Inne sprawy rowerowe > Sprzęt

Mini Lampki na gumę.

(1/6) > >>

beju:
gdzie w warszawie zakupić tak owe?
czy warto dawać więcej pieniędzy za authora czy kupić tańsze mactronic?
czy są wystarczające do "bycia widzianym" (nie mylić z widzieć, będą używane głównie na terenie miejskim a wiadomo - są latarnie)

dzięki za sugestie.

mplonski:
masz na myśli te lampki?

jak dla mnie to są za słabe jeśli chodzi o bycie widzianym. są dobre jeśli chcesz mieć argument przez policją / strażą miejską, że masz lampki ;>

są dostępne na nowowiejskiej w cyklopie.

Raffi:

--- Cytat: beju w 03 Mar 2010, 19:29:30 ---gdzie w warszawie zakupić tak owe?
czy warto dawać więcej pieniędzy za authora czy kupić tańsze mactronic?
czy są wystarczające do "bycia widzianym" (nie mylić z widzieć, będą używane głównie na terenie miejskim a wiadomo - są latarnie)

--- Koniec cytatu ---

Nie są wystarczające do bycia widzianym. czego Ty się spodziewasz bo jednej małej diódce zasilanej z bateryjki pastylkowej. Aha - kupowanie do tego baterii to kicha - drogie, dostępne w niewielu miejscach, nie ma akumulatorków.

Ja bym brał Mactronic - jedno i drugie to ta sama technologia, za znaczek na chińskiej lampce nie ma co płacić.

Możesz kupić na Nowowiejskiej, pewnie w innych sklepach też są. No i na pewno można w sieci kupić - tan na stronie Mactronica, jak i na Alledrogo

Midziu:
Ja mogę Ci polecić Sigma Sport Micro W, sądzę, że jak na małe jedno-diodowe lampki całkiem dobrze świecą. Wiadomo, że im ciemniej tym są lepiej widoczne, aczkolwiek dla mnie (sporadycznie jeżdżę w nocy, głównie wracając z masy) są jak najbardziej wystarczające.

Mówię tu o lampce przedniej, używania z tyłu tylko Sigmy Sport Micro R bym nie ryzykował. Na tył polecam Cateye TL-LD610 R.

mplonski:
jeśli chodzi o mnie to mam z przodu sigmę illux i sprawuje się dobrze jako przednie, pozycyjne światło. z tyłu mam właśnie Cateye'a TL-LD610 - bardzo fajna lampka.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej