Autor Wątek: Pętla Legionowo - Płock - Legionowo (ok. 210km)  (Przeczytany 2045 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


Offline gromanik

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 817
  • Płeć: Mężczyzna
    • Białołęka dla rowerów
Odp: Pętla Legionowo - Płock - Legionowo (ok. 210km)
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Lip 2011, 18:27:12 »
trochę zdjęć: http://bzaborow2.no-ip.org/galer/pg/show/1560

film z mostu Solidarności w Płocku, który był celem wypadu: Droga dla rowerów na moście Solidarności w Płocku

Z   Legionowa ruszyłem spod stacji zgodnie z planem o 9:15, a że dobrze mi   się jechało, to pierwszy postój zrobiłem za Wyszogrodem i to nie   dlatego, że byłem zmęczony, ale dlatego, że nad drogą wisiało złamane   drzewo i trzeba było wezwać straż pożarną. Z Technologiem1 spotkaliśmy   się przy molo w Płocku, skąd ruszyliśmy się w okolice starego mostu na   konkretny obiad. W drodze powrotnej przejechałem przez Świniary, które   zalała powódź - poza śladami poziomu wody na niektórych budynkach   większości zniszczeń już nie widać a wszystkie drogi zostały odnowione.   Przy puszczy kampinoskiej obudziłem gwizdkiem panią, która zasnęła za   kierownicą Seicento i jechała prosto na mnie, a kawałek dalej przed   jadący przede mną samochód wybiegła z rowu sarna, która po zderzeniu   uciekła z miejsca zdarzenia zostawiając na miejscu połamany zderzak i   przebitą chłodnicę oraz zniszczony jeden halogen. Na moście na Wiśle   prowadzącym do Nowego Dworu Maz. jeden kierowca bardzo grzecznie jechał   za mną przez cały most, pomimo, że w drugiej połowie mostu trąbili na   niego, żeby wyprzedził mnie na podwójnej ciągłej - nie dał się ;-) Jak   dojechałem pod dom i wstałem z fotellika, to myślałem, że nie dam rady   wciągnąć roweru po schodach do mieszkania na parterze i że z pętli nic   nie wyjdzie, bo zakończę ją 3m od drzwi mieszkania ;-)

storm

  • Gość
Odp: Pętla Legionowo - Płock - Legionowo (ok. 210km)
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Lip 2011, 18:41:30 »
Lekko offtopicznie, ale jadąc z taką kadencją pod górę to... szybko zabijesz kolana. Może jednak 2 biegi w dół i tak minimum te 70 rpm? IMHO - szkoda kolan... No nawet ja, siłowo jeżdżący poziomkowicz, trzymam na Łopuszańskiej te 67-70... (a i tak potem kolana narzekają...)


Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pętla Legionowo - Płock - Legionowo (ok. 210km)
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Lip 2011, 19:37:05 »
Ciesz się, że jechałeś mostem w tą stronę. W drugą to przewężenie na górze i zakręt 90 stopni na końcu zjazdu mogą być zabójcze. Kretyn to projektował. W dodatku zaprojektował tylko do połowy - od mostu na wschód DDR nie ma, choć trasa wiedzie przez jedno wielkie pole i nikt nie powie, że brakowało miejsca.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)