Infrastruktura rowerowa i sprawy lokalne > Sprawy urzędowe - pisma, wnioski i tym podobne.

ZOM nie odśnieża DDR w tym sezonie!!!

<< < (2/35) > >>

mateyko:

--- Cytat: Raffi w 30 Sty 2012, 21:28:08 ---
--- Cytat: mateyko w 30 Sty 2012, 20:17:35 ---


 Czyli na próżno czekać na odśnieżenie najważniejszych DDR.

--- Koniec cytatu ---

A pociągnij ich nieco za język.

Zapytaj jaki mieli budżet na odśnieżanie i czy go wykorzystali choć w połowie (mam wrażenie, że jednak nie, bo śniegu w tym roku niemal nie było).

Zapytaj, czy w poprzednim roku wnioskowali o zwiększenie środków by móc odśnieżać DDR. Przecież postulat odśnieżania tras rowerowych nie pojawił się wczoraj, lecz jest powtarzany od lat.

Zażądaj by wnioskowali do Gronkowca i Rady Miasta o dodatkową kasę na to w sezonie 2012/13. Za rok się nie będą mogli łatwo wyłgać.


Jak się ich dobrze dociśnie z kilku stron (warto by to robiła więcej niż jedna osoba - zachęcam pozostałych!) to w końcu pękną. Może nie dziś lub jutro, ale każdego da się złamać. A zwłaszcza urzędnika, który chce mieć tzw święty spokój, a nie ciągle tłumaczyć się z danego tematu kolejnym osobom ;)

--- Koniec cytatu ---

Właśnie wysłałem odpowiedź z wszystkimi Twoimi pytaniami, update będzie tu na bieżąco.

gromanik:
A to niespodzianka - tym razem nie napisali o tym, że oczyszczaniem dróg dla rowerów zajmują się osoby zatrudnione w ramach akcji Czysta Warszawa - zapytaj, czy w tej kwestii coś się zmieniło, czy akcja została zakończona/zawieszona/został zmieniony jej zakres? - przeczytaj ostatni akapit tego pisma:


qwerJA:
No to puściłem, jakkolwiek znowu walnąłem się na Zakładzie bo przekleiłem ze starego pisma, ale może sobie jeszcze zasłużą żeby nazywać ich prawidłowo.
 
IMHO warto powoływać się na standardy.
 


 

mateyko:
Ładne pismo! Nie wiedziałem że jest to zawarte w standardach. Widzę że zabronione jest składowanie śniegu na DDR. Niestety robiono to nagminnie odśnieżając sąsiadujące chodniki dzięki czemu przy chwilowej odwilży śnieg na chodniku stopniał a na DDR nie zdążył w całości więc gdy złapał mróz mamy górki lodu.  >:( Czekamy na odpowiedzi :)

mateyko:
UPDATE!   ???






Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej