Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Mokotów, Ursynów, Wilanów

Obniżanie krawężników Trasa Siekierkowska

<< < (4/5) > >>

kocio:
A konkretnie jak to zrobili? Może jakieś fotki?

Niestety na jakiś czas jestem wyłączony z życia rowerowego (zwykły upadek na gołoledzi, tylko gojenie kolana jeszcze trwa...), ale bardzo jestem ciekaw, bo czasem tamtędy jeżdżę.

jolajola1:
Jeździłam wczoraj z zachwytu kilka razy naokoło tego rondka. Ciemno już było, więc żadnego foto.
Obniżone są WSZYSTKIE przejazdy, nie tylko te, które pokazywalismy palcami na zimowej wizji lokalnej. W dwoch miejscach po północnej stronie mam wrażenia, że za mało zostało wygładzone. Ciężko to dokładnie ocenić, bo wszędzie zalega piach pośniegowy i po-robotach-budowlanych.

Niestety, nie zostały poprawione rynsztoki na (chyba) Wolickiej, 400 metrów od przystanku w stronę Gocławia.

jolajola1:
Zgodnie z ustaleniami na zimowej wizji lokalnej - zostały przycięte krzaczory na zakręcie DDR przy przejeżdzie przez jeznię. W zimie, i w ostatnich latach, były tak wysokie, że nie było widać nawet pomarańczowej chorągiewki nad rowerem Franca.
Stan obecny

Franc:
ciągle nie mam kiedy zabrać się za pisma :( wstydzę się

jolajola1:
minął rok i prawie 4 miesiące i wreszcie JEST! jednak DA SIĘ!!! :) :D ;D 8)
zostały poprawione rynsztoki na (chyba) Wolickiej, taki "bezimienny" kawałek odnogi, 400 metrów od przystanku w stronę Gocławia






sorry za obrócone foto, ale 5 razy wgrywałam i za każdym razem zdjęcia się kładły, a na kompie prawidłowe są

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej