Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Moje miasto... Warszawa

Europejska Rywalizacja Rowerowa

<< < (3/3)

Raffi:
Jak to dobrze, że mnie szlag trafił wcześniej z tym Naviki i sobie odpuściłem.

Bo jakby mi na koniec miesiąca jeszcze wyszło, że mi kilometry poznikały, bo jakiś mózg stwierdził nagle w połowie zabawy, że moje zwykle szybkie 25km jeżdżenia od klienta do klienta rowerem, a potem wklepywanie tego ręcznie w tym gównianym systemie, to jednak z jakichś powodów nie jest podróż transportowa, to bym się wkurzył :-)

mp0011:
Jak wiesz których, wywal je z naviki i wgraj jeszcze raz (jeżeli jeszcze się da po terminie i policzy...) - mi pomogło, choć i tak jestem 100km w plecy.

Ewentualnie przed wgraniem ustaw dyscyplinę, bo widzę że naviki różnie wgrywa pliki GPX z Endomondo z różnych kategorii, np. kolarstwo / jazda na rowerze / kolarstwo górskie.

vit:
Mnie 10 maja z wgranych 254km pokazywało 151km.
A potem doszły ograniczenia długości śladu, propozycje oszustwa ze strony organizatora* i sobie zupełnie odpuściłem.

* Warszawscy organizatorzy (ZDM) napsiali żeby wsadzać krótsze ślady, a dłuższe podzielić na odcinki.
Zgodnie z 14 punktem regulaminu ECC "14. Niedopuszczalne jest dzielenie przejazdów na kilka części."
Tylko co ja mogę, że ode mnie gdziekolwiek do miasta jest ok. 15km. Na Targówek 26, a Masa mierzyła 22 km. ;)
Kolejna ciekawostka regulaminu: "7. Przejazdy o średniej prędkości większej niż 30 km/h ORAZ JEDNOCZEŚNIE o maksymalnej prędkości większej niż 45 km/h są niekwalifikowane do wyzwania, tym samym do tabeli wyników, pojawiają się jedynie w statystykach. To samo dotyczy przejazdów dłuższych niż 35 km."
Co do średniej - w mieście nie mam wątpliwości, ale nieprzyjmowanie przejazdów o maksymalnej prędkości większej niż 45 km/h  lub dłuższych niż 35km?
Wrzucam jeden ślad z całego dnia. Z gpsa turystycznego. I mogę go sobie wsadzić gdzieś indziej bo: zjazd Belwederską to prędkość pomiędzy 45 a 60, ale powyżej 45 km/h, a cały dzień to coś to koło 80-100 km.
Więc nie wsadzam :P

Dlatego zakończyłem rywalizację na 654 miejscu i jest mi znacząco mniej przykro niż naszej różowej koleżance, że nie wlazłem na "pudło" :P
Chociaż na to nie było szans - gdybym wliczył stan z licznika globalnego byłbym gdzieś między 16 a 20 miejscem- ok. 1150km, nie licząc pomiarów z pozioma, ale tym to niewiele - koło 200km, a wtedy śmigam Różową Panterę :).
Chociaż Jej też pewnie coś nie przyjęło i mielibyśmy Masową rywalizację i musiałbym jeździć na rowerze jak gupi (no przecież nie dam Jej wygrać), a tak jeździłem tylko dlatego, że potrzebowałem :)

Podsumowując: organizacja zabawy tak słaba, że nie warto brać udziału i się angażować, a mnie osobiście oszustwo się nie podoba.

oelka:

--- Cytat: mp0011 w 01 Cze 2017, 14:44:55 ---Jak wiesz których, wywal je z naviki i wgraj jeszcze raz (jeżeli jeszcze się da po terminie i policzy...) - mi pomogło, choć i tak jestem 100km w plecy.
--- Koniec cytatu ---
W Naviki wgrały się wszystkie i nie sposób teraz określić, których ECC nie policzyło. Chyba jedyną możliwością było porównywanie na bieżąco sumy kilometrów z danego dnia i na tej podstawie określenia co nie zostało uwzględnione.


--- Cytuj ---Ewentualnie przed wgraniem ustaw dyscyplinę, bo widzę że naviki różnie wgrywa pliki GPX z Endomondo z różnych kategorii, np. kolarstwo / jazda na rowerze / kolarstwo górskie.

--- Koniec cytatu ---
Wszystkie są jako jazda na rowerze, więc z dala od sportu.


--- Cytat: vit w 01 Cze 2017, 15:40:32 ---Warszawscy organizatorzy (ZDM) napsiali żeby wsadzać krótsze ślady, a dłuższe podzielić na odcinki.
Zgodnie z 14 punktem regulaminu ECC "14. Niedopuszczalne jest dzielenie przejazdów na kilka części."
--- Koniec cytatu ---
Tym się ZDM nie przejął, chociaż zwracałem na to uwagę. Inna sprawa, że zapis o zakazie dzielenia trasy był nieprecyzyjny. Podejrzewam, że to on decydował w pewnych sytuacjach o tym, że jakiś zapis trasy nie został zaliczony do ECC.


--- Cytuj ---Tylko co ja mogę, że ode mnie gdziekolwiek do miasta jest ok. 15km. Na Targówek 26, a Masa mierzyła 22 km. ;)
--- Koniec cytatu ---

Mieszkając centrum do pewnego miejsca w Wawrze mam ok. 17km. W zasadzie nigdzie do granicy Warszawy nie wyjdzie bliżej niż 15km. W miarę rozsądnym dystansem byłoby w naszych warunkach 25km, jeżeli liczyć trasę między przedmieściami a centrum miasta, a nie np. z Białołęki na Służewiec co może być realnym dojazdem do pracy.


--- Cytuj ---Podsumowując: organizacja zabawy tak słaba, że nie warto brać udziału i się angażować, a mnie osobiście oszustwo się nie podoba.

--- Koniec cytatu ---
Najsłabszym punktem był niedopracowany program, który nie obsługuje części telefonów, a nawet jak obsługiwał to i tak sprawiał poważne problemy. W poprzednim roku działało to znacznie lepiej.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej