Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Aglomeracja Warszawska

Pruszków - czy są tu jakieś grupy działające na rzecz rowerzystów?

<< < (2/4) > >>

biały:
Yep. Dlatego właśnie szukam innych grup.

Raffi:

--- Cytat: biały w 01 Paź 2013, 10:28:50 ---Yep. Dlatego właśnie szukam innych grup.
--- Koniec cytatu ---

Sądzę, że możesz nie znaleźć nikogo, kto się zajmuje infrastrukturą rowerową w Pruszkowie. Gdyby ktoś taki tam był, to by na pewno było widać po tym jak wygląda infrastruktura ;) A nie widać, czyli albo nikogo nie ma, albo ten kto jest jest zupełnie nieskuteczny :P

Co do Zdrowego Roweru - może warto się do nich podłączyć i trochę ich nakierować na nowe tory? Albo się uda i będziesz miał wsparcie organizacji, albo się nie uda i za miesiąc czy dwa po prostu będziesz wiedział, że z nimi Ci nie po drodze ;)

CrazyFish89:
Zdrowy rower cały czas szuka wolontariuszy :)

biały:

--- Cytat: biały ---Znając życie to prędzej ja przestanę mieszkać w Pruszkowie, niż zmieni się ekipa.
--- Koniec cytatu ---
Niespodziewanie słowa okazały się prorocze :/.

Zatem póki co nie zgłaszam się do nikogo. W Urzędzie Miasta leżą jeszcze dwa moje wnioski i, jeśli miasto nie będzie za bardzo zapierało się przed ich realizacją, dokończę już te sprawy. Ale to tyle z mojej strony. Chyba że okaże się, że jednak pozostanę Pruszkowiakiem.

Raffi:

--- Cytat: biały w 20 Paź 2013, 19:52:42 ---
--- Cytat: biały ---Znając życie to prędzej ja przestanę mieszkać w Pruszkowie, niż zmieni się ekipa.
--- Koniec cytatu ---
Niespodziewanie słowa okazały się prorocze :/.
--- Koniec cytatu ---

Z ciekawości - dokąd się wyprowadzasz?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej