Autor Wątek: Zlot rowerów poziomy Piła.  (Przeczytany 2996 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Zlot rowerów poziomy Piła.
« dnia: 14 Wrz 2010, 10:48:01 »
Ogłoszenia nie dawałem, bo zamiast robić raban, łatwiej było po prostu pogadać z poziomkowiczami. Natomiast fotki wrzucę, może ktoś będzie chciał obejrzeć jak się bawiliśmy:

http://bzaborow.org/galer/pg/show/1428
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline pimpf

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 434
  • Płeć: Mężczyzna
  • .:każdy dźwiga swoje brzemię:.
    • ~to~se~ je~pimpf~
Odp: Zlot rowerów poziomy Piła.
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Wrz 2010, 22:00:40 »
zdjęcie miszcz - szkoda że Pani nie ma sidów :)


Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zlot rowerów poziomy Piła.
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Wrz 2010, 22:15:07 »
No ogólnie ostatni zlot był bardzo w temacie dzieci.

Ta dwójka to bliźniaki Państwa Czajkowskich (nie tych od Czajnika, tych od sklepu Cyklotur.com), zaledwie czteromiesięczne. Ale dzielnie pokonały ponad 70km wycieczki w przyczepce. I były tak spokojne w tym czasie, ze jakby ktoś je podmienił na manekiny, to byśmy pewnie nie dostrzegli różnicy ;)



Oprócz tego była Ania Gromanika. Od dwójki wyżej różniła się wiekiem o zaledwie dobę. I też jechała na wycieczce - nie w przyczepie, a po prostu leżąc sobie na Grześku na Jego poziomie, zawinięta w hustę (widać na fotach). Co prawda mała nie dojechała do końca, ale 45km jak na kilkumiesięczne dziecię to też jest wynik niezgorszy ;-)



Prócz tego mieliśmy jeszcze jeden poziom z przyczepką na dzieci, w której to jechał zdaje się jeden mały terrorysta. O tym nic nie wiem, poza tym, że był, co znaczy tyle, że nie sprawiał żadnych kłopotów na całej trasie o długości 70 km.



No i na koniec Bartek Nasierowski szalał jeszcze przed akademikiem wożąc jednego nieletniego poziomem. Ta mina mówi wszystko:
« Ostatnia zmiana: 14 Wrz 2010, 22:30:22 wysłana przez Raffi »
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

tomzoliborz

  • Gość
Odp: Zlot rowerów poziomy Piła.
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Wrz 2010, 22:36:26 »
 :P
« Ostatnia zmiana: 06 Paź 2010, 23:40:08 wysłana przez tomzoliborz »

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zlot rowerów poziomy Piła.
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Wrz 2010, 21:36:47 »
Dobre zdjęcia Raffi

Kilka się udało, ale z wielu nie jestem tak do końca zadowolony. Wciąż muszę się uczyć aparatu i np nie zapominać o balansie bieli ustawionym na manualu na jakieś dziwne światło ;-)

i super klimaty :)

Potwierdzam. Na różnych imprezach bywałem, ale klimat zjazdów poziomkowców jest po prostu niesamowity i jedyny w swoim rodzaju. Trochę to widać na zdjęciach, na których się wszyscy wymieniają rowerami, wożą cudze dzieci i generalnie świetnie się bawią... ale mimo to większości z tej super atmosfery nie da się ująć na fotach. A przynajmniej ja nie potrafię ;-(
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)