Sprawy organizacyjne > Sugestie i uwagi dotyczące działania forum i strony.

Zmiana terminów Masy

<< < (2/11) > >>

Petro4_:
Czemu masa? Samochody poza miasto :) Spytaj się kolegi Co sądzi o tej koncepcji.

P.S Określ się jeszcze jakiej płci trollem jesteś skoro "widziałeś" i "sama jeździsz rowerem".

Ral:
Tylko my na co dzień chcemy normalnie poruszać się po Warszawie więc jaki sens ma mieć jazda poza jej granicami? :)

jerzy1234:
A co na to wiewiórki i żabki ? -czy ich już nie ma ? że się ich nie pyta o zdanie? Na dokładkę nowobogackie nie po to kupują za "ciężko zarobione srebrniki" kawałek pod miastem spokoju,  żeby miejskie rowery wyległy im pod płoty!      LIBERUM VETO

robertrobert1:
Po za Warszawa to słoiki codziennie organizują Samochodowe Masy Krytyczne na wszystkich drogach wylotowych. Jeśli ktoś chce się do nich przyłączyć to bez problemu mogę wskazać zarówno miejsce jak i termin najbliższego spotkania.

fottoman:

--- Cytat: Jarzębina w 05 Lis 2013, 16:16:02 ---Kolega ma słuszną koncepcję, niestety nie jest zarejestrowanym użytkownikiem dlatego cytuję:

"Witam,

Podniosły się niepotrzebnie emocje. Myślę żę nie problemem jest tu termin masy a miejsce jej organizacji. Moja propozycja jest prosta aby zorganizować masę krytyczną poza Warszawą.
Nie będzie korkowane miasto a każdy kiedy będzie chciał będzie mógł jeździć na rowerze o dowolnej porze i dowolnej liczbie cyklistów bez utrudniania życia innym uczestnikom ruchu.

Kto popiera?"

Nie można się zamykać na jednym rozwiązaniu więc popieram, dobra koncepcja

--- Koniec cytatu ---

proponuję najpierw zapoznać się z ideą Warszawskiej Masy Krytycznej a dopiero proponować takie coś ...

jak masa będzie jeździć poza centrum i miejscach gdzie ją widać nie przyniesie zamierzonego skutku ...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej