Autor Wątek: zdm i "nie ma pan racji, ale to wprowadzimy"  (Przeczytany 4672 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mplonski

  • Gość
zdm i "nie ma pan racji, ale to wprowadzimy"
« dnia: 16 Kwi 2010, 19:00:33 »
Niedawno zauważyłem dziwną przypadłość w ZDM'ie. O ile na pismo odpowiedź jest czysto szablonowa (organizacja ruchu zgodna z projektem, nic nie zmienimy), to potem często postulowane zmiany są wprowadzane. Też tak macie?

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: zdm i "nie ma pan racji, ale to wprowadzimy"
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Kwi 2010, 20:50:23 »
Niedawno zauważyłem dziwną przypadłość w ZDM'ie. O ile na pismo odpowiedź jest czysto szablonowa (organizacja ruchu zgodna z projektem, nic nie zmienimy), to potem często postulowane zmiany są wprowadzane. Też tak macie?

Z szablonowymi odpowiedziami tak. Z wprowadzaniem zmian, różnie. Ale generalnie z jednym i drugim się poprawia.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

mplonski

  • Gość
Odp: zdm i "nie ma pan racji, ale to wprowadzimy"
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Maj 2010, 21:00:02 »
Chyba nie do końca zrozumiałeś o co mi chodziło. Miałem na myśli taką sytuację, że dostaję pewnego dnia pismo negatywnie opiniujące moje propozycje, a trochę dni później są one jednak wdrożone. Chociaż ostatnio bardziej się wysilają i piszą coś od siebie.

Chyba, że mnie dobrze zrozumiałeś, a ja Ciebie źle.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: zdm i "nie ma pan racji, ale to wprowadzimy"
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Maj 2010, 21:33:13 »
Chyba nie do końca zrozumiałeś o co mi chodziło. Miałem na myśli taką sytuację, że dostaję pewnego dnia pismo negatywnie opiniujące moje propozycje, a trochę dni później są one jednak wdrożone. Chociaż ostatnio bardziej się wysilają i piszą coś od siebie.

Chyba, że mnie dobrze zrozumiałeś, a ja Ciebie źle.

Chyba jednak to drugie. Napisałem, że się zdarza, ale że się poprawia. Kiedyś z automatu odpowiadali NIE, a czasem wprowadzali zmiany mimo to. Teraz częściej wprowadzają zmiany i nie zawsze odpowiadają nie z automatu.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)