Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Mokotów, Ursynów, Wilanów

wlot rowerowy w rondo Hlonda#Ledóchowskiej

<< < (3/4) > >>

Raffi:

--- Cytat: mk1111 w 19 Mar 2016, 19:58:36 ---Widzę co widzę. Jest już infrastruktura i nic nie zrobisz żeby zniknęła.
--- Koniec cytatu ---

Wychodząc z takiego założenia, że nic się nie da, to w ogóle nie wiem po co o cokolwiek walczyć. Lepiej położyć się w kącie i płakać jak jest źle.

Ja bym generalnie miastu nie przeszkadzał jak chce przejazd zlikwidować. Właśnie dlatego, że to może być początek zmiany tendencji usuwania rowerów z jezdni lokalnych uliczek na coś sensowniejszego. Nawet jeżeli miasto nie jest przekonane, jeżeli są tam dwie frakcje walczące o wygląd infrastruktury, to likwidacja tego przejazdu MOŻE przynieść korzyści w postaci tego, że ddr dalej wytyczyć będzie trudniej. A to gra na naszą korzyść.

To jest właśnie ta strategia, o której wymądrzam się co jakiś czas.

pszyszek:
Coś mi się tak kojarzyło, że na południowym odcinku Ledóchowskiej jest już DDR a streetview jest nieaktualne ale rzeczywiście DDR tam nie ma a jest chodnik po obu stronach. Skoro tak to DDR może w ogóle nie być planowana a przejazd niepotrzebny.

em c:
NA ul. Vogla też jest przejazd przez oba pasy jazdy jezdni podczas gdy ddr jest tylko z jednej jej strony i bardzo cieszę się, że tam jest, bo dzięki niemu czuje się znacznie bezpieczniej włączając się do ruchu ulicznego.

pszyszek:
Co się stało z tym projektem? Nie został w ogóle zgłoszony czy go nie dopuścili?

jolajola1:
Projekt został zaopiniowany przez IR. Razem z uwagami (w tym od nas) został odeslany do dzielnicy, która tu jest inwestorem. Dzielnica wybierze jeden z (2? 3? ) wariantów wskazanych przez użytkowników i wybrany projekt odeśle z powrotem do IR, celem ostatecznego ustalenia organizacji ruchu. Potem dzielnica wykona.
W chwili obecnej jest na etapie "Dzielnica wybierze jeden z (2? 3? )..."

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej