Autor Wątek: Straż Biznesowo-Miejska łupi rowerzystów!  (Przeczytany 22149 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Straż Biznesowo-Miejska łupi rowerzystów!
« Odpowiedź #30 dnia: 14 Cze 2013, 21:44:07 »
 :-[ wstydzę się , po prostu głupota moja i nadgorliwość  wyszła ze mnie i już teraz nie będę poprawiał świat -nie warto.

Offline Marcin:)

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Straż Biznesowo-Miejska łupi rowerzystów!
« Odpowiedź #31 dnia: 15 Cze 2013, 20:56:03 »
tzn?

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Straż Biznesowo-Miejska łupi rowerzystów!
« Odpowiedź #32 dnia: 15 Cze 2013, 22:48:05 »
Po prostu obciach i nie ma o czym mówić i nawet księdzu na spowiedzi nie wiem czy warto ? - czy zrozumie?

tomus1973

  • Gość
Odp: Straż Biznesowo-Miejska łupi rowerzystów!
« Odpowiedź #33 dnia: 16 Cze 2013, 07:57:04 »
Księdzu na spowiedzi nie mów, hehehehe -; To są kierowcy samochodów. Jeżeli sam żałujesz za grzechy to wystarczy.

Offline jerzy1234

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 697
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Straż Biznesowo-Miejska łupi rowerzystów!
« Odpowiedź #34 dnia: 16 Cze 2013, 13:27:41 »
  :'( Oj żałuję  właśnie dzisiaj wysyłam "Bóg zapłać". :-[

Offline Paffel92

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Mężczyzna
    • Wiersze
Odp: Straż Biznesowo-Miejska łupi rowerzystów!
« Odpowiedź #35 dnia: 24 Sie 2013, 06:43:29 »
Pozwoliłem sobie wysłać filmik do kilku redakcji. Może jak porządnie przetrzepią d4 rzecznikowi prasowemu kłopotliwymi pytaniami to im się odechce takie świństwa robić.
Bedzie mozna gdzies to zobaczyc lub przeczytac? ;)

Nie wiem, nie jestem Naczelnym. Nie ja decyzuje co idzie do druku lub na antenę.


Co do drog to dobrze sie oientuje ze SM ma prawo zatrzymywac do kontroli/ wlepiania mandatow w terenie zabudowanym?

Mają prawo.

To że sprawdzają numery ram to bardzo dobrze IMO, bo może przyczynić się do udupienia paru amatorów cudzej własności.

Tez uważam, że dobrze iż sprawdzają numery. A nóż się przypadkiem trafi jakiś skradziony rower.

Tylko mogliby do tego nie wlepiać na siłę mandatów w sytuacji MOCNO DWUZNACZNEJ.

Bo tutaj to ewidentnie wygląda jakby miasto (to w końcu służba miejska) nakładało cyklistom mandaty za własną nieudolność - bo to przecież miasto nie połączyło ze sobą tych ochłapów ścieżkopodobnych przy Banacha.
@Raffi, a to nie jest przypadkiem tylko tak, że ŚM ma prawo do kontroli jedynie tylko wtedy kiedy się nie poruszasz, a inaczej nie mają prawa?

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Straż Biznesowo-Miejska łupi rowerzystów!
« Odpowiedź #36 dnia: 25 Sie 2013, 11:58:43 »
@Raffi, a to nie jest przypadkiem tylko tak, że ŚM ma prawo do kontroli jedynie tylko wtedy kiedy się nie poruszasz, a inaczej nie mają prawa?

To nie do końca tak jest. Jest katalog rzeczy, które wolno im kontrolować nawet gdy pojazd jest w ruchu. No i jeszcze dużo zależy od pojazdu - np wobec rowerzystów uprawnienia mają większe niż wobec kierowców aut. I jest jeszcze "stan wyższej konieczności" na który pewnie by się powoływali, gdyby uprawnienia przekroczyli - i nierzadko mogliby się powołać skutecznie!
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline robertrobert1

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 762
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Straż Biznesowo-Miejska łupi rowerzystów!
« Odpowiedź #37 dnia: 25 Sie 2013, 20:20:54 »
Od wszystkiego mam karty gwarancyjne z numerami, co polecam każdemu, nawet po zakończeniu jej okresu. Jeden segregatorek więcej, a na taką okazję może się kiedyś przydać.

POd warunkiem, że rower kupowało się w sklepie. A co mają zrobić osoby, które swoje rowery złożyły własnoręcznie...

Offline Paffel92

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Mężczyzna
    • Wiersze
Odp: Straż Biznesowo-Miejska łupi rowerzystów!
« Odpowiedź #38 dnia: 25 Sie 2013, 20:42:43 »
@Raffi, a to nie jest przypadkiem tylko tak, że ŚM ma prawo do kontroli jedynie tylko wtedy kiedy się nie poruszasz, a inaczej nie mają prawa?

To nie do końca tak jest. Jest katalog rzeczy, które wolno im kontrolować nawet gdy pojazd jest w ruchu. No i jeszcze dużo zależy od pojazdu - np wobec rowerzystów uprawnienia mają większe niż wobec kierowców aut. I jest jeszcze "stan wyższej konieczności" na który pewnie by się powoływali, gdyby uprawnienia przekroczyli - i nierzadko mogliby się powołać skutecznie!
Aaaa, ok, dzięki, słyszałem tak jak napisałem, ale jak tak to będe musiał się temu trochę bliżej przyjrzeć. Na szczęśnie nie miałem jeszcze "przyjemnosci" rozmowy z nimi. :)