Inne sprawy rowerowe > Sprzęt

Reanimacja łańcucha po zimie

<< < (3/4) > >>

kaczor1:

--- Cytat: Raffi w 28 Lut 2017, 13:54:35 ---A ja jeżdżę. Nawet jak po zimie muszę wymienić łańcuch, linki i pancerze, a do tego parę rzeczy nasmarować, to i tak wychodzi taniej niż bilet ZTM, czy auto.

O przyjemności jazdy i czasach przejazdu w trakcie zimowych paraliży nie wspomnę.

--- Koniec cytatu ---
Nie no, z jazdy zimowej nie rezygnuje - zmieniam tylko rower ;)
Tej zimy testowałem sobie rower z paskiem. Ogniwa nie rdzewieją, bo niema ogniw   ;D

Raffi:

--- Cytat: kaczor1 w 28 Lut 2017, 15:26:28 ---Tej zimy testowałem sobie rower z paskiem. Ogniwa nie rdzewieją, bo niema ogniw   ;D

--- Koniec cytatu ---

A to całkiem ciekawe. Napisz coś więcej. Tzn jak wygląda jazda z takim paskiem, czy to nie przeskakuje, czy ząbki nie zapychają się błotem pośniegowym, ile taki pasek wytrzymuje (o ile już wiesz), jak z zakupem i montażem...

Franc:
Łańcuch wyczyszczony i by działał, ale się okazało, że jeszcze łożyska od kółek przerzutki stanęły. Zobaczę, czy da się jakoś w pracy wymienić.

vit:

--- Cytat: Franc w 28 Lut 2017, 20:42:28 ---Łańcuch wyczyszczony i by działał, ale się okazało, że jeszcze łożyska od kółek przerzutki stanęły. Zobaczę, czy da się jakoś w pracy wymienić.

--- Koniec cytatu ---
eeee.... nie chciałbym się przyp...czepiać, ale w kółkach przerzutki nie ma łożysk...
no chyba, że tylko u mnie :P

Franc:
W X7 są maszynowe, po jednym 606 607-2RS na kółko.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej