Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Sprawy urzędowe - pisma, wnioski i tym podobne.

Pisma - jak zacząć?

<< < (3/25) > >>

cameledon:
chciałem wysłać dzisiaj kopię swojego pisma do Biura Drogownictwa i Komunikacji na adres drogownictwo@warszawa.um.pl, który to znalazłem na stronie i nie da rady - pisze mi w gmailu. wie ktoś o co kaman? w informacji zwrotnej było coś takiego, mniej więcej:

Delivery to the following recipient failed permanently:

    drogownictwo@warszawa.um.pl

Technical details of permanent failure:
DNS Error: Domain name not found

Savil:
cameldon - weszłam na tę stronę. Prawidłowy mail to: drogownictwo@um.warszawa.pl  Pomyliłeś kolejność w domenie.

Na przyszłość, tłumacząc z technicznego angielskiego: domain name not found oznacza, że coś jest nie tak po małpie @ i tam trzeba szukać źródła problemu :)

cameledon:
och, Savil - dziękuję za pomoc :)
błędny adres mailowy skopiowałem z oficjalnej strony urzędu miasta: http://bip.warszawa.pl/Menu_podmiotowe/Biura_Urzedu/BD/Wydzialy/Wydzia%C5%82 Analiz Programowych/Sekcja_Transportu_Rowerowego_BD_KA_TR/default.htm

Maćkofff:

--- Cytat: cameledon w 06 Wrz 2010, 22:31:39 ---błędny adres mailowy skopiowałem z oficjalnej strony urzędu miasta:
--- Koniec cytatu ---
to tak aby obywatele za dużo nie chcieli od urzędu ;)

`L`:

--- Cytat: cameledon w 06 Wrz 2010, 21:31:39 ---och, Savil - dziękuję za pomoc :)
błędny adres mailowy skopiowałem z oficjalnej strony urzędu miasta: http://bip.warszawa.pl/Menu_podmiotowe/Biura_Urzedu/BD/Wydzialy/Wydzia%C5%82 Analiz Programowych/Sekcja_Transportu_Rowerowego_BD_KA_TR/default.htm

--- Koniec cytatu ---

Czy takie pismo nie powinno iść standardowo przede wszystkim do ZDM? Te słupki to pewnie pod jakiś znak drogowy.

Wydaje mi się, że to stanowisko w UM jest od generowania ogólnych wizji gdzie budować DDR. Może warto je mieć w "namiarze", więc dzięki za jego wyłuskanie :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej