Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Śródmieście, Wola

Armii Ludowej [Ostrzeżenie]

<< < (2/3) > >>

jarmoni:
Kratka znowu jest przemieszczona. Nie mam telefonu przy sobie, nie mogłem zadzwonić do pogotowia drogowego.

kaczor1:

--- Cytat: Kenneth w 22 Kwi 2013, 20:18:40 ---A ZDM(lub inna odpowiednia służba/policja) powiadomiony/a?

--- Koniec cytatu ---
Dziwne, że w ogóle mnie oto pytasz.


--- Cytat: reneva w 22 Kwi 2013, 20:19:36 ---Z tego co widzę, to i tak można przez tę obluzowaną kratkę nieźle glebnąć.

--- Koniec cytatu ---
Zdjęcie zostało wykonane przed osadzeniem kratek.


--- Cytat: reneva w 22 Kwi 2013, 20:19:36 ---Może lepiej by było położyć ją w poprzek, tak żeby nawet największy rowerowy żółtodziób omijał tę niemiłą przeszkodę szerokim łukiem?

--- Koniec cytatu ---

W dzień może i lepsze, ale po zmroku była tam bardzo kiepska widoczność ? kiedyś wpadłem na pachołek U-21 który był ustawiony węższą stroną do kierunku jazdy. 


--- Cytat: gromanik w 22 Kwi 2013, 21:52:52 ---Proszę zgłosić do Pogotowia Drogowego ZDM:
http://www.zdm.waw.pl/pogotowie-drogowe/

--- Koniec cytatu ---
Zgłosiłem będąc jeszcze na miejscu.


--- Cytat: wildzi w 22 Kwi 2013, 23:30:30 ---Kaczor... to bardzo ciekawe, bo te same trzy odcinki kratek poprawiałem z Pafką w niedzielę około 13.00. We wnętrzu jest rynna - kompletnie zasypana ziemią z liśćmi... Jak to ma skutecznie odprowadzać wodę skoro jest zapchane?
PS. W trakcie ponownego montażu podszedł do mnie starszy pan. Zakomunikował, że w przestrzeni (pomieszczeniu) pod kładką nocują bezdomni. Tylko w nocy, na dzień znikają :P

--- Koniec cytatu ---

--- Cytat: jarmoni w 23 Kwi 2013, 11:57:05 ---Kratka znowu jest przemieszczona. Nie mam telefonu przy sobie, nie mogłem zadzwonić do pogotowia drogowego.

--- Koniec cytatu ---

Wychodzi na to, że problem się powtarza i system mocowania się nie sprawdza. Trzeba w takim razie skrobnąć wniosek. Kratki powinny być mocowane śrubami a nie na zatrzaski.

przykład

Raffi:

--- Cytat: kaczor1 w 23 Kwi 2013, 13:06:45 ---Wychodzi na to, że problem się powtarza i system mocowania się nie sprawdza. Trzeba w takim razie skrobnąć wniosek. Kratki powinny być mocowane śrubami a nie na zatrzaski.
--- Koniec cytatu ---

To jest źródło problemu. Warszawscy drogowcy nie mają w zwyczaju ryglować kratek i studzienek. Dlatego są kradzione, wyjmowane, albo stukają przy przejeżdżaniu przez nie. To zwykłe niechlujstwo, brak kultury technicznej - niestety stało się normą.

kaczor1:

--- Cytat: jarmoni w 23 Kwi 2013, 11:57:05 ---...Nie mam telefonu przy sobie, nie mogłem zadzwonić do pogotowia drogowego.

--- Koniec cytatu ---
Zawsze można zgłosić po powrocie do domu.

Wczoraj wieczorem zgłosiłem ponownie, informując o możliwych przyczynach i o tym, że temat się powtarza.
Dziś kratki były osadzone i dodatkowo oznaczone słupkiem U-21

reneva:
Najpierw:


--- Cytat: kaczor1 w 23 Kwi 2013, 13:06:45 ---kiedyś wpadłem na pachołek U-21 który był ustawiony węższą stroną do kierunku jazdy. 

--- Koniec cytatu ---

Potem:


--- Cytat: kaczor1 w 24 Kwi 2013, 21:25:13 ---Dziś kratki były osadzone i dodatkowo oznaczone słupkiem U-21

--- Koniec cytatu ---

Przepraszam za off-top... Ale jak to przeczytałem, to przebiegł mi przez głowę zarys jakiejś teorii spiskowej w ZDM ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej