Sprawy organizacyjne > Regulaminy i sprawy organizacyjne.

Palenie w czasie Masy - co przeszkadza?

<< < (2/7) > >>

MarioG:
A ja uważam że, primo żyjemy w wolnym kraju i jeżeli 'palacz' nie wadzi nikomu to nic 'nikomu' do tego, secundo najłatwiej zawsze jest niepalaczom opowiadać o tym, że można od palenia się powstrzymać i jest to takie łatwe :)
Jeżeli będzie zakaz palenia na Masie to będę go przestrzegał, ale jeżeli mam ochotę zapalić, bo stoję przez 20minut na skrzyżowaniu i patrzę głęboko w oczy kierowcom stojącym przede mną to zapalę :)

Nie rozumiem stwierdzenia 'nałóg od którego uzależnione jest życie lub zdrowie', może za mało mam nałogów :P jedno jest pewne, palenie mnie uspokaja  8)

IwaN_bike:

--- Cytat: MarioG w 10 Sie 2012, 16:00:33 ---A ja uważam że, primo żyjemy w wolnym kraju i jeżeli 'palacz' nie wadzi nikomu to nic 'nikomu' do tego

--- Koniec cytatu ---

Otóż palacz na masie w peletonie wadzi tym niepalącym. Uwierz w to. I nie chcę słyszeć głupiego tłumaczenia "kopcących", że przecież jedziemy w mieście pośród samochodów które wydzielają spaliny, więc i tak nic nie czuć. Otóż czuć i to bardzo wyraźnie. Osoby stroniące od nałogu mają bardziej wyostrzony węch przez co  łatwo wyczuwają smród papierosowy. Nawet z kilku metrów i nawet w mieście. Jak ktoś jest uzależniony, niech się napali przed wyjazdem (jedziemy tylko kilka godzin, a nie cały dzień). Jednak gdy palacza jego zwierzątko tak w płucach ściska, to niech zatrzyma się na chodniku i tam nakarmi swojego raka. Ewentualnie, jeśli masa mu już będzie uciekać, niech kończy swojego papierosa na samym końcu peletonu gdzie praktycznie nie będzie nikogo innego częstował dymem.   

MarioG:
Czy nie uważasz, że cytując 'nie wadzi' a potem podając całą argumentację i rozwiązania w kwesti 'wadzi' nic nie wnosisz do rozmowy... ja pisałem wyraźnie, że stojąc na skrzyżowaniu z dala od 'Masowiczów' palę... wyraźnie chyba ustalone już było powyżej, że palenie 'W Masie' jest 'fu', 'be', 'nu nu'....

Rozumiem, że istnieją jednostki potrafiące wyczuć dym papierosowy z odległości 20 metrów przejeżdzając obok osoby stojącej poza peletonem... i je, z tego miejsca, tutaj, publicznie, przepraszam...

Prosiłbym o wydzielenie wątku do działu "porady", albo FAQ: Jak palić, żeby nie przeskadzać?, Jaki wiatrowskaz zamontować na rowerze coby wiedziec gdzie jest zawietrzna i kiedy Masa tam jest? Jaki przenośny odkurzacz zamontować na rowerze, żeby wciągać dym z papierosów? :)

Dla zamknięcia OFF TOPu
PALENIE W MASIE JEST ZŁE (...)
PALENIE Z DALA OD MASY JEST MNIEJ ZŁE (...)
....

MarekJ:

--- Cytat: MarioG w 10 Sie 2012, 16:29:10 ---Dla zamknięcia OFF TOPu
PALENIE W MASIE JEST ZŁE (...)
PALENIE Z DALA OD MASY JEST MNIEJ ZŁE (...)
....

--- Koniec cytatu ---
A zastanawiam się ile osób z zabezpieczenia zna zasady "pracy zabezpieczenia".

Kto ma "umowę wolontariacką" które kiedyś były wolontariuszom rozdawane? Mogę poszukać i zrobić skan- jak byk stoi, że w czasie zabezpieczania, będąc ubranym w kamizelkę zabezpieczenia nie wolno palić tytoniu.

:-) D.

anna:
a palić nie-tytoń? :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej