Imprezy rowerowe > Inicjatywy rowerzystów i inne imprezy rowerowe

wątki o imprezach - schemat

<< < (2/3) > >>

Stanley:

--- Cytat: pimpf w 07 Lip 2010, 12:41:07 ---nie, nie, nie...
w czasach parytetów...?

--- Koniec cytatu ---

Całe życie z wariatami. Ustalmy jakieś schematy działania, informowania o imprezach, wyjazdach itp. żeby nie było samowolki i ogólnego bałaganu.
Zobaczycie, że wtedy więcej osób będzie zainteresowanych imprezami.
Wszystko to, co podaliście, to informacje dodatkowe.

Pozdrawiam
Stanley

adriansocho:
Data musi być, oraz kierunek jazdy (miejsce dokąd wycieczka). Szczegóły w pierwszym poście. Jeśli ktoś jest zainteresowany to kliknie na wątek. Moim zdaniem posty stare i tak odchodzą w niebyt a mi łatwiej się czyta daty DD.MM.RRRR.

Raffi:

--- Cytat: miro w 07 Lip 2010, 12:21:37 ---A przewyższenie?!
--- Koniec cytatu ---

Na Mazowszu to taki sam dowcip jak pytanie o rzekę i mosty w Łodzi? ;-)


Wracając do tematu:
Najważniejsza IMO jest data startu (ew. godzinie) i zgrubne info o imprezie - czy to wycieczka, czy piknik, czy coś jeszcze innego. To pozwala zorientować się  grubsza, czy się będzie wtedy miało czas i czy się będzie chciało uczestniczyć.

Zainteresowani resztę klikną i wyczytają.

Stanley:
Raffi, to co ja podałem, jest stosowane w kilku miejscach (nie tylko rowerowych ale także pieszych) i się sprawdza.
Temat powinien dać tylko orientację, a pozostałe informacje powinny być dodane w treści posta.
Na przykład http://vagabundus.prv.pl/ podają tylko datę i nazwę w temacie, a pozostałe informacje w poście.


Oni nie podają informacji o planowanym tempie, bo wszyscy się tam znają i wiedzą jak jeżdżą.


Np. http://vagabundus.na7.pl/readarticle.php?article_id=285. Proste, czytelne i bezproblemowe.

Gustaw:


--- Cytat: stanley w 05 Lip 2010, 08:39:25 ---słuchajcie, jeśli chcemy aby to forum było czytelne i przejrzyste, to zakładając nowy wątek o na forum informujący o imprezie rowerowej, podając tytuł używajmy następującego schematu:

RRRR.MM.DD Nazwa wycieczki - Ilość kilometrów
--- Koniec cytatu ---



Wydaje się że podawanie kilometrów miało by tylko sens przy wyjazdach jednodniowych. W przypadku kilku dni jak podać właściwie km? Wpisać 350km?

RRRR.MM.DD Nazwa wycieczki - taki wpis powinien wystarczyć a reszta w poście.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej