Sprawy organizacyjne > Sugestie i uwagi dotyczące działania forum i strony.

Wygląd forum - możliwość wyboru wyglądu wyświetlania forum!

<< < (3/7) > >>

Savil:
Z daleka widać kto jest funkcyjny, to raz.
Dogłaskuje ego "jeeej, mam dużo gwiazdek/kwadracików!", to dwa.
Nie przeszkadza, to trzy.
A ludzie są przyzwyczajeni do różnych takich oznaczeń z innych forów. Dopóki jest ogólnie pozytywne, a nie przeszkadza - moim zdaniem niech sobie będzie.

Rano1:
Czyli oficjalnej nazwy nie ma.
Pozostaję zatem przy kostkach brukowych ( w końcu też się po nich jeździ rowerami ).
Kartki to jednak nie są, bo po 2 żółtych miałbym czerwoną  ;D

Drex:
echhh... Wszystkowiedzaca administracja nie chce pewnie ujawnic, ze to sa oznaczenia "rangi" na forum zalezne od ilosci postow lub funkcji na forum. Nazywanie tego "kostka brukowa" jest chybione calkowicie, bo inne style maja inne wzory. Ja mam na przyklad gwiazdki. A jak sie adminowi zachce, to moga byc kola rowerowe, zebatki albo kocie kupy. :-P

Stanley:
Mój poprzednik mnie ubiegł, ale tak to jest jak się siedzi w domu i wypisuje złośliwe uwagi wobec innych, albo w pracy zamiast pracować, się siedzi na forum.
Prawda Drex?
Wczoraj na przedmasówce nie byłeś taki wyszczekany. :)

@Rano1 & @Kajtuś
Te gify pojawiają się tak, jak powiedział Drex w zależności od ilości postów napisanych na forum WMK.
Dokładnie na takiej zasadzie działa system punktacji na allegro. Tam się dostaje gwiazdkę za każdą przeprowadzoną transakcję - tu za każdy napisany post.

Punktacja jest następująca:
    0 -   9 Początkujący
  10 - 49 Nowicjusz
  50 - 99 Bywalec
100 - 249 Uczestnik
250 - 499 Stały uczestnik
500 i więcej  Uzależniony od forum ;-)

Zastanawiam się nad wprowadzeniem kolejnego poziomu. Od 1000 postów. "Forumowy Troll", no bo jak ktoś napisał już te 1000 postów, to wystarczająco dużo czasu spędził na forum i w pełni zasłużył na ten figlarny zaszczyt.
Jeśli pojawią się głosy aprobaty od użytkowników, to usiądę i dodam taką kategorię.

Mam nadzieję, że powyższe wyjaśnienie jest w pełni zrozumiałe.
Jeśli macie jeszcze jakieś pytania, to służę pomocą.

Woydzio:

--- Cytat: Stanley w 18 Lis 2011, 15:11:37 ---Mój poprzednik mnie ubiegł, ale tak to jest jak się siedzi w domu i wypisuje złośliwe uwagi wobec innych, albo w pracy zamiast pracować, się siedzi na forum.
Prawda Drex?
--- Koniec cytatu ---

--- Cytat: wikipedia ---Trollowanie (trolling) ? antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje. Osoby uprawiające trollowanie nazywane są trollami.  Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w   celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni)   poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych   przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych.
--- Koniec cytatu ---
Brzmi znajomo?  :D
Woydzio

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej