Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Ochota, Włochy, Ursus

Konsultacje w sprawach pl. Narutowicza

<< < (4/7) > >>

jerzy1234:
Wspominamy Miodową ale ostatnio nie tylko to zawaliliśmy -Obozowa była też sukcesem -ale zatwardziałych przeciwników zmian.

Raffi:

--- Cytat: jerzy1234 w 22 Sty 2016, 13:20:10 ---Wspominamy Miodową ale ostatnio nie tylko to zawaliliśmy -Obozowa była też sukcesem -ale zatwardziałych przeciwników zmian.

--- Koniec cytatu ---

Pasy na Obozowej to akurat będą. Co prawda pozostał lewoskręt w jednym miejscu, ale IMO z nim da się żyć, nie robiłbym z tego wielkiej afery (a za kilka miesięcy będę tam w okolicy mieszkał). A że jest opóźnienie - Tramwaje wszędzie mają opóźnienia, to nie sukces przeciwników, to porażka tramwajów. I szansa by jeszcze coś poprawić po cichu :D

Plac Narutowicza i Miodowa są moim zdaniem o wiele ważniejsze niż Obozowa. Na Obozowej są malowanki tylko - je można zmienić w jeden weekend, małą ilością kasy i pracy. Jednym frezowaniem można zarówno zlikwidować pasy rowerowe tam, jak i je uciąglić likwidując lewoskręt. Dlatego nie przywiązuję do tego wielkiej wagi.
Tymczasem to co powstanie na Narutowicza i Miodowej zostanie z nami na kilkadziesiąt lat - podobnie jak np. schody na Rondzie Zesłańców, brak ddr na Żabie, czy bubel prowadzący "śladem węża" po Jana Pawła II, których od dekady nie udało się poprawić i jeszcze trochę na nie poczekamy. Naprawa Narutowicza czy Miodowej, gdyby nie udało się wywalczyć dobrych rozwiązań będzie czasochłonna, kosztowna i trudna. Dlatego Miodowa i Narutowicza są takie ważne, a Obozowa nie.

jerzy1234:
Przypominam,  to już jutro 26 styczeń godzina 18 ,00 ul. Akademicka 5 -akademik przy pl. Narutowicza  I etap konsultacji w sprawie Pl. Narutowicza i trzeba być aby przypilnować estetów architektury, aby nie zababrali nam możliwości wprowadzenia czegoś przyjaznego rowerom.

jerzy1234:
Witam , skończyły się konsultacje i dziękuję przybyłym na nie . Byliśmy w mniejszości niemniej jednak większość decydentów była za przebudową do dwóch pasów Grójecką i zrobienie czegoś dla rowerów .
Tylko trzeba wsiąść poprawkę  iż niektórzy dali się przekonać widząc argumenty mieszkańców , i zaczęli grać swoje polityczne piany .
Dlatego jeszcze prośba do Was wszystkich którzy chcą aby Grójecka stała się przyjazna dla rowerów aby mailowo wysłali uwagi swoje i pomysły na zabudowę placu Narutowicza na adres
ochota.konsultacjespoleczne@um.warszawa.pl

qwerJA:
Ja już  do wszystkich radnych złożyłem pisma na biurze podawczym ciekawe czy któryś odpisze.
Na spotkaniu napisałem i oddałem swoje.

No, jeden radny przyszedł mi podziękować za pismo, i pokazał że zamiast  Placu Narutowicza, napisałem Naruszewicza.

Moja mina musiała - być bezcenna. . .

Znajdźcie sobie kogoś lepszego do pisania pism  >:(
   

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej