Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Ochota, Włochy, Ursus

Konsultacje w sprawach pl. Narutowicza

(1/7) > >>

jerzy1234:
Witam wszystkich rowerzystów co by jak mogą stawili się na konsultacjach w Urzędzie Dzielnicy Ochota ul Grójecka 17 w środę 20 stycznia o 16  . Sprawa jest poważna gdyż z artykułu z Informatora Ochoty i Włoch wynika iż mogą (tak jak na wstępie w artykule zrobiono nagonkę na rowerzystów) wyślizgać nas z pomysłów nawet uspokojenia ruchu na Grójeckiej i jak zwalą plac to i na Grójeckiej nie będzie już szans zrobić coś dla nas .
http://iochota.pl/artykul/prezentacja-koncepcji-przebudowy-placu-narutowicza/35445

rowerozof:
No rzesz k... 2 ha placu i nie ma miejsca dla rowerzystów! Majstersztyk propagandzisty: uzależnić DDRke od wycinki drzew.

jerzy1234:
I dlatego trzeba być i wybić z durnych głów  politykierów takie myślenie .Jak przegapimy plac to i Grójecką  stracony na lata.

Raffi:
Kierowcom nie zabiorą, choć ci mają 80% placu. Będą kazali się kłócić o to czy na pozostałych 20% ma być zieleń czy ddr i w jakim stosunku. Stara rzymska zasada - dziel i rządź.

Tylko, że to nie Rzym, ludzie się na to już nie łapią :P

mk1111:
Raffi ty bardziej w tym siedzisz: jakiś czas temu była prezentowana ( o ile mnie pamięć nie myli przez ZM - a to twoja działka) koncepcja kompleksowej reorganizacji ruchu na Grójeckiej ( Wawelska - Zawiszy). Czy to miało jakiś formalny ciąg  dalszy? Jakieś konsultacje - Pełnomocnik, IR czy inna franca? Bo to co teraz będą próbowali wmówić jako jedyny możliwy wariant nijak ma się do tamtej koncepcji.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej