o tym myśli
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Lis 2011, 11:29:33 »
@Storm: pieprzenie GW. Lewackie ścierwa zaczęły burdę.


Administrator Comment Złamanie 7 zasady regulaminu


Ja przechodząc OBOK kolorowego łajna zostałem potraktowany "fakiem" i soczystym "spierdalaj" chyba tylko dlatego, że miałem na sobie sportowe- rowerowe ubranie. A tylko robiłem zdjęcia.


Poza tym Marsz Niepodległości odbył się, wzięło w nim udział wiele tysięcy ludzi, ale żadna z pseudoinformacyjnych gazet czy telewizji tego nie pokazała.


A z PiSem to se możesz kojarzyć Tupolewa a nie Polaków którzy szli w Marszy żeby zamanifestować soją dumę z bycia Polakiem. Krótko mówiąc w dupie byłeś i gówno widziałeś.



Marsz Niepodległości 11 listopada 2011


Obejrzyj sobie swoich "kiboli". W przyszłym roku z nimi pójdę. I  żałuję, że w tym roku nie byłem.

A ty masz agresję i nienawiść w Marszu Niepodległości:

Transparenty z intencją agresji to Bóg Honor Ojczyzna. Agata Kowalska TVN

Administrator Comment Złamanie 16 zasady regulaminu

« Ostatnia zmiana: 15 Lis 2011, 20:39:04 wysłana przez Stanley »

storm

  • Gość
Odp: Święto Niepodległości i co kto o tym myśli
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Lis 2011, 11:38:41 »
@DREX - o czym ty mówisz?????? tego linka chyba co podesłałem nie widziałeś, więc zwróc uwage tylko na pierwszy filmik, proszę, podaję na tacy.
RoboKopter Zamieszki I


Czy widzisz pewną, delikatną różnicę pomiędzy tym, co robią Kolorowi a tym co robi marsz niepodległości?
Jeśli nie - udaj się do okulisty.


Drex

  • Gość
Odp: Święto Niepodległości i co kto o tym myśli
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Lis 2011, 11:42:42 »
A ty jesteś tępy i oglądasz tylko to co daje TVN i GW?

Administrator Comment Złamanie 7 zasady regulaminu


Podałem na tacy 2 filmiki. Masz jeszcze parę:

LEWACKIE BOJÓWKI Z NIEMIEC NA ŚWIĘCIE NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI

LEWICA I POLICJA BIJE LUDZI - relacja

Masz swoich pokojowych lewackich sukinsynów.

Administrator Comment Złamanie 16 zasady regulaminu
« Ostatnia zmiana: 15 Lis 2011, 20:37:36 wysłana przez Stanley »

Drex

  • Gość
Odp: Święto Niepodległości i co kto o tym myśli
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Lis 2011, 11:49:50 »
Poza tym na 210 zatrzymanych osób połowa to lewacy, z czego chyba 95 obcokrajowców (w tym 92 NIEMCÓW)
http://niezalezna.pl/18819-marsz-niepodleglosci-zatrzymano-92-niemcow
którzy tak potraktowali Polaka:
http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,antyfaszysta-oplul-mundur,320175.html
"policmajstry tajniaki" też nie były lepsze:
Policyjni bandyci na Marszu Niepodległości - FULL HD


A ogólnie dobrze przedstawia to obrazek:



Administrator Comment Złamanie 16 zasady regulaminu
« Ostatnia zmiana: 15 Lis 2011, 20:36:52 wysłana przez Stanley »