Autor Wątek: Dziura na Afrykańskiej  (Przeczytany 2322 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Drottnar

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Płeć: Mężczyzna
Dziura na Afrykańskiej
« dnia: 06 Lis 2012, 11:36:35 »
Cześć.

Podejrzewam, że gdzieś już było, ale znaleźć nie mogę. Gdzie powinienem wysłać pismo w sprawie dziury w jezdni ul. Afrykańskiej?

A może ktoś dysponuje wzorem takiego listu?

Offline Mhrok

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dziura na Afrykańskiej
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Lis 2012, 11:42:46 »
Cześć.

Podejrzewam, że gdzieś już było, ale znaleźć nie mogę. Gdzie powinienem wysłać pismo w sprawie dziury w jezdni ul. Afrykańskiej?

A może ktoś dysponuje wzorem takiego listu?
Strona internetowa ZDM mówi, że nie mają w zarządzie ulicy Afrykańskiej, co oznacza, że prawdopodobnie jest ona w zarządzie dzielnicy. Tam się kieruj. Jeżeli nie jesteś pewny to zadzwoń po prostu do czegoś co najprawdopodobniej nazywa się "wydział infrastruktury" albo "remontów" albo "inwestycji" lub podobnie i się spytaj czy to jest w ich zarządzie. Możesz również wypytać się o to do kogo takie sprawy zgłaszać. Ja już u "siebie" w gminie wysyłam pisma do poszczególnych urzędników w zależności od sprawy - po prostu się spytałem do którego co ma trafiać.
Pismo powinno zawierać dokładne miejsce istnienia ubytku w jezdni oraz być napisane jak każde inne pismo (data, miejsce, Twoje dane, dane adresata, podpis).

http://polskanarowery.sport.pl/msrowery/1,105130,9195010,Mini_poradnik__Jak_naprawic_droge_rowerowa_.html
« Ostatnia zmiana: 06 Lis 2012, 11:45:05 wysłana przez Mhrok »

Offline kaczor1

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 734
    • www.kaczor2.blogspot.com
« Ostatnia zmiana: 06 Lis 2012, 11:57:12 wysłana przez kaczor1 »
IX Zlot Rowerów Poziomych Bełchatów 2016


"30 ucisków 2 wdechy. Bo poza życiem w internecie istnieje to prawdziwe, które czasem na chwilę się zatrzymuje"
Autor nieznany