Autor Wątek: [FOTO TRAVERS] Delegacja WMK na Paradzie Równości - 11.06.2011  (Przeczytany 2713 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline trawers

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zdjęcia z mas od 2004 roku...
    • Nieoficjalna strona sympatyków WMK
Bogdan (Trawers)

http://travers.pl/masa

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [FOTO TRAVERS] Delegacja WMK na Paradzie Równości - 11.06.2011
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Cze 2011, 02:56:40 »
Fajne zdjęcia, wczoraj się jakoś nie zebrałem do udziału w imprezie.
 
Ale jako przedstawiciel większości heteroseksualnej, trzy razy pod rząd wraz mymi dzielnymi dwoma pedałami przymocowanymi do srebrnego rumaka brałem udział w imprezie.
 
Się przekrzykiwało: ''ONR to stos zer'' , ''kto nie skacze jest wszechpolakiem'' , ''wszechpolacy do wszechpolski'' itd...
 
Ej stare dobre czasy . . .
« Ostatnia zmiana: 12 Cze 2011, 03:09:14 wysłana przez qwerJA »
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [FOTO TRAVERS] Delegacja WMK na Paradzie Równości - 11.06.2011
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Cze 2011, 13:58:59 »
Nie wiem czy to dobry pomysł aby Masa jako organizacja brała w tym udział? Może jestem starym zapyziałym homofobem, lub rasistą, lub komunistą i obrońcą krzyża w jednej osobie i mimo tego że wyzywa się mnie od eko-terrorystów i.t.p. to wolałbym aby nie kojarzono mnie z anty-katolikami, anty-rasistami,rasistami, homofobami ,anty homofobami,-mieliśmy być anty-polityczni,i dbać tylko żeby jazda na rowerze była bezpieczna i przyjemna. Widzę że jest wśród Nas parę osób które chcą zaistnieć wszystko jedno gdzie , tylko niech to robią na własny rachunek ,lub niech uzgodnią i wyrzucą mnie z tej organizacji (skoro nie nadążam za "pozytywnymi" zmianami).Jak na co dzień to nie widzę na ulicach i ścieżkach ludzi od Nas w kamizelkach, czy jak aparatów i kamer nie ma to nie opłaca się nosić obciachowej kamizelki?-przypominającej służby oczyszczania miasta?Jestem zniesmaczony tym że przyszło mi utożsamiać się z poglądami Kalisza, Palikota, Wenderlicha,itp ludzi.   

Offline trawers

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zdjęcia z mas od 2004 roku...
    • Nieoficjalna strona sympatyków WMK
Parada Równości - 11.06.2011
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Cze 2011, 14:35:39 »
Jerzy... Nie wydaje mi się, żeby to było jakieś oficjalne uczestnictwo WMK w paradzie. Akurat (tak jak i Ty) ja często jeżdżę w masowej kamizelce i nie uważałem za konieczne zdejmować ją. Nie nieśliśmy żadnych transparentów, nie propagowaliśmy haseł, chociaż - jako osoby prywatne - mamy do tego prawo jak każdy. Osobiście nie utożsamiam się z większością poglądów głoszonych przez najróżniejsze partie polityczne, raczej chodzi o popieranie wolności i tolerancji jako takich a zwalczanie ksenofobii, faszyzmu, kołtuństwa, dewocji i nietolerancji. Dopóki ludzie nie łamią prawa i swoim postępowaniem nie wyrządzają innym krzywdy, powinni mieć prawo żyć jak chcą i kochać kogo chcą. Krzyczymy, że jesteśmy Europejczykami a zachowujemy się jak ludzie z buszu kierowani przez jakiegoś oszołoma...
A propos gejów; jakiś czas temu rozmawiałem z moimi przyjaciółmi, którzy mają bardzo sympatycznego syna i martwili się, że mając 19 lat nie ma dziewczyny za to kilku fajnych kolegów, czy przypadkiem nie jest gejem? Czy gdyby okazało się, że jest, wyrzuciliby go z domu, wyrzekli się, przestali kochać? Otóż z całą pewnością by tak nie postąpili. Kochali by go nadal takim jakim jest. Za tydzień jest jego wesele i zdaje się, ich pytania stały się nieaktualne. Ale ten przykład pokazuje, że jesteśmy strasznie konserwatywni w swoich poglądach do czasu, kiedy problem nie zacznie dotykać nas samych albo naszych najbliższych. Popatrzcie na to od tej strony...
Fakt, że od kilku lat parada cieszy się ogromnym poparciem zdrowo myślących Warszawiaków, bardzo mnie cieszy. Jest to radosna, ucząca wzajemnego zrozumienia i tolerancji impreza i warto w niej - moim oczywiście zdaniem - uczestniczyć.
Ale, jeśli ktoś się boi, to nie musi. Zresztą nie ma obowiązku zabierania głosu na tak lub nie w każdej kontrowersyjnej sprawie. Więc ani myślę namawiać Cię do udziału w paradzie równości, feministek czy labradorów  ;)
Życzę Ci jeszcze wielu lat radosnego życia w symbiozie z Twoimi dwoma pedałami od roweru  ;D
Bogdan (Trawers)

http://travers.pl/masa

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [FOTO TRAVERS] Delegacja WMK na Paradzie Równości - 11.06.2011
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Cze 2011, 16:21:44 »
Jakoś przyznaje rację co do tolerancji ,ale niestety znając przywary narodowe nie zgadzam się ze wszystkim co nam Europa funduje , o zgrozo i Europa niektóre swoje wolności już koryguje widząc że prowadzą do niczego . Tylko Polak w swojej zaściankowości i w kompleksie niższości nawet przodków wyże cze się aby być bardziej europejski  niż europejczyk. Przerabialiśmy już to przed 39 rokiem,i jak wyszliśmy- chwaliliśmy Anglię i Francję i co w zamian dostaliśmy? Teraz przerabiamy USA i już mamy same"korzyści".Nie dbamy o siebie i nie cenimy to co mamy i niestety po takich paradach i takiej propagandzie sukcesu rządu i wolności wszędzie to rzeczywiście  Arłukowicz będzie miał bardzo dużo do roboty z 90% społeczeństwa które czuje się wykluczonych z powodów zastraszania zaściankowością i brakiem europejskości w postępowaniu. Czy jak nie mam długów w banku a wszyscy dookoła je mają to jestem odszczepieńcem? Czy jak płacę uczciwie abonament a większość nie to jestem frajer? Czy jak nie chcę się uczyć angielskiego z tych samych powodów co rosyjskiego za komuny to jestem rasistą?Dalej rozumując teraz w imię mody na tolerancję nie zapomnijmy być tolerancyjni dla reszty społeczeństwa która nie nadąża za równouprawnieniem dla wszystkich i dla zwierząt ,a dla ludzi "dinozaurów " tak jak ja nie?Kończąc swoje wywody chciałbym aby nikt nie kojarzył Masę z polityką lub poglądami ,aborcyjnymi , seksualnymi,i.t.p.

Offline `L`

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie jeżdżę szybko. Jeżdżę dokładnie.
Odp: [FOTO TRAVERS] Delegacja WMK na Paradzie Równości - 11.06.2011
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Cze 2011, 23:55:26 »
http://travers.pl/parada_11062011

Świetne zdjęcia Trawers. I niektórzy nawet dali się sfocić  :D
"governments will use whatever technology is available to them to combat their primary enemy - which is their own population" - Noam Chomsky

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: [FOTO TRAVERS] Delegacja WMK na Paradzie Równości - 11.06.2011
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Cze 2011, 00:00:12 »
Masa jest związana z polityką tylko o tyle, o ile dotyczy to rowerów. W tym przypadku "delegacja WMK" oznaczała grupę Masowych znajomych, którzy przyszli na Paradę i dobrze się bawili. Na przykład ciągnąc przyczepkę z muzyką i tańcząc na postojach :)