Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Mokotów, Ursynów, Wilanów

DDR przy Domaniewskiej

<< < (2/2)

Franc:
A takie mi się pytanie ciśnie na usta (na klawiaturę) w kwestii DDR - jak się ewentualnie tłumaczyć, z jazdy po jezdni, gdy nie ma możliwości legalnego wjazdu z jezdni na DDR i zjazdu z tejże na jej końcu z powrotem na jezdnie?

Gregorius:
Właśnie tak: brakuje legalnego wjazdu i zjazdu.
Tylko sprawdź czy aby na pewno.

em c:

--- Cytat: mp0011 w 07 Lip 2017, 19:03:50 ---Według tej mapy to będzie DdR.
http://mapa.um.warszawa.pl/mapaApp1/mapa?service=rowery&L=PL&X=7501050.256612545&Y=5783328.347036429&S=8&O=0&T=0500400800xB3

Akurat wpisuje się w obraz tego ogryzka po drugiej stronie bez zjazdu i wjazdu :/

--- Koniec cytatu ---


Nawet chciałem to napisać. Ten ogryzek to w ogóle poezja, będącym na skrzyżowaniu Domaniewskiej z al. Niepoodległości sugeruje możliwość kontynuowania podróży w kierunku zachodnim, po czym urywa się w miejscu, gdzie legalnie rowerem można tylko zawrócić. Serduszka.

edit: Mapa UM przypomniała mi o innym Mordorskim faworycie, czyli samoistnym DDRze przy skrzyżowaniu ul. Suwak i Konstruktorskiej, który od lat skłania do postawienia najbardziej podstawowego z pytań: dlaczego?

em c:
Pełnomocnik odpisał na Facebooku:


--- Cytuj ---Pełnomocnik Prezydenta m.st. Warszawy ds. komunikacji rowerowej:

 Na ulicy Domaniewskiej docelowo ma powstać droga dla rowerów na całej długości - tak przewidują m.in. plany miejscowe. Dlatego, jeśli jest przebudowywany fragment tej ulicy, budowana jest również droga dla rowerów, bo takie są zapisy planu i nie można ich nie zrealizować. W tym przypadku o którym mowa, inwestycję realizuje deweloper sąsiedniego biurowca. Tak samo było z trasą na ul. Konstruktorskiej, która również jest uwzględniona w planie miejscowym i również powstała za prywatne pieniądze.
--- Koniec cytatu ---

em c:
update:


--- Cytuj ---
Pełnomocnik:
Według zatwierdzonego projektu, nowy odcinek na Domaniewskiej nie będzie oznakowany
--- Koniec cytatu ---

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej