Imprezy rowerowe > Inicjatywy rowerzystów i inne imprezy rowerowe

[wAw] [poziome] Możliwa prezentacja /pokazówka rowerów poziomych dla cywili

(1/4) > >>

Franc:
Z okazji święta szkoły ZS39 na Bełskiej, Moja Najukochańsza (jest tam dyrektorem), organizuje Piknik: będzie zespół muzyczny (BigBit), płatna kiełbasa z grila, może coś jeszcze, burmistrz Mokotowa, różni wystawcy z dziedziny ochrony środowiska i ogrodnicy (taki jest profil szkoły), atrakcje dla dzieci małych i większych, rodzice dzieci, inne dowolne osoby z okolicy, atrakcje, itd, itp. Ogólnie będzie szopka i będzie grać i trąbić :).
I tu padła propozycja, co bym z moją pasją się na coś przydał: znaczy, żebyśmy My na poziomie się tam pokazali w większej grupie jako atrakcja turystyczna. Ja z entuzjazmem i zapałem przywiozę P6 Najukochańszej (małe SWB ASS), swój P8 (SWB ASS), P9 (trajka dla Potworów) i P11 (konwersja BMX'a na normalny rower) Juniora, więc coś będzie, ale jakby było więcej rowerów, to by było miło.
Termin: 4 czerwca 2016, prawdopodobnie od godz. 1000.
Czy może ktoś jest chętny?

wildzi:
Ja z chęcią się pojawię, mam bardzo blisko do szkoły. Do poziomki mogę podpiąć przyczepkę... Do czerwca jeszcze trochę czasu jest.

Raffi:
Trudny termin, bo dzień roboczy w godzinach pracy. Nie obiecuję, ale postaram się być z poziomem.

Gdzieś miałem jeszcze prezentację o poziomach - taki pokaz slajdów z samych zdjęć, bez żadnego gadania - jakby był rzutnik, to mogę przywieźć i niech se leci w tle... Zresztą prezentację mogę dać nawet gdybym przyjechać nie mógł. Chcesz?

vit:

--- Cytat: Franc w 23 Mar 2016, 20:21:44 ---Termin: 4 czerwca 2016, prawdopodobnie od godz. 1000.
Czy może ktoś jest chętny?

--- Koniec cytatu ---

--- Cytat: Raffi w 24 Mar 2016, 09:09:11 ---Trudny termin, bo dzień roboczy w godzinach pracy. Nie obiecuję, ale postaram się być z poziomem.
--- Koniec cytatu ---
4 czerwca w tym roku wypada w sobotę.

Raffi:
Cholera, faktycznie. Nie wiem jak ja na ten kalendarz spojrzałem... to znacznie ułatwia sprawę :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej