Autor Wątek: Zmiana programu sygnalizacji świetlnej na Wisłostradzie przy Sanguszki  (Przeczytany 3971 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gromanik

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 817
  • Płeć: Mężczyzna
    • Białołęka dla rowerów
Z forum Zielonego Mazowsza dowiedziałem się, że zmieniono (na lepsze dla rowerzystów i zapewne także pieszych) program sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu Wisłostrady z Sanguszki. Czy mógłbym prosić, jeśli ktoś z was będzie tamtędy przejeżdżał, o nagranie cyklu sygnalizacji świetlnej po zmianach, najlepiej z tego miejsca:
Antyrowerowy cykl sygnalizacji na skrzyżowaniu Wisłostrady z Sanguszki

mplonski

  • Gość
A mi ZDM odpisał, że nie mają kasy by całą powierzchnię wyłączoną z ruchu wygrodzić i może ustawią jakiś mały element przed przejazdem.

Offline gromanik

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 817
  • Płeć: Mężczyzna
    • Białołęka dla rowerów
A mi ZDM odpisał, że nie mają kasy by całą powierzchnię wyłączoną z ruchu wygrodzić i może ustawią jakiś mały element przed przejazdem.

Jeśli ten element nie będzie za wąski, albo jakoś bez sensu umieszczony, to w zupełności wystarczy, żeby uniemożliwić wyprzedzanie po obszarze wyłączonym z ruchu.

mplonski

  • Gość
Wystarczą pewnie nawet 4 elementy w kółeczko i na środku słupek umieszczone w odpowiednim miejscu :) Na razie muszą się zastanowić, zrobić plan, wysłać do ir i zrealizować, czyli mamy trochę czasu by zobaczyć końcowy efekt.

Offline Rincewind

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 136
  • Płeć: Mężczyzna
Czy mógłbym prosić, jeśli ktoś z was będzie tamtędy przejeżdżał, o nagranie cyklu sygnalizacji świetlnej po zmianach, najlepiej z tego miejsca:

Proszę

http://youtu.be/mVmIHVgB0J0

Jakby trzeba było coś jeszcze z Warszawy to polecam się ;)
« Ostatnia zmiana: 04 Sie 2011, 18:46:58 wysłana przez Rincewind »