Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Sprawy urzędowe - pisma, wnioski i tym podobne.

Rowery w Straży miejskiej.

<< < (3/5) > >>

Mhrok:

--- Cytat: Raffi w 22 Paź 2014, 18:04:48 ---100m wcześniej i mieliby klientów jak mrówków ;-)

--- Koniec cytatu ---
Ale sto metrów wcześniej to byłoby łupienie biednych kierowców a tutaj jest łupienie biednych kierowców w imię bezpieczeństwa.

rowerzysta:

--- Cytat: Raffi w 22 Paź 2014, 18:04:48 ---A nie pilnują czasem... fotoradaru w aucie?
--- Koniec cytatu ---

Stoją tam od śmiertelnego wypadku na KENie w te wakacje, po tym jak ktoś wpadł na pomysł, że najlepszym sposobem na poprawę bezpieczeństwa będzie postawienie fotoradarów. Ponieważ stoją od paru miesięcy w tym samym miejscu i z odległości paruset metrów widać, czy dzisiaj "suszą", czy nie, to równie dobrze w tym miejscu mogliby postawić puste auto, a efekt byłby ten sam.
Miałem nadzieję, że skoro są ulokowani zaraz koło DDR to może przy okazji przydadzą się do łapania bezlampkowców, ale niestety.

łowca:

--- Cytat: rowerzysta w 23 Paź 2014, 13:09:06 ---Stoją tam od śmiertelnego wypadku na KENie w te wakacje, po tym jak ktoś wpadł na pomysł, że najlepszym sposobem na poprawę bezpieczeństwa będzie postawienie fotoradarów.

--- Koniec cytatu ---

Czy przypadkiem nie powinni w momencie 'niestania' zakrywać znaku D-51 ?

Mhrok:
Niektórzy prosili mnie o rozszyfrowanie numerów OT:
OT-1, Śródmieście: brak
OT-2, Mokotów, Ursynów, Wilanów: 11 sztuk
OT-3, Ochota, Włochy, Ursus: 12 sztuk
OT-4, Wola, Bemowo: 14 sztuk
OT-5, Bielany: 11 sztuk
OT-6, Praga Północ: 20 sztuk
OT-7, Praga Południe, Wawer, Rembertów, Wesoła: 12 sztuk
OOG Referat Ogólnomiejski przy Mokotowskiej: 18 sztuk


A, @up: Nie muszą, to jest oznakowanie miejsca możliwej kontroli prędkości.

kultowy:
ja widziałem letnią porą kilka razy na drodze wzdłuż wisły (na wysokości stadionu i 'kibelka') patrole mieszane, damsko-męskie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej