Sprawy organizacyjne > Sugestie i uwagi dotyczące działania forum i strony.

Wygląd forum - możliwość wyboru wyglądu wyświetlania forum!

<< < (2/7) > >>

Cezex:
Z tym wyręczaniem to chyba jednak przesada... Jak się komuś nie chce zapytac to po co samemu czas marnowac i przestrzeń na serwerze.

Stanley:

--- Cytat: Cezex w 15 Wrz 2011, 15:00:01 ---Z tym wyręczaniem to chyba jednak przesada... Jak się komuś nie chce zapytac to po co samemu czas marnowac i przestrzeń na serwerze.

--- Koniec cytatu ---
Z wyręczaniem to faktycznie przesada.

Wyręczanie ma miejsce wtedy, gdy coś zostało opisane tak jak tutaj, a komuś nie chce się poszukać jak to zrobić i pyta.

Ten temat napisałem dla osób, które nie odnajdują się w dżungli odnośników. To nie jest wyręczanie tylko pomoc i objaśnienie.
Proszę o niekomentowanie!





Rano1:
Tak, przy okazji zapytam, co mają symbolizować te kwadraciki dotyczące pozycji osoby na forum (początkujący, admin, mod, bezpieka itd.) ?
Mnie na przykład przypominają kostkę brukową?  ;D A Wam? Może jest jakaś oficjalna nazwa? Klocki do hamulców tarczowych, czy co?

Kajtuś Czarodziej:
Też się nad tym zastanawiam.
Zauważyłem, że zielone ma "zabezpieczenie" a pozostałe chyba obrazują ile ktoś umieścił postów na forum.

@Rano1 - Zobacz, ja jestem zarejestrowany od kilku dni i dopiero zacząłem pisać posty i nie mam żadnej, a Ty masz 278 postów i 3 kartki, użytkownik Drex ma ponad 1400 postów i 4 kartki.

Ciekawe po co, skoro pod avatarem jest ilość napisanych postów na forum. Czy ktoś z tego w ogóle korzysta i jest to potrzebne?

Raffi:

--- Cytat: Kajtuś Czarodziej w 18 Lis 2011, 12:18:42 ---Czy ktoś z tego w ogóle korzysta i jest to potrzebne?
--- Koniec cytatu ---

Pytanie należy zadać inaczej: Czy istnienie tych kwadracików (były domyślnie) jest aż takim problemem, by teraz Admin musiał siadać nad plikami stylów i/lub bazą danych by je likwidować?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej