Autor Wątek: Nocna Masa Krytyczna  (Przeczytany 850083 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Humanista

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
    • Humanista na giełdzie
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1155 dnia: 18 Lip 2011, 17:32:07 »
Dzięki w takim razie, postaram się być na najbliższym LR lub NNMK :)

Pozdrawiam!

Ślimak

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1156 dnia: 18 Lip 2011, 20:11:12 »
Dzięki za wspólną jazdę na ostatniej nieoficjalnej.
 
@Remitent - rozumiem, że się nie zniechęciłeś i będziesz przyjeżdżał na nocniki :) .
 
@Wildzi - pamiętasz o linku do książki serwisowej ;) .

JURO

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1157 dnia: 19 Lip 2011, 00:18:09 »
Propozycja trasy NMK
 
Plac Zamkowy, Senatorska, Moliera, Al.Solidarności, Źródłowa, Białoskórnicza, Dobra, Karowa, Browarna, Topiel, Kruczkowskiego, Rozbrat, Myśliwiecka, Szwoleżerów, Czerniakowaska, Nowosielecka, Podchorążych, Czerska, Chełmska, Czerniakowska, Al.Witosa, Jana III Sobieskiego, Al.Rzeczypospolitej, Klimczaka, Przyczółkowa >> Drzewny (trasa rowerowa obok szosy), Przekorna, Gąsek, Podgrzybków, Rzekotki, Relaksowa, Wąwozowa, >>TESCO<< , Wąwozowa, Stryjeńskiech, Płaskowickiej, Puławska, Poleczki, Wyczółki, Kłobucka, Bokserska, Postępu, Konstruktorska, Racjonalizacji, Woronicza, Etiudy Rewolucyjnej, Racławicka, Żwirki i Wigury, Raszyńska, pl.Zawiszy, Towarowa, Okopowa, rondo Radosława, Al.Jana Pawła II, Popiełuszki, Słowackiego, Marymoncka, Pułkowa , >> PARK MŁOCIŃSKI <<
 
Mapkę wkleję później.
 
Ktoś żekł iż to za blisko a ostatnio nie było nawet "blisko"....a tu Centrum>>Powsin>>Młociny
« Ostatnia zmiana: 19 Lip 2011, 23:47:43 wysłana przez JURO »

Drex

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1158 dnia: 19 Lip 2011, 00:32:51 »
Zaproponuj trasę na Zamkowym. NMK, tym bardziej nieoficjalna nie ma planowanej trasy. Jeśli mi się uda dotrzeć w najbliższą sobotę, to tempo będzie można trzymać 30-35 km/h. Taki lajtowy rower nocny. :-)

Offline qwerJA

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 301
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1159 dnia: 19 Lip 2011, 00:34:27 »
Propozycja trasy NMK
 

LOL  :D :D :D :D ;D ;D ;D
 
Może troszkę daleko

Nie nawet za blisko  :D ;D
Tomek jestem

" Warszawa to piękne miasto,
   tylko ludzie są . . .  "

Ślimak

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1160 dnia: 19 Lip 2011, 21:40:22 »
Tak przy okazji sobotniej wycieczki: O co chodziło z tym przejazdem Mostem Gdańskim po "dość nietypowej" nawierzchni? Jechałem z tyłu i nie za bardzo słyszałem :( .

Offline remitent

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 530
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1161 dnia: 19 Lip 2011, 21:43:12 »
@Remitent - rozumiem, że się nie zniechęciłeś i będziesz przyjeżdżał na nocniki :) .

Nie zniechęciłem się, aczkolwiek brakowało mi jednej rzeczy: jazda jazdą, oczywiście przyjemna, lubię jeździć w nocy, ale lubię też mieć cel.

I jazda byłaby ciekawsza (przynajmniej dla mnie), gdyby był obrany punkt docelowy, choćby tym punktem był staw hodowlany koło Janek. I wówczas OK, przez 3/4 nocy krążymy, ale jedziemy do Stawu, tam checkpoint, a potem powrót na Zamkowy.

Po prostu jakoś dziwnie się  czuję jadąc w stadzie i nie mając wyraźnie wyznaczonego celu :)
Nocna Masa Krytyczna - 2. sobota miesiąca - godz. 24:00 - nocnamasa.pl

Ślimak

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1162 dnia: 19 Lip 2011, 21:57:39 »
IMHO, tym razem nie było konkretnego punktu docelowego, tylko punkty kontrolne ;D  w kilku miejscach, np. w parkach (sklepu całodobowego nie liczę ;D ). Poza tym chodzi też o przyjemność z jazdy nocą w "tak pięknych i niepowtarzalnych okolicznościach przyrody" ;) , że tak zacytuję klasyka.

Offline Humanista

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
    • Humanista na giełdzie
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1163 dnia: 19 Lip 2011, 22:19:34 »
Kolejne pytanie ogólne: jak latacie nocką po 80-90 km to robicie jakieś zajazdy do sklepów? Mam na myśli uzupełnianie prowiantu i wody, gdyż jeżdżę bez plecaka, a do saszetki pod ramą wiele nie wejdzie.

Offline chrupek

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 1 136
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1164 dnia: 19 Lip 2011, 22:25:16 »
Na wszystkich nocnikach jakich byłem zawsze były zjazdy po żarełko :)
Komu w drogę temu rower.

Offline Humanista

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
    • Humanista na giełdzie
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1165 dnia: 19 Lip 2011, 22:33:55 »
Eee, to luzik :) Systematycznie rozwiewacie moje wątpliwości, więc nie pozostaje mi nic innego, jak się przyłączyć do eventów. Dziś miałem jechać, ale ciuchy nie wyschły :/

Offline Petro4_

  • Uzależniony od forum ;-)
  • ****
  • Wiadomości: 649
  • Płeć: Mężczyzna
    • Grupa Bródnowska
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1166 dnia: 20 Lip 2011, 01:54:38 »
Eee, to luzik :) Systematycznie rozwiewacie moje wątpliwości, więc nie pozostaje mi nic innego, jak się przyłączyć do eventów. Dziś miałem jechać, ale ciuchy nie wyschły :/

Napisałeś, że dziś miałeś jechać. Oczywiście myślałeś pewnie o Lajt Rowerze bo nocna masa jest tylko w soboty.
Nocna Masa Krytyczna. 2 sobota miesiąca,    godz. 24:00 - nocnamasa.pl

Offline Humanista

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
    • Humanista na giełdzie
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1167 dnia: 20 Lip 2011, 09:15:19 »
Tak, miałem na myśli LR. Ale z perspektywy poranka stwierdzam, że noc raczej była mokra.

Wiem, wiem, nie ma złej pogody na rower :)

Drex

  • Gość
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1168 dnia: 20 Lip 2011, 11:53:37 »
I wczoraj na Zamkowym nie widziałem nikogo z LR jak czekałem na Czarnego, Woydzia, Olego i Lakianę... :D Znów chyba nie było. ;)
Tak, miałem na myśli LR. Ale z perspektywy poranka stwierdzam, że noc raczej była mokra.

Wiem, wiem, nie ma złej pogody na rower :)
Mokro było dopiero od pierwszej w nocy, dlatego o tej porze rozjechaliśmy się do domów. ;)
« Ostatnia zmiana: 20 Lip 2011, 11:54:48 wysłana przez Drex »

Offline Humanista

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
    • Humanista na giełdzie
Odp: Nocna Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1169 dnia: 23 Lip 2011, 19:59:37 »
Obleci dzisiejszego nocnika w krótkim rękawku i krótkich spodenkach, czy jednak będzie za cienko? W nocy zapowiadają 10-11 stopni i prawie zero wiatru.

Pytam, bo nie skompletowałem jeszcze porządnego ciucha na rower, poza wersją typowo letnią.