Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Moje miasto... Warszawa

Jakość odśnieżania

(1/9) > >>

vit:
Podobno miało być odśnieżane.
Podobno.

Wrzucajcie Wasze doświadczenia z jazdy, również te pozytywne - na przykład: był wieczór, a śnieg nie padał, więc miasto doskonale wywiązało się z odśnieżania.

Proszę o wrzucanie zdjęć z datą i godziną - to może być argument w rozmowie z ZOMem o jakości ich pracy, za którą biorą wynagrodzenie.

jolajola1:
ale Witek... dziś było plus dziewięć... nawet to nieodśnieżone znikło
ale, jako osoba rowerowa jeżdżąca każdego dni gdzie indziej napiszę

jak ktoś jeździ rowerem transportowo codziennie na jednej trasie, to już pod 2/3 dobach wie, gdzie odśnieżane, gdzie odgarniane, gdzie wygodnie
ale ja jeżdżę każdego dnia do indziej
i przeklinam!

z tydzień temu wrąbałam się w CPIR wzdłuż Zielenieckiej, po 800 metrach byłam spocona jak mysz, te uskoki lodowe, górki śnieżne po pieszych i koleiny -  a obok, za torami i ścisłymi barierkami, podwójna pusta-prawie dwupasmówka..... nie dało sie tam dostać, chyba że bym zawróciła

2 dni póżniej, od wnuka z blisko Stawek wracałam,  najlżej pojechać DDR równoległą Jagiellńskiej... ale po 20 metrach prawie zaliczyam glebę, wróciłam  do ronda Starzyńskiego i posuwałam jezdnią

trudno mieć w g łowie mapę odśnieżanych dróg rowerowych całego miasta

Franc:
Trasa Siekierkowska odśnieżona - co prawda nie od razu i nie dokładnie, ale można uznać, że odsnieżone: jak we wtorek rano sypnęło, to się ślizgałem do pracy, ale powrót był po w zasadzie czystej kostce.

vit:

--- Cytat: jolajola1 w 09 Gru 2016, 00:48:39 ---ale Witek... dziś było plus dziewięć... nawet to nieodśnieżone znikło

--- Koniec cytatu ---
Jola, ja rozumiem, że 9 stopni, ale jak ZOM powoła komisję ds. jakości odśnieżania i pierwsze posiedzenie zrobi w maju to problemu na pewno nie zauważy - dlatego dobrze by było wiedzieć na bieżąco od tych co jeżdżą:


--- Cytat: Franc w 09 Gru 2016, 01:48:34 ---Trasa Siekierkowska odśnieżona - co prawda nie od razu i nie dokładnie, ale można uznać, że odsnieżone: jak we wtorek rano sypnęło, to się ślizgałem do pracy, ale powrót był po w zasadzie czystej kostce.

--- Koniec cytatu ---
i o to chodzi - nie dasz rady sama codziennie sprawdzić


--- Cytat: jolajola1 w 09 Gru 2016, 00:48:39 ---trudno mieć w g łowie mapę odśnieżanych dróg rowerowych całego miasta

--- Koniec cytatu ---
dlatego powinniśmy mapę odśnieżania od razu wstawić na forum, a nie po jakichś fejsbókach hasać :P

rowerozof:
Jak chcecie to mogę przygotować zaczyn mapy odśnieżania. Nawet miałem już pomysł taką mapę zrobić.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej