Autor Wątek: Warszawska Masa Krytyczna - 24 czerwca 2011  (Przeczytany 49739 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline artur

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 24 czerwca 2011
« Odpowiedź #60 dnia: 25 Cze 2011, 00:16:33 »
Kurteczka. Ponad 3 lata mam już bajka, na którym aktualnie jeżdżę, prawie 3 lata mam telefon z GPS, a dopiero dziś po raz pierwszy odpalilem Sports Trackera... ;O
Kupno dedykowanego uchwytu   na kierownicę  dla telefonu to był jednak doskonały krok. Obawiałem się o bezpieczeństwo mojego fona, ale jak zobaczyłem ile ludzi jeździ z nie taki sprzętem jak moja leciwa N95-2 (w tym m.in. ktoś z nawigacją samochodową :D), to moje zaufanie do tego kawałka plastiku wzrosło. I słusznie.


Tak więc jak ktoś chciałby zobaczyć m.in. profil dzisiejszej trasy to zapraszam:
    http://www.sports-tracker.com/#/workout/arthuryankovski/99tfrmu61lnab8p7   


Ponieważ robiłem to po raz pierwszy, zapis uwzględnia również dojazd na Masę oraz powrót z niej. Niechcący również podzieliłem trasę gdzieś na postoju na Ursynowie... :D
Enjoy!

Offline Jurek

  • Początkujący
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Mężczyzna
    • blip
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 24 czerwca 2011
« Odpowiedź #61 dnia: 25 Cze 2011, 00:24:19 »
Dobrze się jechało. Ale fenomenem dla mnie był Szymon lat 4,5, który przejechał cała trasę. Jest na pierwszym zdjęciu https://picasaweb.google.com/Jerzy.Makuch/WarszawskaMasaKrytycznaCzerweiec2011?feat=directlink

Offline gromanik

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 817
  • Płeć: Mężczyzna
    • Białołęka dla rowerów
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 24 czerwca 2011
« Odpowiedź #62 dnia: 25 Cze 2011, 00:29:44 »
Przepraszam, że mnie nie było na dojeździe z Legionowa i Białołęki oraz na samej Masie - robię remont w domu i straciłem rachubę czasu do tego stopnia, że 16 minut temu sobie uświadomiłem, że wczoraj była Masa  :(

Jeszcze raz przepraszam...

Offline chrupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 136
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 24 czerwca 2011
« Odpowiedź #63 dnia: 25 Cze 2011, 00:34:42 »
Oficjalne zdjęcia z WMK 24.VI.2011 są już w odpowiednim dziale :)
http://forum.masa.waw.pl/index.php?topic=1107.0
Komu w drogę temu rower.

storm

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 24 czerwca 2011
« Odpowiedź #64 dnia: 25 Cze 2011, 01:02:08 »
Osobiście mało co nie wyglebiłem się na rondzie ONZ... Wjechałem w jakieś wyskrobane koleiny, sądziłem że przejadę a tu... Tuż przed torami wykręciło mnie w lewo, pochyliło, ale na szczęście mój SLR wyrwał się z pułapki i wyleciałem na prostą, ale było nieciekawie przez moment.
Cieszy to, że coraz więcej osób umie jechać po prawej, zostawić ten metr z lewej, da się więc szybko przejechać na przód nie tylko dla zabezpieczających, ale i tych, którzy się pogubili gdzieś po drodze.

Offline Max

  • Początkujący
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 24 czerwca 2011
« Odpowiedź #65 dnia: 25 Cze 2011, 01:26:26 »
Dobrze się jechało. Ale fenomenem dla mnie był Szymon lat 4,5, który przejechał cała trasę.

Zgadzam się, ten mały koleżka to przekozak :)
Na Ursynowie podsłuchałem, jak mama mu obiecała, że w nagrodę za dzielność będzie mógł sobie wybrać dwie zabawki u MakDonalda.  ;D Chłopak krecił, że ho ho!

 
« Ostatnia zmiana: 25 Cze 2011, 01:29:12 wysłana przez Max »
LEWA WOLNA!!!

storm

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 24 czerwca 2011
« Odpowiedź #66 dnia: 25 Cze 2011, 01:34:52 »
No tak, MakDonald jest przecież najlepszym miejscem do jedzenia dla 4-5 latka ;P Trzeba uczyć od młodego odpowiednich nawyków żywieniowych ;>


Offline Max

  • Początkujący
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 24 czerwca 2011
« Odpowiedź #67 dnia: 25 Cze 2011, 01:41:43 »
jak taki mały człowieczek wykręci 40 kilosów na takim małym rowerku, to mu burger z frytami nie zaszkodzi :)
LEWA WOLNA!!!

adbej

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 24 czerwca 2011
« Odpowiedź #68 dnia: 25 Cze 2011, 06:50:04 »
A ja to mialem frajde bo poznalem jedna wolna dziewczyne na masie i tez bylo fajnie ;)

adbej

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 24 czerwca 2011
« Odpowiedź #69 dnia: 25 Cze 2011, 06:50:30 »
Nastepna tez poznam.
Administrator Comment Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj!!!
« Ostatnia zmiana: 25 Cze 2011, 11:26:59 wysłana przez Maćkofff »

Offline Infero

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 258
  • Płeć: Mężczyzna
  • \m/ d- -b \m/
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 24 czerwca 2011
« Odpowiedź #70 dnia: 25 Cze 2011, 08:06:16 »
Dzięki wielkie za dobrą zabawę, muszę przyznać, że jazda w zabezpieczeniu sprawiła mi niezłą frajdę i pozwoliła wyrwać się z myśli o tragedii, której niedawno doświadczyłem.
Btw. pod koniec przejazdu to dopiero był niezły agent, wchodzi prosto pod koła organizatora, nie przejmuje się tym, że kolumna rowerowa jest zwarta i ni cholery nie da rady przejść. Pewnie posiada jakieś speszal pałers.

Drex

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 24 czerwca 2011
« Odpowiedź #71 dnia: 25 Cze 2011, 08:56:48 »
@adbej: Zapoznaj się z netykietą na forum- to po pierwsze. Po drugie: za następne nieprzestrzeganie wcześniej wymienionej netykiety podwyższę Twój poziom ostrzeżeń, co spowoduje moderację Twoich postów. A po trzecie- forum Masy to nie miejsce na chwalenie się swoimi "podbojami". Skąd wiesz, że "pewna dziewczyna" życzy sobie, żeby upubliczniać jej wizerunek i to w takim kontekście?

Opanuj się, bo się pogniewamy.  >:(

Offline `L`

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie jeżdżę szybko. Jeżdżę dokładnie.
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 24 czerwca 2011
« Odpowiedź #72 dnia: 25 Cze 2011, 09:22:37 »
Dzięki za przejazd!
  • przestoje nie były długie
  • dużo zabezpieczającej policji
  • nowi ludzie w zabezpieczeniu
  • mało głupich zachowań wśród rowerzystów
  • pogoda przyjemna
  • trasa sympatyczna
Jednak na koniec byłem zawiedziony - tylko 1000-kilka osób?!
"governments will use whatever technology is available to them to combat their primary enemy - which is their own population" - Noam Chomsky

Offline Makenzen

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 595
  • Płeć: Kobieta
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 24 czerwca 2011
« Odpowiedź #73 dnia: 25 Cze 2011, 09:25:46 »
No cóż, długi łykęt wykurzył ludzi i rowerzystów z miasta ;) ;) ;)
Ja również dziękuję, czerwcowa Masa była PRZE-SUPER! Jechało się nad wyraz przyjemnie i nawet nie poczułam, że to było prawie 40 km :)
"Warszawa to nie wieś, żeby po niej rowerem jeździć"

adbej

  • Gość
Odp: Warszawska Masa Krytyczna - 24 czerwca 2011
« Odpowiedź #74 dnia: 25 Cze 2011, 11:06:59 »
adbej: Zapoznaj się z netykietą na forum- to po pierwsze. Po drugie: za   następne nieprzestrzeganie wcześniej wymienionej netykiety podwyższę   Twój poziom ostrzeżeń, co spowoduje moderację Twoich postów. A po   trzecie- forum Masy to nie miejsce na chwalenie się swoimi "podbojami".   Skąd wiesz, że "pewna dziewczyna" życzy sobie, żeby upubliczniać jej   wizerunek i to w takim kontekście?

  Opanuj się, bo się pogniewamy. 
  :(" class="bbc_img resized">

Ok opanuje sie tym razem i nie bede wrzucal filmiku aby jej upubliczniac wizerunek.
Nie bede takim wariatem.
:-[

Drex Widzę, że nie do końca się zrozumieliśmy... :/Zanim następnym razem napiszesz- przeczytaj to: http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta
« Ostatnia zmiana: 25 Cze 2011, 11:50:42 wysłana przez Drex »