Autor Wątek: Warszawska Masa Krytyczna - 28 października 2011  (Przeczytany 30329 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Teich

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 października 2011
« Odpowiedź #30 dnia: 21 Paź 2011, 12:26:44 »
Wracając jeszcze do samej masy, a generalnie do punktu zbiórki/rozwiązania to wyższość Placu Zamkowego nad Placem Piłsudskiego objawia się np w ogólnodostępnej toalecie. Dlatego z nieukrywaną satysfakcją cieszę się z powrotu do tradycyjnego (?) miejsca ześrodkowania..

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 października 2011
« Odpowiedź #31 dnia: 21 Paź 2011, 18:49:41 »
Wracając jeszcze do samej masy, a generalnie do punktu zbiórki/rozwiązania to wyższość Placu Zamkowego nad Placem Piłsudskiego objawia się np w ogólnodostępnej toalecie. Dlatego z nieukrywaną satysfakcją cieszę się z powrotu do tradycyjnego (?) miejsca ześrodkowania..

Możesz być spokojny, nie zamierzamy zmieniać miejsca startu. O ile nie wygania nas z Zamkowego jakiś szczyt, albo inna incydentalna sytuacja, to będziemy zawsze ruszać z Zamkowego.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Wojtek

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 230
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 października 2011
« Odpowiedź #32 dnia: 21 Paź 2011, 19:59:16 »
Coś mnie ominęło , czy może ja też przysnąłem na przedmasówce , ale chyba nie było o tym mowy ??? ?
http://polskanarowery.sport.pl/msrowery/2,105429,,,,158024166,P_WYDARZENIA,_czas%3Dwszystkie_index=true_ile=1.html
Raffi , ty powinieneś coś wiedzieć , chyba to opracowywujesz ?
Wojtek, po prostu Wojtek... kiedyś sailing_cyclist :P

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 października 2011
« Odpowiedź #33 dnia: 21 Paź 2011, 20:14:04 »
Raffi , ty powinieneś coś wiedzieć , chyba to opracowywujesz ?

Skucha, mój błąd. Zwykle Masy kopiuje 1:1 z miesiąca na miesiąc. Musiałem zapomnieć zmienić, bo miesiąc temu jak wklepywałem to wpisałem Teatralny, gdyż jeszcze nie było wiadomo gdzie będzie start, a tylko było pewne, że nie na Zamkowym.

W poniedziałek poprawię.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline muzyczny_plecak

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Płeć: Mężczyzna
  • dobra muzyka się nie starzeje ;]
    • senner.pl
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 października 2011
« Odpowiedź #34 dnia: 21 Paź 2011, 20:56:05 »
Wygląda dobrze! :) Dobrze, że bez jakich techniaw transów i innych uchotłuków

oczywiście że bez, raz że puszczam muzykę a nie uchotłuki, dwa że nie puszczam tej muzyki dla siebie [tzn nie moje ulubione kawałki, które mało kto zna i nijak nie pasują na masę]  tylko dla masowiczów. dobór muzyki realizuje założenie 'najlepsze hity przy które wszyscy znają i przy których można dobrze się bawić' a jak wiadomo, są kawałki przy których na całym świecie bawi się już 3 pokolenie. a to musi oznaczać że są dobre i dlatego są na playliście :]
« Ostatnia zmiana: 21 Paź 2011, 20:59:31 wysłana przez muzyczny_plecak »

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 października 2011
« Odpowiedź #35 dnia: 21 Paź 2011, 22:06:56 »
A riksza i przyczepka muzyczna Karmakane... (nie wiem jak się to piszę) pojawią się ?
 
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Offline Sparrhawk

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 października 2011
« Odpowiedź #36 dnia: 21 Paź 2011, 22:42:02 »
Raczej nie

storm

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 października 2011
« Odpowiedź #37 dnia: 21 Paź 2011, 23:16:33 »
@muzyczny_plecak - niekoniecznie :)
Dawno temu jak ciągałem kredens, nie było nikogo kto by podjechał i powiedział, że super muzyka. Aż do czasu, jak Maćkoffowa mp3 wysiadła. Zatrzymałem się, podstawiłem swoją z Arminem (cięty własnoręcznie Light set z 2004 roku zdaje się) i... nagle pojawiły się osoby, którym ta muzyka odpowiadała :D Nagle pojawili się ludzie, którzy się cieszyli po zmianie muzyki :D


Offline MasterTM

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 października 2011
« Odpowiedź #38 dnia: 22 Paź 2011, 10:52:47 »
Oczywiście się pojawię, ale to już pewnie będzie moja ostatnia masa w tym roku.

Offline kapi963

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 października 2011
« Odpowiedź #39 dnia: 22 Paź 2011, 20:49:22 »
A riksza i przyczepka muzyczna Karmakane... (nie wiem jak się to piszę) pojawią się ?

Przyczepka pojawi się pod  warunkiem ze pogoda dopisze ,a rikszy nie będzie bo nikt się nie zgłosił do Skelera że chce pomóc przy niej
Kapi

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 października 2011
« Odpowiedź #40 dnia: 22 Paź 2011, 20:58:42 »
(...) ,a rikszy nie będzie bo nikt się nie zgłosił do Skelera że chce pomóc przy niej

Czytaj przyprowadzić i odprowadzić do Hadżbin k.Warszawy, ma ktoś ciężarówkę, albo lawete :D :D ;D
 
A może jakiś garaż od wiosny ktoś użyczy, ja mam miejsce w podziemnym, sąsiadodostępne więc lepiej nie próbować   ;)
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Offline kapi963

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 października 2011
« Odpowiedź #41 dnia: 22 Paź 2011, 21:31:25 »
(...) ,a rikszy nie będzie bo nikt się nie zgłosił do Skelera że chce pomóc przy niej

Czytaj przyprowadzić i odprowadzić do Hadżbin k.Warszawy,...
 

My z chłopakami z Bielańskiej Grupy Rowerowej mieliśmy dobry system w czwartek przywoziliśmy do Midzia do garażu w piątek na spokojnie na Bielanach ją przygotowywaliśmy a po masie znów na bielany a w sobotę spokojnie do Habdzina.I przy sprawnej rikszy czas jazdy od skelera do Midzia do garażu wynosił około 2.5 h a jak w Rikszy sie podrywały linki nie ma jednego hamulca sprawnego to nam się juz odechciało tego robić i czekamy aż skeler to naprawi

PS. Dla zainteresowanych tu są wszystkie muzyczne pojazdy które były przez nas budowane lub specjalnie dla nas http://www.vk.org.pl/muzyczna-riksza/pojazdy

« Ostatnia zmiana: 22 Paź 2011, 22:05:12 wysłana przez kapi963 »
Kapi

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 października 2011
« Odpowiedź #42 dnia: 23 Paź 2011, 10:48:57 »
PS. Dla zainteresowanych tu są wszystkie muzyczne pojazdy które były przez nas budowane lub specjalnie dla nas http://www.vk.org.pl/muzyczna-riksza/pojazdy

Srutu tutu. Kredens to akurat moja konstrukcja, budowana głównie przeze mnie. I nie była budowana "specjalnie dla nas" tylko specjalnie dla Mas(y) :P

Nie to bym VK żałował, używajcie, i tak stoi i kurz łapie. Ale nie odbierajcie mi zasług i mojego doświadczenia w zakresie stolarstwa rowerowego :D
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Rano1

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 października 2011
« Odpowiedź #43 dnia: 23 Paź 2011, 13:38:35 »
To nie prawda, że wszystkie. Były też inne urządzenia muzyczne, również przeganiające pomysłowością światowe konsorcja  :)
Może wyszperacie co nieco we własnych archiwach i powstanie kiedyś coś takiego, jak wirtualne Muzeum WMK.

http://www.zm.org.pl/?a=mk2006_06&img=11

Tak a propos, tę "historyczną" cześć wątku WMK 28-10-2011 proponuję przenieść (skopiować) do tematów ogólnych, związanych z historią WMK.

p.s. Głośniki z baniek na wodę do dziś pamiętam. To było po prostu genialne ! 8)
« Ostatnia zmiana: 23 Paź 2011, 13:42:19 wysłana przez Rano1 »

Offline muzyczny_plecak

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Płeć: Mężczyzna
  • dobra muzyka się nie starzeje ;]
    • senner.pl
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 28 października 2011
« Odpowiedź #44 dnia: 23 Paź 2011, 18:39:29 »
Może wyszperacie co nieco we własnych archiwach i powstanie kiedyś coś takiego, jak wirtualne Muzeum WMK.

po cichu liczę że jeśli coś takiego powstanie, znajdzie się tam dla mnie odrobinę miejsca ;)