Autor Wątek: Kupię przerzutkę tylną  (Przeczytany 3763 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adriansocho

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • All terrain, all mountain.
    • Profil na fejsie
Kupię przerzutkę tylną
« dnia: 23 Mar 2011, 21:09:59 »
Kupię przerzutkę tylną, mocowanie do haka ramy, obsługa 7 biegów.
AdrianSocho

Offline Gimp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Kupię przerzutkę tylną
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Mar 2011, 00:51:57 »
Srednio rozumiem czego potrzebujesz. Czy chodzi o przerzutke z wbudowanym hakiem montowana do osi kola? Jesli tak to nie pomoge, ale moze warto dokupic sam hak, a przerzutke wybrac standardowa.

Offline SeBeQ

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Mężczyzna
  • =============== Make Gravity Your Slave ==========
Odp: Kupię przerzutkę tylną
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Mar 2011, 22:28:08 »
Cytat: Gimp
Czy chodzi o przerzutke z wbudowanym hakiem montowana do osi kola
Nie sądzisz, że jeżeli adriansocho chciałby "przerzutke z wbudowanym hakiem montowana do osi kola" to by właśnie tak napisał zamiast "mocowaną do haka ramy"?
Pozdrawiam
SeBeQ

---> Make Gravity Your Slave <---

Offline Gimp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Kupię przerzutkę tylną
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Mar 2011, 21:01:19 »
Nie sądzisz
... adriansocho ...
 "mocowaną do haka ramy"

Zdaje sie ze "adriansocho" podpisywal sie kiedys jako mechanik masy, dlatego _wydaje sie_, ze wie czego chce. Ale czy umie to przekazac, aby _wiekszosc_ go zrozumiala? Jesli nie chcesz byc zrozumialy, to mozesz rownie dobrze pisac w esperanto. Ale gdy zalezy na dotarciu do czytelnika, a pisze sie na forum dla ogolu, to mozna postarac sie o przekaz jednoznaczny.

Mocowana do haka ramy. Jakiego haka? Jest wiele typow, dostosowanych do przerzutek i nie koniecznie. Haki ramy sluza do mocowania kola jednak glownie. Moze w Twoim warsztacie jest to jednoznaczne, dla mnie nie bylo. Tylko czy ogloszenie jest skierowane do warsztatu, czy m in do mnie na forum?

Posiadam pare przerzutek i moze moglbym pomoc, dlatego pytalem. Chyba 'mechanik masy' nie pisalby ogloszenia aby kupic najpospolitsza przerzutke 7s, dlatego spodziewalem sie haczyka.

To tyle co o tym sadze.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kupię przerzutkę tylną
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Mar 2011, 21:15:03 »
Chyba 'mechanik masy' nie pisalby ogloszenia aby kupic najpospolitsza przerzutke 7s, dlatego spodziewalem sie haczyka.

Owszem, pisałby :)

Sam kiedyś w podobny sposób kompletowałem rower z zebranych od znajomych części, bo akurat byłem pod kreską, a chciałem mieć czym jeździć. I sam w ten sposób rozdaje znajomym zbędne elementy roweru, gdy ich nie potrzebuję, a są jeszcze sprawne. Z Allegro jest po prostu za dużo roboty, by się bawić w sprzedawanie lub kupowanie części po 10, góra 20zł.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline gromanik

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 817
  • Płeć: Mężczyzna
    • Białołęka dla rowerów
Odp: Kupię przerzutkę tylną
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Mar 2011, 00:45:46 »
Mam coś takiego:




Nie jest mi do niczego potrzebna, więc mogę ją bez problemu oddać - w poniedziałek na 9 rano jadę na Żoliborz, gdzie mam zajęcia w Szkole Pożarniczej (nie wiem, do której, więc szczegółowo będziemy umawiać się pewnie przez tel albo od 8:45 będziesz czekać pod bramą wjazdową z ul. Potockiej przy skrzyżowaniu z ul. Urzędniczą)
« Ostatnia zmiana: 27 Mar 2011, 00:52:34 wysłana przez gromanik »

Offline adriansocho

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • All terrain, all mountain.
    • Profil na fejsie
Odp: Kupię przerzutkę tylną
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Mar 2011, 19:10:19 »
O, taka właśnie mi się przyda:)
AdrianSocho