Autor Wątek: Nocna Masa Krytyczna  (Przeczytany 850350 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline MasterTM

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1350 dnia: 27 Sie 2011, 18:55:07 »
Przepraszam, że Wam przeszkadzam we wzajemnych przepychankach (gratulacje dla moderatora-sic!), ale mam małe pytanie: czy dzisiaj odbywa się NMK?

Mieszkam w Józefowie, więc też chętnie bym się przyłączył. Problem w tym, że jeśli dzisiaj, to odpada. Zapowiadali gwałtowne burze na noc, nawet z gradem...

Offline tomaszek00

  • Początkujący
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1351 dnia: 27 Sie 2011, 19:30:12 »
Ja też sledzę pogodę - jeżeli o 23 będą burze to odpuszczam. Jednak z drugiej strony new.meteo obiecuje spokojną noc: http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_list.php?ntype=0u&fdate=2011082712&row=406&col=250&lang=pl&cname=Warszawa

Offline MasterTM

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1352 dnia: 27 Sie 2011, 20:30:02 »
Od ponad 2 tygodni nie ufam new meteo. Ich pogoda przestała się sprawdzać. Miały być sążniste ulewy, skończyło się na zachmurzeniu. Potem miało nie padać, lało jak z cebra...

Rano1

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1353 dnia: 27 Sie 2011, 21:08:32 »
Rano_1 co powiesz na jazdę prawym brzegiem Wisły?
Może Falenica / Radość / Otwock /Stara Miłosna / Ząbki itp

Jeśli nie biegają tam białe niedźwiedzie, może być. Pierwsza propozycja jest.

JURO

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1354 dnia: 27 Sie 2011, 21:49:03 »
dziś nie ale myślałem żeby pojechać 2 września  tak na 0:00 pod kolumną. Ewentualnie wcześniej powiedzmy o 21:00
 
 
P.S>: mam dość przepychanek >>zajmiemy się tym co mamy w tytule tematu.>>N M K<<
« Ostatnia zmiana: 27 Sie 2011, 21:53:43 wysłana przez JURO »

dwapedalymam

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1355 dnia: 27 Sie 2011, 22:31:19 »
Gorąco, spać i tak się nie da ale jak widzę na forum dzisiejszą NM bez perspektyw to ruszać się nie chce :(


A sam sobie pokręcę a co  8)

Pokręcony, zrelaksowany, przewietrzony -  ;D
« Ostatnia zmiana: 28 Sie 2011, 00:41:38 wysłana przez dwapedalymam »

Offline Giewont

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uczestnik WMK oraz NMK od 2007 roku
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1356 dnia: 30 Sie 2011, 21:30:30 »
A ja - wybaczcie, możecie kląć lub mnie za to znienawidzić, ale - powrócę do tego co działo się ostatnimi czasy na forum. Nie miałem okazji dyskusji z powodu ograniczonego dostępu do sieci, a chciałbym dodać coś od siebie, bo...

Na chamstwo i prostactwo trzeba reagować. A takim chamstwem i prostactwem są pojawiające się ostatnio i nie tylko ostatnio ataki na Tanawisa ze strony pewnych osób. I nie mówię tu o wszystkich, którzy cokolwiek negatywnego na niego powiedzą, bowiem prawo do wyrażenia zdania ma każdy i nie czepiam się, że np. ktoś pisze, że jego zdaniem było za wolno czy zbyt terenowo itd.. Ale gdy dyskusja przyjmuje taki obrót, że czytam posty zarzucające Tanawisowi... wiek, to mnie szlag trafia. Brawo dla autorów - za poziom, kulturę i takt. Niezłe buractwo pokazaliście sobą - gratuluję ! Naprawdę szczerze gratuluję :) Cóż, prostakiem też trzeba umieć być... Wam się udało. I z pewnością - jak dla Was - jest to jakieś osiągnięcie. No ale tak to w życiu jest, jedni dażą do takich celów, inni do innych :) Mam tylko nadzieję i szczerze Wam tego życzę - z całego serca, by kiedyś Was też tak zgnoili jak to Wy zrobiliście na forum z Tanawisem. Mam nadzieję, że życie da Wam to na co zasługujecie - w tym zakresie.

Natomiast śmieszy mnie, że myślicie iż macie prawo Tanawisowi "zakazać" wstępu na imprezę czy choćby jej prowadzenia - na szczęście Nocna Masa ma charakter spontaniczy, otwarty i gówno w tym zakresie możecie zrobić :) Jeśli będą ludzie, którzy będą chcieli z nim jeździć - a możecie mi wierzyć, będą i będzie ich wielu - to pojadą z nim. I czy chcecie tego czy nie, jeśli większość pojedzie z Tanawisem to przejazd odbędzie się jako "Nocna Masa Krytyczna". A Wy - żałośni opluwacze - możecie sobie w tym czasie skoczyć na piwko. I dalej, w swoim burackim gronie, przeklinać na prowadzącego, który "zabrał Wam ludzi" na wspólny, nocny przejazd. Droga wolna, do widzenia, nikt was nie będzie żałował :)

Tanawisie - dwa słowa do Ciebie. Nie daj się ! I nie przejmuj chamstwem i prostactwem. Widzę, że trochę to olewasz i bardzo dobrze. Buraków najlepiej olać, bo po co schodzić na ich poziom ? Ja niestety nie wytrzymałem i na chwilę zszedłem. Jeśli przez to przyczyniłem się jakoś źle do sprawy - przepraszam.

P.S. - ciekaw jestem czy mój post zniknie, gdyż może moje zdanie nie spodoba się któremuś z moderatorów :) może za ostro, co ? ojej, w końcu takich brzydkich słów użyłem... obraźliwych - z pewnością... kurcze, przecież tu tylko zgnojono człowieka, opluto... delikatnie zwrócono uwagę na to, że jest starszy - pewnie przez to gorszy od innych rozmówców... co za cham ze mnie ; na wszelki wypadek zrobię screena. I jeśli będzie trzeba to potem poczynię z nim odpowiednie kroki :) Pozdrawiam.

Nocna Masa Krytyczna - 2. sobota miesiąca, godz. 24:00 - nocnamasa.pl

Offline poziomp

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 35
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1357 dnia: 30 Sie 2011, 21:38:59 »
he he  troche Giewont dobrze gada.
 

Offline boromir93

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1358 dnia: 30 Sie 2011, 22:16:59 »
Giewont mówi dobrze bo gadka zamiast o nocnych masach jest o Tanawisie i zarzutach wobec niego. Sam byłem na tej "feralnej" masie na kolarce i aż tak źle się mi nie jechało
Najpierw musisz odnaleźć siebie, dopiero potem szukaj drugiej połówki.

Woydzio

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1359 dnia: 30 Sie 2011, 23:08:11 »
Giewont mówi dobrze bo gadka zamiast o nocnych masach jest o Tanawisie i zarzutach wobec niego. Sam byłem na tej "feralnej" masie na kolarce i aż tak źle się mi nie jechało
Wiesz, jak dla mnie jest zasadnicza różnica między "aż tak źle się nie jechało" a "jechało się dobrze".
Woydzio

Offline lakiana

  • Uczestnik
  • **
  • Wiadomości: 145
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1360 dnia: 30 Sie 2011, 23:44:16 »
Na chamstwo i prostactwo trzeba reagować. A takim chamstwem i prostactwem są pojawiające się ostatnio i nie tylko ostatnio ataki na Tanawisa ze strony pewnych osób. I nie mówię tu o wszystkich (...)
Czy masz kogoś konkretnego na myśli, czy też Ci do tego już odwagi nie starcza i lepiej słać joby w powietrze?

Offline MYSH

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • =^..^=
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1361 dnia: 31 Sie 2011, 09:20:12 »
aż chciałoby się dodać cytat jednego pana :P
Cytuj
Bo jestem wrednym, sarkastycznym i złośliwym draniem który uwielbia wyśmiewać nielogiczności.
Woydzio
Ludzie dajcie sobie na luz, ja nie jeżdżę w nocnych masach/lajtrowerach a i teraz mogę z marszu wytypować po 3 osoby z każdej grupy a już na pewno 3 osoby z grupy największych krzykaczy w tej sprawie... choć tak naprawdę nie jestem w temacie ;)
« Ostatnia zmiana: 31 Sie 2011, 09:22:24 wysłana przez MYSH »
Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki...
Cuda zajmują mi trochę czasu...
:)

JURO

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1362 dnia: 31 Sie 2011, 12:07:57 »
Giewont>> życzę ci braku dostępu do Sieci. A tak na Marginesie : temat jest zamknięty .

Offline anna

  • Stały uczestnik
  • ***
  • Wiadomości: 403
  • Płeć: Kobieta
  • Gdybyś ujrzeć chciał nadwiślański świt!
    • rowerowy blog
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1363 dnia: 31 Sie 2011, 12:21:05 »
Mam tylko nadzieję i szczerze Wam tego życzę - z całego serca, by kiedyś Was też tak zgnoili jak to Wy zrobiliście na forum z Tanawisem. Mam nadzieję, że życie da Wam to na co zasługujecie - w tym zakresie.

i tobie teżi powiem jedno. sprawa cie nie dotyczy, a obrażasz innych. to świadczy źle tak samo o tobie. nie masz się czym chwalić. tanwis jest duży - może się bronić sam, nie potrzebuje małych chłopców do obrony.

właśnie pokazałeś to samo, co krytykujesz u innych, buhahahahahahahahahahahahah. hipokryta.

Offline adriansocho

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • All terrain, all mountain.
    • Profil na fejsie
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1364 dnia: 31 Sie 2011, 13:13:23 »
Ja bym chciał zasugerować, aby rozmowy o koledze Tanawisie były prowadzone w osobnym wątku (można by tam przenieść wszystkie posty, jeśli ktoś z moderatorstwa ma czas). Ja takowy wątek bym sobie pozwolił zignorować. Już dużo było powiedziane, a czas się od tego odciąć i zobaczeć, czy OBIE STRONY sporu wyniosły jakieś wnioski na przyszłość. Czyli: tutaj sprawy kolejnych Nocnych Mas (może się wybiorę przy którejś okazji), a rozmowy o tym co było - gdzie indziej.
AdrianSocho