Autor Wątek: STOP rowerowym "urwiskom"  (Przeczytany 4552 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rano1

  • Gość
STOP rowerowym "urwiskom"
« dnia: 26 Lip 2011, 13:55:05 »
Jeżdżąc po Warszawie najbardziej mnie wpienia, gdy wciąż dominującym   "rozwiązaniem" kwestii końca ścieżki rowerowej pozostaje niebieska   okrągła tablica z przekreślonym rowerem, przy czym rowerzyści nie mają   zdolności teleportacji.
 
  Proponuje przedyskutować taką propozycję - zbieranie we własnym zakresie   fotodokumentacji "urwanych" ścieżek, umieszczanie na ogólnodostępnych   galeriach www, najlepiej z komentarzem, celem wykorzystania przez siebie   lub innych w kierowanych do władz miejskich wnioskach.
 

  Niestety chyba inaczej nie nauczymy myślenia tych, co za ten stan   urywających się deeerów odpowiadają, jeśli nie będziemy sami męczyli ich   sukcesywnie pismami.
  Jeśli macie już pewne doświadczenia ws egzekwowania zmian i poprawek w dedeerach (np. Gromadnik), piszcie.
 

Offline Makenzen

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 595
  • Płeć: Kobieta
Odp: STOP rowerowym "urwiskom"
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Lip 2011, 14:42:49 »
To ja może zacznę: oto moje niedawne odkrycie - ścieżka - widmo na Grójeckiej kawałek za Halami Banacha:

"Warszawa to nie wieś, żeby po niej rowerem jeździć"

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: STOP rowerowym "urwiskom"
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Lip 2011, 14:44:58 »
To ja może zacznę: oto moje niedawne odkrycie - ścieżka - widmo na Grójeckiej kawałek za Halami Banacha

To akurat jest dobre rozwiązanie, bo przynajmniej umożliwia normalne zjechanie na jezdnię, a nie kończy się od czapy pośrodku chodnika.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Makenzen

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 595
  • Płeć: Kobieta
Odp: STOP rowerowym "urwiskom"
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Lip 2011, 14:49:34 »
No może... jednak lepiej by było, gdyby pociągnęli tę ścieżkę dalej tak jak ona sobie szła, miejsce na to tam jest. Ale mniejsza o większość ;)
"Warszawa to nie wieś, żeby po niej rowerem jeździć"

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: STOP rowerowym "urwiskom"
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Lip 2011, 15:44:22 »
No może... jednak lepiej by było, gdyby pociągnęli tę ścieżkę dalej tak jak ona sobie szła, miejsce na to tam jest. Ale mniejsza o większość ;)

Nie zaprzeczę.

Jednak jak już kończyć, to niech się lepiej kończy tak jak pokazałaś, a nie np TAK lub TAK.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Makenzen

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 595
  • Płeć: Kobieta
Odp: STOP rowerowym "urwiskom"
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Lip 2011, 16:47:37 »
...chyba że ta druga wersja została wybudowana na potrzeby programu "Pedałuj i płyń"  :P
"Warszawa to nie wieś, żeby po niej rowerem jeździć"

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: STOP rowerowym "urwiskom"
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Lip 2011, 20:03:50 »
Ta ścieżka kończy się przy Włodarzeskiej  ,ale za wiaduktem W-wa Rakowiec dalej idzie ,do Hynka a potem jeszcze weselej jest jadąc na Okęcie po lewej stronie ,jest ścieżka i jej nie ma ,przy hotelu "Lord" ktoś był "miły" i postawił znak który  dezinformuje. Istny "Meksyk"

Offline Infero

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 258
  • Płeć: Mężczyzna
  • \m/ d- -b \m/
Odp: STOP rowerowym "urwiskom"
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Lip 2011, 20:11:52 »
Trzeba robić takie urwiska, ale w ciemnych miejscach. Tępić batmana ;)