Autor Wątek: Wyjazdy na sportowo  (Przeczytany 9587 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cienkaiza

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
Wyjazdy na sportowo
« dnia: 12 Lut 2012, 20:47:31 »
                                   hej,
Już po wielkich mrozach, przed nami coraz   blizej wiosna. Zaczynamy odliczanie do najfajniejszego okresu czyli wiosny i lata,   a co za tym idzie wyjazdów, wypadów i przebywania w ładnych   okolicznościach przyrody.
I taką tez mam propozycję.
Jeżeli   nie przepadasz za wakacjami czy tez wyjazdami na tzw. gotowce, do   wielkich hoteli, gdzie tłumy niczym w galeriach i brak przyrody, to mam   coś dla Ciebie.
Wyjazdy w małym gronie w miejsca, o których nie wiesz że są takie fajnie, i to w Polsce.
Wyjazdy aktywne, dużo chodzenia, biegania i głównie rowerowania - co kto lubi.
Moze   masz koleżankę czy tez kumpla z którym uwielbiacie łazikować ale nie   macie jak dojechać, czy tez zawsze coś sie znajdzie nie tak, tak więc ta   oferta jest dla was. Jezdzimy w tereny górskie, i dbamy o naszą formą   oraz dobre samopoczucie. Wyjazdy są maxymalnie tygodniowe, aby łatwo było   wziaścć urlop.
Miejsca sprawdzone i naprawde polecane, dlatego takm   wracamy.

W najbliższym terminie planujemy dwa wypady do Chorwacji.
25.02.-04.03.2012. Vodice
 24.03.-01.04.2012. Vodice



Wyjazdy tygodniowe, z dojazdem.
Link

http://www.bike-taxi.pl/wyjazdy-tygodniowe/18.html

Potem dużo, duzo polskich gór.

Polecam i namawiam
Iza                       

Raffi Usunięte wielkie litery z nazwy tematu. Proszę czytać regulamin i się stosować.
« Ostatnia zmiana: 13 Lut 2012, 07:55:27 wysłana przez Raffi »

Offline Oli

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 466
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyjazdy na sportowo
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Lut 2012, 13:00:14 »
Ooo... Witamy Izę.
Ciekawie brzmi. Chorwacja u mnie odpada, ale PL góry, czy gdzie indziej, to jak najbardziej. Byle ostro i przyjemnie polatać.
Serwisowanie, składanie, ściąganie części na zamówienie
Właściwie wszystko co z rowerami związane

Skype: castaway.olaf

Offline cienkaiza

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wyjazdy na sportowo
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Lut 2012, 15:14:21 »
To masz zagwarantowane.
 
pozdrawiam
iza
 

Offline cienkaiza

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wyjazdy na sportowo
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Mar 2012, 13:06:45 »
hejka,
Pierwszy wyjazd za nami.
Relacja sie pisze, a póki co pierwsze zdjęcia:
https://picasaweb.google.com/1011141443 ... Chorwacja#
Było super. Na rowerach terenowych wykrecilismy 609 km w 30,44 h.

Kolejny wyjazd od 26 marca. Wtedy juz jazda tylko w słoneczku i moczenie nóg w morzu dla regeneracji.
Zapraszamy, ostatnie wolne miejsca.

http://bike-taxi.pl/wyjazdy-tygodniowe/18.html

pozdrawiam
Iza

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyjazdy na sportowo
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Mar 2012, 14:00:43 »
Było super. Na rowerach terenowych wykrecilismy 609 km w 30,44 h.

Naraz? Jeżeli tak to wielkie WOW, bylibyście w naprawdę nielicznej elicie, co trzasnęła naraz >500km.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline Savil

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 386
  • Płeć: Kobieta
  • Cylon i lasombra
    • http://savil.bikestats.pl/
Odp: Wyjazdy na sportowo
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Mar 2012, 10:12:13 »
Raffi - w galerii zdjęć jedno jest podpisane "dzień 8", odpowiadając na Twoje pytanie :)

Tak czy inaczej, wycieczka ładna. I kto by pomyślał, że można się opalić na rowerze w lutym? ;)

Offline Raffi

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 6 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyjazdy na sportowo
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Mar 2012, 15:24:26 »
Raffi - w galerii zdjęć jedno jest podpisane "dzień 8", odpowiadając na Twoje pytanie :)

To podawanie godzin w jaki pokonali dystans mnie zmyliło ;) Dzięki.

Czyli po prostu nie wliczyli postojów. Wygodne i ładnie wygląda w statystyce ;-) A ja naiwny myślałem, że kogoś trzeba będzie widać w gronie 500+ :D

Tak czy siak, fajny wyjazd.
---
Rafał 'Raffi' Muszczynko

WMK, ZM, MdR, XTR, ABS i inne fajne skróty ;-)

Offline cienkaiza

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wyjazdy na sportowo
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Mar 2012, 16:20:31 »
Fajny, fajny, bardzo fajny. 30,44 h samej jazdy przez 7 dni, postoje sie nie wliczaja, wtedy pulsometr sie pauzuje.
Zapraszam na kolejny wyjazd a potem juz na wypady, dłuższe i krótsze po Polsce.
pzdr
iza
 

Offline Oli

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 466
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyjazdy na sportowo
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Mar 2012, 16:45:10 »
My Ciebie na nasze przejażdżki też. W końcu mało ich nie jest.
Serwisowanie, składanie, ściąganie części na zamówienie
Właściwie wszystko co z rowerami związane

Skype: castaway.olaf

Offline cienkaiza

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wyjazdy na sportowo
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Mar 2012, 21:04:06 »
a dziękować


Offline fionotron

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 906
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyjazdy na sportowo
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Mar 2012, 21:47:58 »
Cześć.
Macie może jakiś fajny pomysł na letni dłuższy ok. tygodniowy rowerowy wyjazd w lecie (albo nawet póżnej wiośnie)?. Zawsze chciałem coś takiego zrobić, tylko jakby kompanów do takiej jazdy ciężko mi znaleźć... To takie moje rowerowe marzenie, chciałbym je wreszcie zrealizować...
Rowerowo pozdrawiam fionotron
P.S. A  po górach też lubię chodzić. Bardzo.

Offline Oli

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 466
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyjazdy na sportowo
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Mar 2012, 11:36:14 »
Każdy ma jakieś zboczenie. Ja np uwielbiam wodę, więc wybrzeże.
3miasto, puck, hel, jastrzębia góra i dalej na zachód.
Serwisowanie, składanie, ściąganie części na zamówienie
Właściwie wszystko co z rowerami związane

Skype: castaway.olaf

Offline cienkaiza

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wyjazdy na sportowo
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Mar 2012, 16:01:27 »
Cześć.
Macie może jakiś fajny pomysł na letni dłuższy ok. tygodniowy rowerowy wyjazd w lecie (albo nawet póżnej wiośnie)?. Zawsze chciałem coś takiego zrobić, tylko jakby kompanów do takiej jazdy ciężko mi znaleźć... To takie moje rowerowe marzenie, chciałbym je wreszcie zrealizować...
Rowerowo pozdrawiam fionotron
P.S. A  po górach też lubię chodzić. Bardzo.
Hej,Mamy parę zaplanowanych wypadów weekandowych, dłuższy weekand majowy, czerwcowy.Z najbliższych proponuję:20-22.04.2012 "Kwietniowe Szlify" - Zakrzów k/Stryszowa. Bardzo fajna miejsówka, zakochałam sie w niej kiedyś na dwu dniowej imporezie na orientację. Potem za rok wróciłam i bym chciała jeszcze nie raz tam powrócić.  Nie daleko od Wawy a już bardzo fajnie. Sam nocleg w ośrodku Caritasu jest bardzo przyjemny. Duze, drewniane domi - bomba. Na górce, na którą rowerowy wjazd jest finishem wycieczki, :). Kolejne moje wynalezione i odkryte miejsce to Dródek nad Dunajcem27-29.04.2012. "Małe Alpy" - Gródek nad DunajcemTrzeba tam pojechac, zeby zobaczyc jakie piekne mamy w Polsce miejsce. Idealny odpoczynek jak ktoś lubi uciekać od zgiełku dużych miast. Woda, jezioro, rzeka, góry - czego więcej chcieć. Nastepnie majówka w Złotym Stoku, zakończona dla chetnych maratonem01-06.05.2012. "Złota Majówka" - Złoty Stok (G. Złote i Bardzkie)
Nocleg w pokojach dwu osobowych z łazienką w Złotym Jarze. Fajne miejsce, sprawdzone.To juz sa prawdziwe góry, piekne tak samo jak okolice i Kotlina. Moje najbardziej ulubione tereny. Fajna jest opcja wycieczki na strone Czeską gdzie jest teren pod rowery bardzio fajnie przygotowany, na rózne poziomy rowerowania. Wiosenny wypad ze 100% gwarancją dobrej zabawy, odpoczynku, regeneracji i relaxu. Potem juz lato:29.06.-01.07.2012. "Otwarcie Wakacji" - Ujsoły (Beskid Żywiecki) Więcej szczegółów:http://bike-taxi.pl/wyjazdy-weekendowe.html Jezeli masz pomysły jestem otwarta na ich realizację. Fajny pomysł zawsze sie obroni byli ze trzy osoby sie chetne znalazły. AAAaa w weeknad czerwcowy jedziemy do Istebnej. pozdrawiamIza502644063 p.s. jeszcze sa dwa miejsc na Chorwzcje 24.03-31.03

Offline fionotron

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 906
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyjazdy na sportowo
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Mar 2012, 01:10:57 »
Hej.
Ciekawie opisujesz te wyjazdy...
Czyli że mówmy tu o jeździe terenowej? Jeżeli TAK to SUPER.
Bo jestem fanem takiej, nieraz technicznej jazdy. Nie wiem, jak w tym roku będzie z urlopem... Jeżeli tylko uda mi się wziąć kilka dni urlopu, to piszę się na któryś z puźno-wiosennych, albo letnich wyjazdów.
Ze swojej strony mogę polecić kilkudniowy rowerowy wyjazd do Wikna koło Nidzicy nad jeziorem Omulew. Może to nie tak tak ambitne jeżdżenie, jak na naszych górskich szlakach rowerowych, ale można sobie trochę poszaleć, na typowo leśnych dróżkach z nielicznymi podjazdami i zjazdami...
Od kilku lat chcę objechać -(pewnie że rowerem) to jezioro...
A że w małej grupce rowerowych zapaleńców, jest fajniej, tak sobie jeździć- to dla tego to opisałem...
Z rowerowym pozdrowieniem-fionotron 

Offline Adbej21

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 188
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyjazdy na sportowo
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Mar 2012, 16:08:48 »
Tez z checia bym sie dolaczyl ale jeszcze nie wiem jak bede mial ze szkola i czy wogule z wami pojade na taka wycieczke.Pozdrawiam was adbej.