Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Praga Południe, Rembertów, Wawer, Wesoła

prywatny audyt południowopraskich DDRów

<< < (3/7) > >>

jolajola1:
nijak sie jeszcze nie zakończyła, to znaczy wciąż brak tych osłon
26 września minie miesiąc, jak napisali, ze naprawią
jeszcze poczekam

ElectricMike:
Dzisiaj naprawiali na przejeździe pod trasą siekierkowską na wysokości ul. Kosmatki.

jolajola1:
Wiem, widziałam. Znaczy widziałam roboty przy odwodnieniu tunelu, którym przebiega DDRiP własnie na wysokości Kosmatki. Nawet rozmawiałam z naprawiaczami. Mają tylko w tunelu robić. Ale wystajacych 3 studzienek w odległości 7 metrów i poprzecznego uskoku nie będą robić. Znaczy nie maja TERAZ takiego zlecenia.

robertrobert1:

--- Cytat: ElectricMike w 24 Wrz 2013, 16:44:46 ---Dzisiaj naprawiali na przejeździe pod trasą siekierkowską na wysokości ul. Kosmatki.

--- Koniec cytatu ---

Byłem, widziałem, przejechałem i ... i SZOK! Budowlańcy zamiast zniwelować uskok przy odwodnieniu liniowym tylko go powiększyli robiąc swego rodzaju garb spowalniający. Jolu ! Proszę, nie zgłaszaj więcej usterek bo ich naprawa zamiast polepszać tylko pogarsza ową infrastrukturę.

jolajola1:
odbiło Ci, prawda?

poza wszystkim, w tunelu na wysokości Kosmatki ja zgłosiłam uskok ukośny za tunelem i 3 wystajace studzienki, a odwodnienia NIE

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej