Autor Wątek: Policjanci sprawdzają rowerzystów  (Przeczytany 27575 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Policjanci sprawdzają rowerzystów
« Odpowiedź #60 dnia: 22 Sie 2011, 23:43:22 »
Oni znowu to robią...
Jeden się burzy [merytorycznie słusznie, sama tępię batmanów i spółkę], druga histeryzuje.
Spokój tam w piaskownicy ;)

Offline adriansocho

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • All terrain, all mountain.
    • Profil na fejsie
Odp: Policjanci sprawdzają rowerzystów
« Odpowiedź #61 dnia: 23 Sie 2011, 08:53:15 »
Te Wasze jeżdżenie na czerwonym to najczęściej jechanie tuż po zapaleniu się świateł czerwonych lub tuż przed włączeniem się zielonych. Takich to policja ma w nosie :P

Skoro czerwone  świeci się około 20-40 sekund no to podpada pod kategorię "tuż przed-tuż po":) Zależy jak się zapalą i ile samochodów jedzie w poprzek. Na tych jadących w poprzek i mających zielone staram się nie wymuszać.
AdrianSocho

storm

  • Gość
Odp: Policjanci sprawdzają rowerzystów
« Odpowiedź #62 dnia: 23 Sie 2011, 10:29:04 »
@Adriansocho - ale nie należysz mam nadzieję do tych co to wyjeżdżają przed linię zatrzymania i potem "robiąc stójkę" delikatnie przesuwają się przez caaaaałe skrzyżowanie aż do przejscia dla pieszych po jego drugiej stronie?


Offline MYSH

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • =^..^=
Odp: Policjanci sprawdzają rowerzystów
« Odpowiedź #63 dnia: 23 Sie 2011, 10:36:28 »
Zanim się zapienicie, to wspomnę szybko, że Mysh parafrazuje dowcip, a nie dokucza Tobie, stormie :)


No jedyna co zrozumiała dowcip :P 




@Lakiana - może Ty masz "małego małego" ale za to strasznie wybuchowego, bo co drugi post to wybuchasz - taka ładna a taka wybuchowa :P


@Storm, Ty się tak nie zapieniaj bo Ci pikawa wysiądzie i będzie kłopot ;)  każdy wie że tylko Ty jeździsz zgodnie z przepisami.


Więcej luzu bo naprawdę nam tu wykitujecie i będzie kłopot (hmmm ale co by to był za pogrzeb - 2000 rowerów, z czego większość tych na poziomie ;) )

« Ostatnia zmiana: 23 Sie 2011, 10:39:09 wysłana przez MYSH »
Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki...
Cuda zajmują mi trochę czasu...
:)

storm

  • Gość
Odp: Policjanci sprawdzają rowerzystów
« Odpowiedź #64 dnia: 23 Sie 2011, 13:25:06 »
@MYSH - nie wiem co się tak czepiasz... :P
I nie pisz, że jeżdżę jako jedyny zgodnie z przepisami, bo chociażby na Nowogrodzką wjeżdżam pod ZM pod prąd i w ogóle... ;)


Offline MYSH

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • =^..^=
Odp: Policjanci sprawdzają rowerzystów
« Odpowiedź #65 dnia: 23 Sie 2011, 16:04:04 »
no dobrze jeździsz jak rasowy kierowca samochodów :P
Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki...
Cuda zajmują mi trochę czasu...
:)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Policjanci sprawdzają rowerzystów
« Odpowiedź #66 dnia: 23 Sie 2011, 19:20:32 »
no dobrze jeździsz jak rasowy kierowca samochodów :P

Noooo... i z podobnymi efektami. Już dwa rowery jadące przed sobą Storm zaliczył. W moim skasował kiedyś doszczętnie bagażnik, choć nawet nie hamowałem jadąc przed Nim. Radzę podchodzić na luzie do Jego podejścia do tematu bezpieczeństwa na drodze ;) Najlepiej niech ten luz wynosi kilka metrów :D
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

storm

  • Gość
Odp: Policjanci sprawdzają rowerzystów
« Odpowiedź #67 dnia: 23 Sie 2011, 20:39:21 »
@Raffi, zlituj się...
Trzeba było kręcić pedałami a nie przestawać... Co ja poradzę, że Wy dwaj z Bartkiem w czerwcu 2009 robiliście za ślimaczki winniczki w drodze z Kalisza do Łodzi, jadąc max 20-22 km/h? Ja tam usypiałem z nudów za kierownicą ;>>>>> I tak przez caaaałąąąą drogę......


I skończ te tematy, bo powtarzasz je już do znudzenia od ponad 2 lat. ZIEW.


Offline MYSH

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • =^..^=
Odp: Policjanci sprawdzają rowerzystów
« Odpowiedź #68 dnia: 23 Sie 2011, 20:48:12 »
@storm wychodzi Twoje drugie oblicze, a myślisz że z jaką prędkością będziesz ze mną na wyprawie jeździł? :P  Ciekawa historia, będę musiał jej kiedyś posłuchać
Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki...
Cuda zajmują mi trochę czasu...
:)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Policjanci sprawdzają rowerzystów
« Odpowiedź #69 dnia: 24 Sie 2011, 08:35:42 »
@Raffi, zlituj się...
Trzeba było kręcić pedałami a nie przestawać...

Wtedy ja bym wjechał w Bartka, a ja Go jednak lubię na tyle by Mu roweru nie niszczyć ;)
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

storm

  • Gość
Odp: Policjanci sprawdzają rowerzystów
« Odpowiedź #70 dnia: 24 Sie 2011, 10:30:09 »
@Raffi - Twój problem. Trzeba było trzymać "standardową" prędkośc i byłoby dobrze. A nie się wlekliście jak winniczki...... I to zamiast lecieć normalną DK, to jeszcze po jakiś wiejskich grajdołach!


@MYSH - wychodzi Twoje drugie oblicze = STRACH. Strach przed tą super prędkością! ;P
A nieco poważniej - my z Gemsim na Pomorzu na prostej, równej i gładkiej bez specjalnego wiatru trzymaliśmy zdecydowanie powyżej 22 km/h, i to z pełnym obciążeniem, więc cóż... jakby Ci to powiedzieć... TRENUJ! ;D


Offline MYSH

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • =^..^=
Odp: Policjanci sprawdzają rowerzystów
« Odpowiedź #71 dnia: 24 Sie 2011, 11:16:03 »
@MYSH - wychodzi Twoje drugie oblicze = STRACH. Strach przed tą super prędkością! ;P
A nieco poważniej - my z Gemsim na Pomorzu na prostej, równej i gładkiej bez specjalnego wiatru trzymaliśmy zdecydowanie powyżej 22 km/h, i to z pełnym obciążeniem, więc cóż... jakby Ci to powiedzieć... TRENUJ! ;D
Ależ ja nie zamierzam trenować bardziej niż normalnie, nie będziesz chciał mimo wszystko ze mną jechać nie musisz, jeżeli ktoś się do mnie dostosuje i będzie jechał moim tempem, to ja się do niego dostosuję i będę wstawał o 10 a nie o 6 :P  Sztuka kompromisu, ja potrafię go znaleźć jeżeli Ty nie potrafisz to się nie dogadamy.
Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki...
Cuda zajmują mi trochę czasu...
:)

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Policjanci sprawdzają rowerzystów
« Odpowiedź #72 dnia: 24 Sie 2011, 11:32:45 »
@Raffi - Twój problem. Trzeba było trzymać "standardową" prędkośc i byłoby dobrze. A nie się wlekliście jak winniczki...... I to zamiast lecieć normalną DK, to jeszcze po jakiś wiejskich grajdołach!

Storm! Bo zaraz Ci coś powiem mniej miło. Święta zasada poruszania się po drogach, ścieżkach i stokach narciarskich - uważasz na wszystkich przed Tobą, a wszyscy za Tobą uważają na Ciebie. Słyszałeś co to jest bezpieczna odległość? To taka odległość, żebyś nikomu w tyłek nie wjechał. Czyli jeśli wjechałeś - Twoja wina, jedź dalej od pojazdu przed Tobą. Nie musiałeś siedzieć mu na ogonie.

Offline MYSH

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • =^..^=
Odp: Policjanci sprawdzają rowerzystów
« Odpowiedź #73 dnia: 24 Sie 2011, 11:41:06 »
Czyli jeśli wjechałeś - Twoja wina, jedź dalej od pojazdu przed Tobą. Nie musiałeś siedzieć mu na ogonie.
Zuch dziewczyna :P
Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki...
Cuda zajmują mi trochę czasu...
:)

storm

  • Gość
Odp: Policjanci sprawdzają rowerzystów
« Odpowiedź #74 dnia: 24 Sie 2011, 11:41:42 »
@Savil, po co się tu wypowiadasz, jak nie wiesz jak to wyglądało i pewnie nigdy nie jechałaś w peletonie?