Autor Wątek: Ha ha, zobaczcie to - czyli dział humoru :)  (Przeczytany 338631 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline SeBeQ

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Mężczyzna
  • =============== Make Gravity Your Slave ==========
Odp: Ha ha, zobaczcie to - czyli dział humoru :)
« Odpowiedź #825 dnia: 17 Lut 2013, 23:22:59 »
Przy tym nawet Surly się chowa :)

Pozdrawiam
SeBeQ

---> Make Gravity Your Slave <---

Kenneth

  • Gość
Odp: Ha ha, zobaczcie to - czyli dział humoru :)
« Odpowiedź #826 dnia: 27 Lut 2013, 17:50:44 »
Do czego prowadzi używanie roweru pionowego:

http://c.wrzuta.pl/wi757/f3be341b001a89a848459483/wypadek_rowerowy

Offline reneva

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ha ha, zobaczcie to - czyli dział humoru :)
« Odpowiedź #827 dnia: 22 Mar 2013, 21:39:37 »
http://9gag.com/gag/6870066
A myślałem, że to ja jestem dziwny ;)
« Ostatnia zmiana: 23 Mar 2013, 08:22:18 wysłana przez reneva »

Offline miroslavka

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ha ha, zobaczcie to - czyli dział humoru :)
« Odpowiedź #828 dnia: 22 Mar 2013, 23:11:00 »

Offline miroslavka

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ha ha, zobaczcie to - czyli dział humoru :)
« Odpowiedź #829 dnia: 12 Kwi 2013, 11:25:32 »
Wyobraźcie sobie Krakowskie Przedmieście bez samochodów, ale z rowerami  :D
http://www.wiocha.pl/908370,Koles-dobry

GFM

  • Gość
Odp: Ha ha, zobaczcie to - czyli dział humoru :)
« Odpowiedź #830 dnia: 12 Kwi 2013, 20:42:43 »
Ja tam sobie wyobrażam. W wielu miastach porobiono
takie deptaki bez samochodów. I fajnie.
Ino stolicę i pałace trzeba by gdzieś poprzenosić.

Offline miroslavka

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ha ha, zobaczcie to - czyli dział humoru :)
« Odpowiedź #831 dnia: 14 Kwi 2013, 01:17:10 »
Znalezione na stronie serwisu rowerowego reklamującego się hasłem "...zawsze profesjonalni"  ;D
Cytuj
2.  Mycie całego roweru /mycie, polerowanie, nabłyszczanie,
    mechaniczna i wizualna regeneracja opon/ + mycie napędu /kaseta, łańcuch,
    mechanizm korbowy, przeżutki i kułka przeżutki tył/ + konsrwacja tych elementów - 60 zł.

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ha ha, zobaczcie to - czyli dział humoru :)
« Odpowiedź #832 dnia: 14 Kwi 2013, 08:49:45 »
Reklama dźwignią handlu  ;D Serwisy są teraz wygłodniałe i wszystko Ci pięknie przedstawią -nawet rachunek końcowy jak u rzeźbiarza  utytułowanego  :P. Ja miałem niedawno przeprawę z dwoma serwisami które to za mój "wyskrobek"  zaczęły tak rzeźbić cenę serwisu że przewyższył  dwukrotnie wartość nowego. W zeszłym roku jeden serwis nawet zaoszczędził na mnie dętkę (taki pazerny był) drugi utytułowany (z tradycjami) tak mi centrował koło, że po odbiorze  na reklamacje moją (natychmiastową) wymienili mi na miejscu -za dodatkową opłatą  całe tylne koło (wcale nie dużo lepsze). Tak więc jak można doradzić, to lepiej samemu rzeźbić lub poszukać kolegi co tym lubi się zajmować , a Panów magików zostawić w spokoju -bo oni mają jeden cel -zniszczyć opinie o sobie i skończyć jak naprawiacze z ZURTU  .

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ha ha, zobaczcie to - czyli dział humoru :)
« Odpowiedź #833 dnia: 14 Kwi 2013, 19:57:05 »
Przesadzasz Jerzy. Ja co prawda większość rzeczy sam robię, ale np kół nie centruje i nie zaplatam z zasady, bo leniwy jestem. Stery też zdarzało mi się nabijać i wybijać w serwisie, też z lenistwa. Dampera powietrznego nie serwisuję sam, bo do tego często trzeba mieć części, narzędzia i wiedzę, której nie mam. A bywało, że i inne rzeczy robiłem w serwisie, bo akurat potrzebowałem na cito (awaria na mieście) lub nie chciałem się babrać sam.

Mam trzy "moje" serwisy, gdzie mnie kojarzą jako klienta i nigdzie indziej właściwie nie jeżdżę. Jak dotąd żaden z nich mnie nie zawiódł, a jak zawiedzie, będę miał dwa "moje" serwisy. I tak moim zdaniem trzeba - nie koniecznie patrzyć, czy renomowany, ale robić w jednym lub dwóch, gdzie jest się stałym klientem i gdzie serwisantowi zwyczajnie "nie opłaca się" Cię stracić.

W Warszawie jest jakieś 150 serwisów, więc na pewno każdy coś sobie znajdzie dobrego i blisko siebie.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ha ha, zobaczcie to - czyli dział humoru :)
« Odpowiedź #834 dnia: 14 Kwi 2013, 21:29:40 »
Żeby nie zanudzać, to i owszem miałem taki serwis, który już nawet byłem na tyle zaprzyjaźniony z właścicielem że nawet na święta nie zapominałem życzenia mu składać . Trwało to może 2 lata tylko niestety rozwinął się i przyjął młodych pomocników a sam odpuścił pilnowania interesu i wtedy nawet na dętce zaoszczędzili, a centrowanie koła było wymuszone prze zemnie przy odbiorze . Tylko co można zrobić już przy kliencie?Skończyło się kłótnią i wylewnym pożegnaniu. Niestety następne 3 serwisy już były "markowe" czyli byle jakie, ale za to ceną liczące się.Nie wolno uprawiać antyreklamy, ale aż korci aby ostrzec wszystkich.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ha ha, zobaczcie to - czyli dział humoru :)
« Odpowiedź #835 dnia: 14 Kwi 2013, 21:40:38 »
Żeby nie zanudzać, to i owszem miałem taki serwis, który już nawet byłem na tyle zaprzyjaźniony z właścicielem że nawet na święta nie zapominałem życzenia mu składać . Trwało to może 2 lata tylko niestety rozwinął się i przyjął młodych pomocników a sam odpuścił pilnowania interesu i wtedy nawet na dętce zaoszczędzili, a centrowanie koła było wymuszone prze zemnie przy odbiorze .

No jak nie mogłeś pogadać o pracownikach z właścicielem to faktycznie kiszka. Bo ja w takiej sytuacji zawsze to tak załatwiałem.


Niestety następne 3 serwisy już były "markowe" czyli byle jakie, ale za to ceną liczące się.Nie wolno uprawiać antyreklamy, ale aż korci aby ostrzec wszystkich.

Nie krępuj się. Ja np chętnie przeczytam do kogo masz żal.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Szczurek

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolontariat i rower to podstawa
    • Klub Ośmiu Kapelusz
Odp: Ha ha, zobaczcie to - czyli dział humoru :)
« Odpowiedź #836 dnia: 29 Kwi 2013, 20:51:41 »
Może zamontować takie w Warszawie ?
Chcesz być wolontariuszem ? Chcesz działać ?
Zapraszam www.kapelusz.org

Offline reneva

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ha ha, zobaczcie to - czyli dział humoru :)
« Odpowiedź #837 dnia: 07 Maj 2013, 20:59:32 »
Grzecznie ustawiłem swoje dwa kółka pod uczelnią. Wychodzę z zajęć, a na bagażniku...
https://plus.google.com/u/0/photos/103580618051679530480/albums/5875311543745230321/5875311547483325826

GFM

  • Gość
Odp: Ha ha, zobaczcie to - czyli dział humoru :)
« Odpowiedź #838 dnia: 07 Maj 2013, 21:20:41 »
Szkoda, że nie zrobiłeś więcej zdjęć z różnych perspektyw.
Coś mi się wydaje, że zaparkowałeś na trawniku.
Czyżby ta nalepka była robotą Zielonego Mazowsza?  :D

Offline reneva

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ha ha, zobaczcie to - czyli dział humoru :)
« Odpowiedź #839 dnia: 07 Maj 2013, 22:00:52 »
Za późno, już to odlepiłem. A zdjęcie robione spod domu, bo spieszyłem się na obiad :P
Swoją drogą - albo klej był jakiś słaby, albo przykleił się głównie do kurzu, bo odeszło nadspodziewanie łatwo :D

Na trawniku? Tak i nie - jedno koło na trawie, drugie w wyrwikółce. A były tam jakieś bicykle przyczepione do latarni i w całości na trawie.

Podejrzewam raczej, że ktoś z premedytacją zabawia się moim kosztem - wcześniej ktoś wyjął mi siodełko (tylko wyjął, żadnej kradzieży), teraz to... Pożyjemy, zobaczymy. Obiecuję dzielić się co ciekawszymi smaczkami ;)